Strona 275 z 586

: 24 wrz 2012, 18:26
autor: tomstak
Z wczoraj.
Choroba pasażera w 113324/5, wymuszony postój na pogotowie ratunkowe od 8:14 do 8:31.

: 25 wrz 2012, 15:52
autor: Nxo
oczywiście na stronie KM można polegać jak ....
plk-sa.pl pisze:od 24.09.2012 do 08.10.2012
Utrudnienia w ruchu pociagów na szlaku Sobolew - Życzyn
Z powodu zamknięcia awaryjnego na szlaku Sobolew - Życzyn pociągi mogą doznawać opóźnień do 20 minut.
http://rozklad-pkp.pl/bin/help.exe/pn?tpl=him_map&

: 25 wrz 2012, 17:03
autor: przewoz
Wczoraj KM poinformowały:
Awaria pociągu rel. Siedlce - Warszawa
2012-09-24 08:44

Na stacji Siedlce nastąpiła awaria lokomotywy w pociągu nr 88120 rel. Siedlce (8:21) - Warszawa Zachodnia (9:34). Pociąg został odwołany w całej relacji.

Podróżni w kierunku Warszawy mogą skorzystać zastępczo z pociągu nr 8932 rel. Siedlce (8:51) - Warszawa Zachodnia (10:30).
Dziś ten sam pociąg, póki go śledziłem, miał +80 z Siedlec. Jakaś klątwa?
Potem tu:
Na stacji Działdowo nastąpiła awaria pociągu nr 51430 rel. Działdowo (14:38) - Warszawa Zachodnia (17:37) uniemożliwiająca jego jazdę. Pociąg został odwołany w całej relacji.

Podróżni w kierunku Warszawy na odcinku Działdowo - Mława zostaną przewiezieni autobusem komunikacji zastępczej, a z Mławy dalej do Warszawy pociągiem nr 51432 rel. Mława (16:14) - Warszawa Zachodnia (18:52).

: 25 wrz 2012, 17:06
autor: eSKeMka
tak to jest jak zamiast wyeliminować problem robi się prowizorkę i ,,aby skład dalej pojechał ,, a nowe ma to do siebie że musi się popsuć od czasu do czasu :)

: 25 wrz 2012, 17:22
autor: przewoz
A skąd wiesz, że to ten sam skład, no i jaką prowizorkę można wykonać na loku Bombardiera, który jest pod opieką serwisu producenta? Tak na prawdę niewiele można zrobić :) Chyba że problem był np w okablowaniu między lokiem a składem etc.

: 25 wrz 2012, 17:46
autor: eSKeMka
bardzo możliwe że to mógł być inny skład ale wiadomo że na warsztacie powiedzenie ,,prowizorka działa najdłużej,, cały czas jest aktualne wiadomo mogę się mylić i problem rzeczywiście jest poważniejszy :)

: 26 wrz 2012, 0:50
autor: tomstak
Szlak Dobieszyn - Strzyżyna, pociąg 31106/7 potracił ze skutkiem śmiertelnym osobę podstroną przechodzącą w miejscu do tego nie przeznaczonym. Przerwa w ruchu 155 minut

: 27 wrz 2012, 13:16
autor: VLnt7
Średnica WW -> WZ stoi.
Ochota - skład zepsuty
Śródmieście - inny pociąg stoi
Tunel - 303
Nie da rady niczego zrobić
ludzie właśnie wysiedli na chama... No to koniec

: 27 wrz 2012, 13:34
autor: Nxo
już wszystko ruszyło

defekt składu do Skierniewic

AKM 1594 i 1599. (1599 jako wleczona jednostka wygaszona zamknięta bez pasażerów)

: 27 wrz 2012, 14:30
autor: rufio198
EN57AKM-1559/1594

: 27 wrz 2012, 17:37
autor: VLnt7
Uzupełnienie: moje 303 cofnęło się z tunelu do Powiśla. To było bardzo ciekawe. Wyobraźcie sobie minę ludzi na Powiślu - ktoś sobie stoi i czeka na pociąg, a tu wcześniejszy się cofa. ^^
Ten wielki "WTF" na twarzy jednego z panów stojących na Powiślu - absolutnie bezcenny!

: 27 wrz 2012, 21:46
autor: tomstak
VLnt7 pisze:Średnica WW -> WZ stoi.
WWO - Warszawa Wschodnia Osobowa
WW - Warszawa Wileńska
12:58 - Wschodnia zaprzestała wysyłać pociągi po czwórce średnicowej.
13:09 - Z WWO SKMka S2 jako pierwsza nieplanowana pojechała po dwójce średnicowej do WDC.
13:44 - Z WWO pojechał pociąg podmiejski po czwórce średnicowej do WZ.
13:55 - Z WWO KM 9816/7 jako ostatni nieplanowany pociąg podmiejski pojechał po dwójce średnicowej do WDC.

: 27 wrz 2012, 22:06
autor: VLnt7
Nie ucz mnie tu oznaczeń. 99% użytkowników wystarczy napis "średnica", żeby wszystko zrozumieć.

: 27 wrz 2012, 22:13
autor: tomstak
VLnt7 pisze:Nie ucz mnie tu oznaczeń. 99% użytkowników wystarczy napis "średnica", żeby wszystko zrozumieć.
W gazetce szkolnej możesz sobie pisać pół hasłami i prywatnymi skrótowcami.
Awaria pociągu na linii średnicowej
2012-09-27 13:20

Na przystanku Warszawa ochota nastąpiła awaria (zablokowanie hamulców) w pociągu nr 217/8 rel. Warszawa wschodnia (12:34) - Skierniewice (14:02).

Pociągi na kierunku Warszawa Wschodnia - Warszawa Zachodnia zostały skierowane przez Warszawę Centralną, z pominięciem przystanków Warszawa Stadion, Warszawa Powiśle, Warszawa Śródmieście, Warszawa Ochota.

Przywrócenie rozkładowej organizacji ruchu pociągów na linii średnicowej podmiejskiej
2012-09-27 13:31

O godz. 13:25 awaria w składzie pociągu nr 217/8 rel. Warszawa wschodnia (12:34) - Skierniewice (14:02) została usunięta - pociąg pojechał w dalszą drogę.
218/9, czy tak trudno sprawdzić w rozkładzie?

: 27 wrz 2012, 22:19
autor: VLnt7
tomstak pisze:W gazetce szkolnej możesz sobie pisać pół hasłami i prywatnymi skrótowcami.
Toś się popisał dorosłością...