: 14 cze 2011, 16:12
A ja byłbym niezmiernie zobowiązany za podanie godzin odjazdów z krańców redutowych dodatków na 174.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Ta druga bwl 61/132+157 to teraz jest jako 06A/132 czy jakoś inaczej?bartoni722 pisze:132
Przegubowiec napisał ze jedna sie utrzyma widać z tego 58 a druga zmieni sie w dodatek na 132 czyli wychodzi ze 61bartoni722 pisze:A niewiem. Niech ktoś z okolic się wypowie, bo ja mam za daleko by to sprawdzić.
Przecież Praga na linie Mokotowskie ma łatwiej dojechać niż na Bródno.pawcio pisze: [ Dodano: Wto 14 Cze, 2011 ]
A Praga na 14 solówką wylądowała, bo niestety tak wyszło z tymczasowego maximum po rozjechaniu się terminów Nowowiejskiej i Targowej. Dlatego też na te linie nie ma rozkładów sobotnio-niedzielnych (maximum bez poważnych przerzutów nijak nie chciało się zamknąć).
To nie jest czasem 056michał1984 pisze:Przegubowiec napisał ze jedna sie utrzyma widać z tego 58 a druga zmieni sie w dodatek na 132 czyli wychodzi ze 61bartoni722 pisze:A niewiem. Niech ktoś z okolic się wypowie, bo ja mam za daleko by to sprawdzić.06/132
Ta brygada jest na michasia a tu chodzi o mobilisa i u12Bernard pisze:To nie jest czasem 056michał1984 pisze: Przegubowiec napisał ze jedna sie utrzyma widać z tego 58 a druga zmieni sie w dodatek na 132 czyli wychodzi ze 6106/132
801+132?.
Tobiasso22 pisze:Sprzet nam szwankuje