Strona 258 z 418
: 30 cze 2011, 12:46
autor: maciek.dab859
Pawel_ pisze:Skomplikowana ta grafika.

Ponad połowa społeczeństwa nie potrafi czytać rozkładów jazdy...

: 30 cze 2011, 13:01
autor: Paweł D.
maciek.dab859 pisze:Pawel_ pisze:Skomplikowana ta grafika.

Ponad połowa społeczeństwa nie potrafi czytać rozkładów jazdy...

Tylko, że ten obrazek ma niewiele wspólnego z rozkładem jazdy. I na 100% można to było tak zrobić, aby 99% odczytało bez problemu.
Zresztą sam zobacz. Na logikę tej tabelki: brygada 187 przyjeżdża na Centralny (to trzeba zgadnąć) o 23:30 z Cmentarza jako N25 i odjeżdża o 23:45 jako N91 do Międzylesia. Zgodzisz się z tym?
: 30 cze 2011, 13:02
autor: Desert
Tak jak ty to Maciek robisz jako deski, wtedy jest milion razy czytelniejsze.
: 30 cze 2011, 13:04
autor: bartoni722
Moge poprosić o odjazdy Redutowych 174 od 15? PILNE.
: 30 cze 2011, 13:40
autor: Szymon
Paweł D. pisze:Zresztą sam zobacz. Na logikę tej tabelki: brygada 187 przyjeżdża na Centralny (to trzeba zgadnąć) o 23:30 z Cmentarza jako N25 i odjeżdża o 23:45 jako N91 do Międzylesia. Zgodzisz się z tym?
Ja się nie zgodzę

Bo N25 na "piece" nie jeździ, a N91 do CZD nie dojedziesz

: 30 cze 2011, 14:38
autor: maciek.dab859
Desert pisze:Tak jak ty to Maciek robisz jako deski, wtedy jest milion razy czytelniejsze.
Na wszystko przyjdzie czas

Ja się dopiero rozkręcam po dłuższej przerwie

: 30 cze 2011, 14:39
autor: bartoni722
Nie masz 07/718 na rozgrzewkę?

: 30 cze 2011, 14:50
autor: maciek.dab859
bartoni722 pisze:Nie masz 07/718 na rozgrzewkę?

A czy B?
: 30 cze 2011, 14:55
autor: bartoni722
B.
: 30 cze 2011, 14:59
autor: maciek.dab859
07B/
718 DP
Dw. Wschodni (Kijowska):
(15:38) 15:45
17:23 17:30
19:06 (19:10)
Czarna Struga:
16:35 16:40
18:20 18:25
Na dzisiaj koniec rozgrzewki

: 30 cze 2011, 15:00
autor: bartoni722
Dzięki. Te dodatki 174 to chyba sam sobie wypatrzę...

: 30 cze 2011, 21:45
autor: R-9 Chełmska
Jak wygląda długość taboru na 185? Było przez jakiś czas tak, że niskie brygady były na solówkę, a wysokie na przeguba. Teraz jednak ostatnio ciągle trafiam na SU15/18. Solówką jechałem tylko na redutowej brygadzie 5. Czyżby coś się pozmieniało?
: 30 cze 2011, 21:57
autor: ITS A 218
R-9 Chełmska pisze:Jak wygląda długość taboru na 185? Było przez jakiś czas tak, że niskie brygady były na solówkę, a wysokie na przeguba. Teraz jednak ostatnio ciągle trafiam na SU15/18. Solówką jechałem tylko na redutowej brygadzie 5. Czyżby coś się pozmieniało?
Z Ostrobramskiej w DP całki (6szt.) są na wóz wielkopojemny, jeden dodatek na solówkę. W DS też wielkopojemne (5szt.).
Z Redutowej w DP jest 1 przegub i 2 solówki na całkach i 2 przeguby w DS.
(Tak było 01.06.2011r. więc chyba aktualnie dość).
: 30 cze 2011, 23:34
autor: eMeLPe
Poproszę w miarę możliwości o ilość brygad na Z-3 i 575... Chyba, że ktoś ma na dysku rozkład ich pracy i chce wrzucić...
: 01 lip 2011, 8:23
autor: reserved
Czy kursy z Mariensztatu do przystanku Pl. Zawiszy obsługuje Kleszczowa? Gdzie ma przystanek przy Pl. Zawiszy? To znaczy gdzie powinien mieć? Czy jest to gdzieś wpisane czy kierowca sobie może wybrać jak mu wygodniej zjechac na zakład?