Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu
Moderator: JacekM
oczywiście na stronie KM można polegać jak ....
http://rozklad-pkp.pl/bin/help.exe/pn?tpl=him_map&plk-sa.pl pisze:od 24.09.2012 do 08.10.2012
Utrudnienia w ruchu pociagów na szlaku Sobolew - Życzyn
Z powodu zamknięcia awaryjnego na szlaku Sobolew - Życzyn pociągi mogą doznawać opóźnień do 20 minut.
Wczoraj KM poinformowały:
Potem tu:
Dziś ten sam pociąg, póki go śledziłem, miał +80 z Siedlec. Jakaś klątwa?Awaria pociągu rel. Siedlce - Warszawa
2012-09-24 08:44
Na stacji Siedlce nastąpiła awaria lokomotywy w pociągu nr 88120 rel. Siedlce (8:21) - Warszawa Zachodnia (9:34). Pociąg został odwołany w całej relacji.
Podróżni w kierunku Warszawy mogą skorzystać zastępczo z pociągu nr 8932 rel. Siedlce (8:51) - Warszawa Zachodnia (10:30).
Potem tu:
Na stacji Działdowo nastąpiła awaria pociągu nr 51430 rel. Działdowo (14:38) - Warszawa Zachodnia (17:37) uniemożliwiająca jego jazdę. Pociąg został odwołany w całej relacji.
Podróżni w kierunku Warszawy na odcinku Działdowo - Mława zostaną przewiezieni autobusem komunikacji zastępczej, a z Mławy dalej do Warszawy pociągiem nr 51432 rel. Mława (16:14) - Warszawa Zachodnia (18:52).
A skąd wiesz, że to ten sam skład, no i jaką prowizorkę można wykonać na loku Bombardiera, który jest pod opieką serwisu producenta? Tak na prawdę niewiele można zrobić
Chyba że problem był np w okablowaniu między lokiem a składem etc.
EN57AKM-1559/1594
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
WWO - Warszawa Wschodnia OsobowaVLnt7 pisze:Średnica WWWZ stoi.
WW - Warszawa Wileńska
12:58 - Wschodnia zaprzestała wysyłać pociągi po czwórce średnicowej.
13:09 - Z WWO SKMka S2 jako pierwsza nieplanowana pojechała po dwójce średnicowej do WDC.
13:44 - Z WWO pojechał pociąg podmiejski po czwórce średnicowej do WZ.
13:55 - Z WWO KM 9816/7 jako ostatni nieplanowany pociąg podmiejski pojechał po dwójce średnicowej do WDC.
W gazetce szkolnej możesz sobie pisać pół hasłami i prywatnymi skrótowcami.VLnt7 pisze:Nie ucz mnie tu oznaczeń. 99% użytkowników wystarczy napis "średnica", żeby wszystko zrozumieć.
218/9, czy tak trudno sprawdzić w rozkładzie?Awaria pociągu na linii średnicowej
2012-09-27 13:20
Na przystanku Warszawa ochota nastąpiła awaria (zablokowanie hamulców) w pociągu nr 217/8 rel. Warszawa wschodnia (12:34) - Skierniewice (14:02).
Pociągi na kierunku Warszawa Wschodnia - Warszawa Zachodnia zostały skierowane przez Warszawę Centralną, z pominięciem przystanków Warszawa Stadion, Warszawa Powiśle, Warszawa Śródmieście, Warszawa Ochota.
Przywrócenie rozkładowej organizacji ruchu pociągów na linii średnicowej podmiejskiej
2012-09-27 13:31
O godz. 13:25 awaria w składzie pociągu nr 217/8 rel. Warszawa wschodnia (12:34) - Skierniewice (14:02) została usunięta - pociąg pojechał w dalszą drogę.