Strona 263 z 266

Quo vadis, MZA?

: 30 lip 2025, 13:57
autor: TGM
108 późnym wieczorem. Pominięcie dwóch stałych przystanków. Przy czym nie było to celowe, a bez znaczenia, bo wymiana zerowa. O to pretensji bym nie miał. Na tych się akurat zatrzymywal. Nie była to też pomyłka z przystankami na żądanie, bo jak jeden pominął, to na tym gdzie chciałem wysiąść dałem znać przyciskiem. Albo to było złośliwe, albo co gorsza nie ogarniał sytuacji. Nawet jeśli nie widział po bokach, to Klarysewska ma "zyg-zak". A jeśli to mu nic nie mówi i nie widzi co jest na wprost to to jest groźne. Na pierwszym który pominął akurat ktoś chciał wejść. Jak zorientował się że bus nie hamuje zaczął machać smartfonem z włączonym wyświetlaczem. Zero reakcji. Dodać należy że już na starcie było opóźnienie kilka minut. Dziwne o tej porze. Ale jak sprawdzałem czynaczas wyglądało jakby na PTK wjechał bez postoju. Klima włączona. Nieco dziwne bo wczoraj o tej porze raczej zbędna, ale o to pretensji nie mam. Na Bartyckiej jeden przystanek też jakby z opóźnieniem zauważył. Poza tym co do stylu jazdy zastrzeżeń nie mam. Więc nie wydaje mi się żeby pijany.

Quo vadis, MZA?

: 30 lip 2025, 14:37
autor: Flash8222
Chyba domyślam się kto to mógł być, pisz śmiało :)

Quo vadis, MZA?

: 07 sty 2026, 23:06
autor: vernalisadonis
To sponsor Projektu Warszawa?

Quo vadis, MZA?

: 07 sty 2026, 23:09
autor: pawcio
Tak. A TW w Legia-Kosz. Takie ukryte dofinansowanie publiczne.

Quo vadis, MZA?

: 13 lut 2026, 16:00
autor: BrdzJkb
Zdjęcie kierowcy oglądającego kawały o teściowej widzieli chyba wszyscy. O stroju służbowym nawet nie wspominam.

Gdy sprawa dotyczyła jamnika w kabinie Organizator informował o nałożeniu kary umownej używając argumentów związanych z bezpieczeństwem.

Korzystanie z telefonu i przejazd na czerwonym w tym przypadku to już natomiast wewnętrzna sprawa przewoźnika :-k

Jaka jest podstawową różnica pomiędzy dwoma przypadkami chyba widzimy :-k

Quo vadis, MZA?

: 13 lut 2026, 19:40
autor: konri
A co Ci nie pasuje w stroju tego kierowcy? Przecież jest ubrany w sort mundurowy MZA.

Quo vadis, MZA?

: 13 lut 2026, 20:33
autor: BrdzJkb
Przepraszam, masz rację od tyłu to wygląda, jak turecki sweterek, w odbiciu widać rzeczywiście strój służbowy

Quo vadis, MZA?

: 20 lut 2026, 11:49
autor: a/p TALENT
Dla równowagi. Krótko o spostrzeżeniach znanych mi osób z zagranicy na temat komunikacji zbiorowej w Warszawie. Dotyczy zarówno stałych bywalców jak i pierwszaków. Wszystko cudowne! Ceny biletów i 2 linia metra mistrzostwo. To opinie Amerykanów północnych i południowych, Brytyjczyków, Niemców i tych że wschodu. Jeden Austriak w sumie zadowolony ale marudził na ubiegłoroczne remonty sieci tramwajowej i na to, że atlas komunikacji Warszawy jaki dostał ode mnie 15 lat temu to makulatura historyczna. Co ciekawe jeden z pierwszaków był zafascynowany różnorodnością w taborze tramwajowym.

Quo vadis, MZA?

: 15 kwie 2026, 6:30
autor: 927
:?: :-k

Quo vadis, MZA?

: 15 kwie 2026, 7:41
autor: Flash8222
Czymś takim to powinna się policja zajmować.

Quo vadis, MZA?

: 15 kwie 2026, 10:22
autor: ZielonyJamnik
W sensie na Centralnym?

Quo vadis, MZA?

: 01 maja 2026, 10:07
autor: kocur

Quo vadis, MZA?

: 01 maja 2026, 10:30
autor: Jurand
Na grubo poszło, niepotrzebne zdarzenie.

Quo vadis, MZA?

: 01 maja 2026, 10:36
autor: ZielonyJamnik
Jak Marlena da mu naganę to i tak niech się cieszy

Quo vadis, MZA?

: 01 maja 2026, 12:49
autor: Jurand
ZielonyJamnik pisze:
01 maja 2026, 10:36
Jak Marlena da mu naganę to i tak niech się cieszy
Bardziej bym się spodziewał, ze za chwilę ten kierowiec zakołata do bram Arrivy 🫤