Strona 271 z 523

: 09 kwie 2013, 22:17
autor: Szeregowy_Równoległy
Po 73 minutach Borussia poza Ligą Mistrzów.
I jeszcze jedno: liczyłem, że w C+ nie będzie takiego, jak w TVP, pierdolca na punkcie Borussii. Niestety, komentatorzy kibicują Dortmundczykom.

[ Dodano: Wto 09 Kwi, 2013 22:27 ]
O, 2-1 dla Malagi. O, gol ze spalonego.

[ Dodano: Wto 09 Kwi, 2013 22:37 ]
O, w dwie minuty 3-2 dla Borussii. I chyba też ze spalonego.

: 09 kwie 2013, 22:40
autor: M_Szymkowiak
to było fantastyczne :D

ale to co wygadują komentatorzy.... bez komentarza.

: 09 kwie 2013, 22:52
autor: Daniel_FCB
Szeregowy_Równoległy pisze:O, gol ze spalonego
Oczywiście.
Szeregowy_Równoległy pisze:I chyba też ze spalonego
Skoro strzelił Santana, to tak. W momencie podania był pomiędzy obrońcą stojącym na linii a bramkarzem. A przy dośrodkowaniu chyba też był spalony.

A poza tym - z taką obroną Borussia tego półfinału nie przeżyje.

: 09 kwie 2013, 23:05
autor: M_Szymkowiak
Teraz tylko mi trzeba półfinału Bayern - Real :D

: 09 kwie 2013, 23:10
autor: Daniel_FCB
M_Szymkowiak pisze:Teraz tylko mi trzeba półfinału Bayern - Real :D
W sensie Barcelona - Borussia? :D Nie no, myślę, że Platini i spółka nie przepuszczą szansy na tak szlagierowe mecze jak BVB-Bayern i Barca-Real.

: 09 kwie 2013, 23:10
autor: Grzesiek
Daniel_FCB pisze:A poza tym - z taką obroną Borussia tego półfinału nie przeżyje.
Wróci Hummels :)

Aha, nie wiem, co napisać, chyba to do mnie jeszcze nie dociera. Szkoda że sędziowie się nie popisali.

: 09 kwie 2013, 23:18
autor: Wiliam
Szeregowy_Równoległy pisze:Po 73 minutach Borussia poza Ligą Mistrzów.
I jeszcze jedno: liczyłem, że w C+ nie będzie takiego, jak w TVP, pierdolca na punkcie Borussii. Niestety, komentatorzy kibicują Dortmundczykom.
W C+ nie ma takiego pierdolca. Pierdolec jest w ence, a te się połączyły i do końca sezonu nie będzie zmian w produkcji. Czyli nawet jak dzisiaj mecz leciał w C+, to robiła go ekipa enki i jak było słychać komentowali też Ci dyletanci z n. Od przyszłego sezonu redakcja i produkcja ma być jedna, w związku z czym liczę że Ci amatorzy z n skończą w jakimś Sportklubie czy razem z Grzywaczem "Gdzie piłkaaaaaa?!" w Orange Sport.

: 09 kwie 2013, 23:29
autor: R-9 Chełmska

: 09 kwie 2013, 23:37
autor: M_Szymkowiak
Daniel_FCB pisze:W sensie Barcelona - Borussia? :D Nie no, myślę, że Platini i spółka nie przepuszczą szansy na tak szlagierowe mecze jak BVB-Bayern i Barca-Real.
Strasznie się boję półfinału Barca - Real... ;)

: 10 kwie 2013, 0:28
autor: Szeregowy_Równoległy
M_Szymkowiak pisze:
Daniel_FCB pisze:W sensie Barcelona - Borussia? :D Nie no, myślę, że Platini i spółka nie przepuszczą szansy na tak szlagierowe mecze jak BVB-Bayern i Barca-Real.
Strasznie się boję półfinału Barca - Real... ;)
Ja mam cichą nadzieję, że PSG wyleczy twe lęki ;P No i nie jest powiedziane, że Bayern awansował. Juventus to nie są ogórki, 2-0 u siebie mogą wygrać z każdym. Nawet z genialnym w tym sezonie Bayernem.

: 10 kwie 2013, 1:12
autor: JacekM
Póki dyletanci z enki trzymają się z dala od E-klasy i od Premier League będę spał spokojnie...

: 10 kwie 2013, 8:50
autor: Paweł_K
Ktoś wart uwagi w tej ence w ogóle komentuje? Bo wczoraj to ja oglądałem mecz na C+ przy minimalnym poziomie głośności, zdzierżyć nie szło

: 10 kwie 2013, 16:53
autor: Os0
Ten drugi co z Ryczelem komentował jeszcze jako tako. Tylko c+ musi go wyleczyć z takiej jednostronności :P

: 10 kwie 2013, 16:58
autor: Wasyl
Z przyzwoitych w n to chyba tylko Gleń, Marchliński i Dryła, ale ich raczej dają do tych mniej obleganych meczów. Do najciekawszych dają Ryczela i Kalinowskiego ;/ Choć i tak nikt nie pobije tzw. eksperta Jagody. To jest dopiero gość, którego nie da się słuchać.

: 10 kwie 2013, 18:27
autor: Bastian
To Szpakowski nie jest najgorszy? :> 8-(