: 04 cze 2008, 21:56
Wybaczcie panowie, że Wam przerwę dyskusję na temat rezystancji ZTMu, ale wie ktoś, kto jest przewoźnikiem obsługującym uroczym niebieskim busem ząbkowską linię A1?
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
To od rezydencji czy rezystancji?Fikander pisze:rezystencji
Pewnie chodzi o przejazd tranzytowy celem dokonania pomiarów na odcinku Rynia-Załubice, bo nie sądzę, żeby zmieniła się koncepcja zlokalizowania zawrotki 738 przy os. Victoria.Radzyminfan pisze:A ja widziałem dziś Ikausa na ul. Wetranów w Radzyminie. Czemu? Jakas zmiana planów?
Nie musiał on być warszawski...Radzyminfan pisze:A ja widziałem dziś Ikausa na ul. Wetranów w Radzyminie. Czemu? Jakas zmiana planów?
Więcej- pewien prywaciarz na wileniaku we wtorek powiedział mi, że ''od soboty będzie jeździć linia ZTMu do Radzymina...''Frencher pisze:Zawsze prywaciarze z Radzymina na wszelkie plany wprowadzania konkurencji (w tym szczególnie ZTM) na "swoją" trasę reagowali bardzo nerwowo, i zawsze udawało im sie wszystkie tego typu przedsięwzięcia torpedować już w zarodku.
A tymczasem teraz siedzą cicho jak mysz pod miotłą. Wiadomo, iż raczej tras nie zmienią - do Wyszkowa jeździć nie będą, bo się wszyscy w żaden sposób z tej trasy nie utrzymają. A na takich relacjach typu Kuligów czy Wólka Radzymińska to już obecnie przewoźnicy ledwo zipią.
Co oni kombinująI wcale się nie zdziwię, jak wytną jakiś numer, którego nawet ZTM nie przewidział
Coś na wzór spółki to oni mają - to się chyba nazywa Radzymiński Związek Przewoźników.Bastian pisze:Może zmontują spółkę i staną do przetargu
I na zdrowie, czemu nie
To niech sobie jeżdżą. Ci co chcą oszczędzić mają jeden bilet relacji Radzymin <-> Warszawa poczekają na 738.Frencher pisze:I będą jeździć zawsze kilka minut przed kursem 738
Jak powstała linia 199, to na tym forum wielu wróżyło linii X szybki upadek i opustoszenie m.in ze względu na potrzebę dodatkowego biletu . A tymczasem jak nawet X jedzie po 199, to też na brak pasażerów nie narzeka, o czym nie zawsze można powiedzieć w przypadku 199.solaris8315 pisze:To niech sobie jeżdżą. Ci co chcą oszczędzić mają jeden bilet relacji Radzymin <-> Warszawa poczekają na 738.Frencher pisze:I będą jeździć zawsze kilka minut przed kursem 738
Gdybym napisał, że X jeździ pusty, a do 199 walą takie tłumy, iż ledwo drzwi się zamykają to byłbym dopiero super wiarygodny. Prawdasolaris8315 pisze:Jesteś niewiarygodny.