Strona 27 z 170

: 04 cze 2008, 21:56
autor: fik
Wybaczcie panowie, że Wam przerwę dyskusję na temat rezystancji ZTMu, ale wie ktoś, kto jest przewoźnikiem obsługującym uroczym niebieskim busem ząbkowską linię A1?

: 04 cze 2008, 22:10
autor: Bastian
Fikander pisze:rezystencji
To od rezydencji czy rezystancji? :> :P

: 04 cze 2008, 22:12
autor: fik
Aaaale czepliwy, prawie jak ja! ;)

: 04 cze 2008, 22:14
autor: Bastian
No bo oporność przeciwko środkom chemicznym jakoś mi nie pasowała do kontekstu :P

: 04 cze 2008, 22:52
autor: Radzyminfan
A ja widziałem dziś Ikausa na ul. Wetranów w Radzyminie. Czemu? Jakas zmiana planów?

: 05 cze 2008, 7:59
autor: brziszek
Radzyminfan pisze:A ja widziałem dziś Ikausa na ul. Wetranów w Radzyminie. Czemu? Jakas zmiana planów?
Pewnie chodzi o przejazd tranzytowy celem dokonania pomiarów na odcinku Rynia-Załubice, bo nie sądzę, żeby zmieniła się koncepcja zlokalizowania zawrotki 738 przy os. Victoria.

: 06 cze 2008, 12:38
autor: ziomal
Radzyminfan pisze:A ja widziałem dziś Ikausa na ul. Wetranów w Radzyminie. Czemu? Jakas zmiana planów?
Nie musiał on być warszawski... :>

: 06 cze 2008, 19:00
autor: Frencher
Zawsze prywaciarze z Radzymina na wszelkie plany wprowadzania konkurencji (w tym szczególnie ZTM) na "swoją" trasę reagowali bardzo nerwowo, i zawsze udawało im sie wszystkie tego typu przedsięwzięcia torpedować już w zarodku.
A tymczasem teraz siedzą cicho jak mysz pod miotłą. Wiadomo, iż raczej tras nie zmienią - do Wyszkowa jeździć nie będą, bo się wszyscy w żaden sposób z tej trasy nie utrzymają. A na takich relacjach typu Kuligów czy Wólka Radzymińska to już obecnie przewoźnicy ledwo zipią.
Co oni kombinują :-k I wcale się nie zdziwię, jak wytną jakiś numer, którego nawet ZTM nie przewidział :D

: 06 cze 2008, 21:33
autor: Bastian
Może zmontują spółkę i staną do przetargu :P
I na zdrowie, czemu nie :)

: 06 cze 2008, 21:57
autor: ziomal
Frencher pisze:Zawsze prywaciarze z Radzymina na wszelkie plany wprowadzania konkurencji (w tym szczególnie ZTM) na "swoją" trasę reagowali bardzo nerwowo, i zawsze udawało im sie wszystkie tego typu przedsięwzięcia torpedować już w zarodku.
A tymczasem teraz siedzą cicho jak mysz pod miotłą. Wiadomo, iż raczej tras nie zmienią - do Wyszkowa jeździć nie będą, bo się wszyscy w żaden sposób z tej trasy nie utrzymają. A na takich relacjach typu Kuligów czy Wólka Radzymińska to już obecnie przewoźnicy ledwo zipią.
Co oni kombinują :-k I wcale się nie zdziwię, jak wytną jakiś numer, którego nawet ZTM nie przewidział :D
Więcej- pewien prywaciarz na wileniaku we wtorek powiedział mi, że ''od soboty będzie jeździć linia ZTMu do Radzymina...'' :D :P Śmiechu waaaarte... :]

: 07 cze 2008, 11:13
autor: Frencher
Bastian pisze:Może zmontują spółkę i staną do przetargu :P
I na zdrowie, czemu nie :)
Coś na wzór spółki to oni mają - to się chyba nazywa Radzymiński Związek Przewoźników.
Wcale się nie zdziwię, jak się szybko okaże, iż prywaciarze się z dworca w Radzyminie przeniosą pod osiedle Victoria, i będą dublować trasę 738 aż do Wileńskiego. I nikt im tego nie zabroni, bo zezwolenia na korzystanie z przystanków poza Warszawą wydają urzędu konkretnych gmin, a nie ZTM. I będą jeździć zawsze kilka minut przed kursem 738 :p

: 07 cze 2008, 11:15
autor: SławekM
Frencher pisze:I będą jeździć zawsze kilka minut przed kursem 738 :p
To niech sobie jeżdżą. Ci co chcą oszczędzić mają jeden bilet relacji Radzymin <-> Warszawa poczekają na 738.

: 07 cze 2008, 11:25
autor: Frencher
solaris8315 pisze:
Frencher pisze:I będą jeździć zawsze kilka minut przed kursem 738 :p
To niech sobie jeżdżą. Ci co chcą oszczędzić mają jeden bilet relacji Radzymin <-> Warszawa poczekają na 738.
Jak powstała linia 199, to na tym forum wielu wróżyło linii X szybki upadek i opustoszenie m.in ze względu na potrzebę dodatkowego biletu . A tymczasem jak nawet X jedzie po 199, to też na brak pasażerów nie narzeka, o czym nie zawsze można powiedzieć w przypadku 199.

: 07 cze 2008, 16:48
autor: SławekM
Jesteś niewiarygodny.

: 07 cze 2008, 17:34
autor: Frencher
solaris8315 pisze:Jesteś niewiarygodny.
Gdybym napisał, że X jeździ pusty, a do 199 walą takie tłumy, iż ledwo drzwi się zamykają to byłbym dopiero super wiarygodny. Prawda :?: