Strona 267 z 267
Quo vadis, MZA?
: 27 cze 2026, 11:03
autor: fraktal
SU89 pisze: ↑26 cze 2026, 19:04
Solobusy 73xx są wycofywane z ruchu przez ZTM po dzisiejszym pożarze 7325.
Mam nadzieję, że starsze Mercedesy Conecto jeszcze pojeżdżą, a MZA zacznie wycofywać solbusy.
Quo vadis, MZA?
: 28 cze 2026, 0:17
autor: NotThisOne
A ja mam nadzieję, że solbusy pojeżdżą jak najdłużej, ponieważ z uwagi na bardzo dobrze rozplanowane wnętrze (każdy metraż), są bardzo propasażerskimi wozami.
Quo vadis, MZA?
: 28 cze 2026, 0:19
autor: SU89
Szczególnie 20xx ze zbiornikiem paliwa przed przegubem z prawej strony jak w jakimś Jelczu...
Albo 2d 10xx z siedzeniem schowanym za biletomatem...
Quo vadis, MZA?
: 28 cze 2026, 0:28
autor: NotThisOne
W 20xx fakt, -2 siedzenia - ale za to sekcja B jest wręcz zalana siedzeniami, i to dostępnymi spod podłogi
A pojedyncze siedzenie z oparciem w 2d 10xx to fajne miejsce VIP dla starszych osób wracających z leclerca 192

No a tak na serio, to te dwudrzwiowe jednak mają z tyłu też sporo siedzeń
Quo vadis, MZA?
: 28 cze 2026, 2:47
autor: vernalisadonis
NotThisOne pisze: ↑dzisiaj, 0:28
No a tak na serio, to te dwudrzwiowe jednak mają z tyłu też sporo siedzeń
Mają, bo nie masz III drzwi i można było kolejne siedzenia upchać.