Strona 253 z 418

: 14 cze 2011, 16:12
autor: alojzy
A ja byłbym niezmiernie zobowiązany za podanie godzin odjazdów z krańców redutowych dodatków na 174.

: 14 cze 2011, 16:24
autor: Georg
A z czym się łączy 58/157?

: 14 cze 2011, 16:28
autor: bartoni722
132

: 14 cze 2011, 16:49
autor: michał1984
bartoni722 pisze:132
Ta druga bwl 61/132+157 to teraz jest jako 06A/132 czy jakoś inaczej?

: 14 cze 2011, 16:50
autor: bartoni722
A niewiem. Niech ktoś z okolic się wypowie, bo ja mam za daleko by to sprawdzić.

: 14 cze 2011, 17:08
autor: michał1984
bartoni722 pisze:A niewiem. Niech ktoś z okolic się wypowie, bo ja mam za daleko by to sprawdzić.
Przegubowiec napisał ze jedna sie utrzyma widać z tego 58 a druga zmieni sie w dodatek na 132 czyli wychodzi ze 61 :arrow: 06/132 :-k

: 14 cze 2011, 17:23
autor: Łukasz
pawcio pisze: [ Dodano: Wto 14 Cze, 2011 ]
A Praga na 14 solówką wylądowała, bo niestety tak wyszło z tymczasowego maximum po rozjechaniu się terminów Nowowiejskiej i Targowej. Dlatego też na te linie nie ma rozkładów sobotnio-niedzielnych (maximum bez poważnych przerzutów nijak nie chciało się zamknąć).
Przecież Praga na linie Mokotowskie ma łatwiej dojechać niż na Bródno.

A toto jedzie chociaż na Banacha jako 25, czy od razu jako 14->Służewiec przez Narutowicza?


Już widzę, że na Wilanowską.

: 14 cze 2011, 17:42
autor: pawcio
Na Wilanowską, to raz. Dwa, ten rozkład jest protezą na rozjeżdżające się terminy remontów.

: 14 cze 2011, 22:29
autor: Bernard
michał1984 pisze:
bartoni722 pisze:A niewiem. Niech ktoś z okolic się wypowie, bo ja mam za daleko by to sprawdzić.
Przegubowiec napisał ze jedna sie utrzyma widać z tego 58 a druga zmieni sie w dodatek na 132 czyli wychodzi ze 61 :arrow: 06/132 :-k
To nie jest czasem 056 :arrow: 801+132?.

: 14 cze 2011, 22:40
autor: michał1984
Bernard pisze:
michał1984 pisze: Przegubowiec napisał ze jedna sie utrzyma widać z tego 58 a druga zmieni sie w dodatek na 132 czyli wychodzi ze 61 :arrow: 06/132 :-k
To nie jest czasem 056 :arrow: 801+132?.
Ta brygada jest na michasia a tu chodzi o mobilisa i u12 ;-)

: 15 cze 2011, 12:18
autor: Pawel_
:arrow: 58/157+132
:arrow: 06A/132

: 15 cze 2011, 13:34
autor: Desert
Z czym się łączy 71/1 ;-) ?

: 15 cze 2011, 13:43
autor: pawcio
Chwilowo z niczym. Łączyło się wcześniej z 3 i 25.

: 15 cze 2011, 15:30
autor: Tobiasso22
Poproszę o 2/514 z woli grzybowskiej w miedzyszczycie. Sprzet nam szwankuje

: 15 cze 2011, 15:33
autor: JKTpl
Tobiasso22 pisze:Sprzet nam szwankuje
:rotfl: