Strona 255 z 418
: 20 cze 2011, 2:41
autor: NR
Peter pisze:Zna ktoś odjazdy 382/07A? Dziękuje za odpowiedź.
R-10 5:31/10:43
Łukowska 5:338/38 7:53/8:11 10:37/40
Okęcie 6:32/55 9:15/35
: 20 cze 2011, 22:08
autor: Solaris Mobilis
poprosy o 4 brygade linii 415 z GUS-U
: 21 cze 2011, 16:54
autor: NR
Jakie zmiany zaszły na liniach nocnych od 17-02-2011
(przerzuty między oddziałami, zmiany numerów, korekty łączeń i kursowania ?)
: 21 cze 2011, 20:54
autor: Peter
Post wykasowano.
: 22 cze 2011, 23:22
autor: SławekM
nocna BWL linii 109 łączy się z.... ?

: 23 cze 2011, 0:17
autor: maciek.dab859
SławekM pisze:nocna BWL linii 109 łączy się z.... ?

N95
: 23 cze 2011, 0:20
autor: Mong
Ładnie poproszę rozkłady brygad
N24,
N38 i
N88 
: 23 cze 2011, 9:26
autor: Peter
Post wykasowano.
: 23 cze 2011, 10:09
autor: bartoni722
maciek.dab859 pisze:SławekM pisze:nocna BWL linii 109 łączy się z.... ?

N95
To jest na solówkę, prawda?

Zatem szanse na Ikarusa nikłe. A szkoda.
: 23 cze 2011, 14:55
autor: ashir
Zna ktoś rozkład D14(A)/
158?

: 23 cze 2011, 16:32
autor: Mong
ashir pisze:Zna ktoś rozkład D14(A)/
158?
NR na 250. stronie pisze:D14
Łukowska
7:30,9:32,14:55,16:43,18:50
Reduta
8:25,10:20,15:45,17:33,19:35

: 23 cze 2011, 17:18
autor: ashir
Dzięki.

Przyda mi się to w poniedziałek.
: 23 cze 2011, 18:25
autor: pawcio
Nie wiem po co. Zapewne przed wrześniem tej brygady na mieście już nie obejrzymy.
: 23 cze 2011, 18:30
autor: ashir
To już nie będzie jeździło D14/
158? A co z całodziennymi wtyczkami?

: 23 cze 2011, 18:36
autor: pawcio
Też nie. Chyba wszystkie wtyczki lecą od poniedziałku.