Strona 251 z 418
: 10 cze 2011, 21:34
autor: bartoni722
No ta obcięta miała 13 minut.
: 10 cze 2011, 21:35
autor: Szeregowy_Równoległy
Zaokrąglając 3,75 Scanii do 4 Scanii wychodzi, że albo o jednej zapomniałeś, albo optymistycznie założyłeś, że była o czasie.
: 10 cze 2011, 21:38
autor: Łukasz
Szeregowy_Równoległy pisze:Łukasz pisze:Jak o 18:25 w Szwedzką z Solidarności skręcała 45-metrowa scania na 135, a ostatnia miała numerek [4], to ile toto poopóźniane było?
Nawet Grodzio nie jest w stanie wystawić 3 i 3/4 Scanii

Oj czepiacie się, 36

: 10 cze 2011, 21:38
autor: bartoni722
Jeszcze raz. Tamto jest źle, co odkryłem po uwadze Szeregowego. 4/135 odjeżdża ze Szwedzkiej 17:58. Więc pierwsza Scania (2/135, 57 minut), druga Scania (3/135, 42 minuty), trzecia Scania (4/135, 27 minut). Numery brygad mogłybyć nie w kolejności, więc trudniej to obliczyć. Ale załóżmy że jeździły po kolei.
: 10 cze 2011, 21:39
autor: Łukasz
Szeregowy_Równoległy pisze:Zaokrąglając 3,75 Scanii do 4 Scanii wychodzi, że albo o jednej zapomniałeś, albo optymistycznie założyłeś, że była o czasie.
No przecież skoro ta z [4] 13 minut, to ta kolejna była co najwyżej w 3/4
[ Dodano: |10 Cze 2011|, 2011 21:40 ]
bartoni722 pisze:Racja. 4/135 odjeżdża 17:58 ze Szwedzkiej. Zatem pierwsza Scania była spóźniona 72 minuty, druga 57, trzecia 42, czwarta 27.
Albo może się wyprzedziły - nie widziałem dwóch pozostałych numerków...
: 10 cze 2011, 21:41
autor: bartoni722
Już sprostowałem wszystko powyżej.

: 10 cze 2011, 22:46
autor: Dantte
po 18 skręcała mano-scania na Wileńskim w kierunku Hallera.
: 11 cze 2011, 17:14
autor: Szeregowy_Równoległy
Czy na 151 pojawiają się kurduple (SU10) w DS, a jeśli tak, to na których brygadach?
: 11 cze 2011, 17:40
autor: Domas
Od dzisiaj już nie, bo R-3 zeszła z tej linii (przynajmniej w DŚ).
: 11 cze 2011, 17:53
autor: bartoni722
Na 151 SU10 kursowały tylko w poprzedni weekend. Teraz już Ostrobramska nie obsługuje tej lnii.
: 11 cze 2011, 20:57
autor: Jelcz_M11
Ja poproszę rozkłady wtyczek z R-4 na 509 w DP i w DS jak ktoś zna.
: 12 cze 2011, 11:16
autor: BJ
Czy brygada C12/186 DP nadal kursuje? I czy będzie kursować przez najbliższe 2 tygodnie?
: 12 cze 2011, 11:27
autor: ashir
BJ pisze:Czy brygada C12/186 DP nadal kursuje? I czy będzie kursować przez najbliższe 2 tygodnie?
Nie.
: 12 cze 2011, 12:57
autor: NR
BJ pisze:Czy brygada C12/186 DP nadal kursuje? I czy będzie kursować przez najbliższe 2 tygodnie?
C12 w DP ?
w DP jest 012, chyba że w DŚ (bo tu jest zawieszone od wczoraj)
: 12 cze 2011, 13:27
autor: BJ
Wyjazd z zakładu o 6.44 - to 012?