Strona 29 z 53

: 09 kwie 2013, 18:02
autor: Kra
ashir pisze:Fanów pociągu powinien ucieszyć ten komunikat. :)
ZTM pisze:Utrudnienia dla linii 148, 175, 188 na Lotnisku Chopina

21:17 W związku z prowadzonymi działaniami operacyjnymi Policji na Lotnisku Chopina, wyłączono z ruchu autobusów dolny poziom (odloty).


Zawieszono przystanki: LOTNISKO-SEKTORY CDE 02 oraz LOTNISKO-SEKTORY AB 02.


Autobusy linii 148, 175, 188 w kierunku krańców WIATRACZNA/PL. PIŁSUDSKIEGO/GOCŁAWEK WSCHODNI realizują odjazdy z poziomu górnego (przyloty) - z przystanków: LOTNISKO-SEKTORY CDE 01 oraz LOTNISKO-SEKTORY AB 01.
Jeżeli ten komunikat jest prawdziwy to pokazuje "mądrość" ZTM i jego wiedzę jak wygląda ruch jego autobusów na lotnisku Okęcie/im F.Chopina/Chopina/Szopena (niepotrzebne skreślić) - odloty są na górze a przyloty na dole - ale kto by się tam tym przejmował :sad:

: 09 kwie 2013, 20:21
autor: Gdynianin
Widać tu "wiedzę" ZTM na temat lotniska. Odloty na dolnym poziomie.... Może dlatego że tak rzadko bywają na lotnisku to myślą że SKM jest tak super blisko obecnie pracującego terminala. Przyda się im wycieczka SKM na lotnisko z centrum (najlepiej nie mówić czy ze Śródmieścia czy z Centralnego), albo z Zawiszaka. Oczywiście z torbami.

: 09 kwie 2013, 22:01
autor: reserved
Wiem, że to pojedyncza obserwacja ale w sumie powtórzę się swoimi wynikami z innymi. Dziś o godz. 21:35 z przystanku RAKOWIEC w kierunku centrum odjeżdża 128 z ok. 15 osobami w środku, a tuż za nim 175 z ok. 30 osobami w środku.

: 09 kwie 2013, 22:12
autor: MeWa
W jednym autobusie się zmieszczą :P

: 09 kwie 2013, 22:14
autor: R-9 Chełmska
Zlikwidować to pustsze i po problemie :P

: 09 kwie 2013, 22:36
autor: reserved
Problem w tym, że oba autobusy przyjechały z zupełnie innych kierunków...

[ Dodano: Wto 09 Kwi, 2013 22:37 ]
Pomijam już to, że ja jechałem w kierunku Szczęśliwic 128 tuż za 175, a w drugą stronę też to właśnie stadko... koordynacja wspaniała.

: 10 kwie 2013, 7:37
autor: fik
reserved pisze:Wiem, że to pojedyncza obserwacja ale w sumie powtórzę się swoimi wynikami z innymi. Dziś o godz. 21:35 z przystanku RAKOWIEC w kierunku centrum odjeżdża 128 z ok. 15 osobami w środku, a tuż za nim 175 z ok. 30 osobami w środku.
A ja w zeszłym tygodniu miałem dokładnie odwrotnie, przyjechałem o 12 ze Szcześliwic nabitym (tak!) sztywniakiem, za mną jechało 175 z wolnymi siedzącymi. :ziewa:

: 10 kwie 2013, 8:27
autor: pawcio
reserved pisze:koordynacja wspaniała.
Koordynacja jest tam dobra. Problemem jest to, że życie ją nieco rozwala. A w takich przypadkach nieco jest gorsze od całkowicie.

: 10 kwie 2013, 13:32
autor: Adam G.
fik pisze:
reserved pisze:Wiem, że to pojedyncza obserwacja ale w sumie powtórzę się swoimi wynikami z innymi. Dziś o godz. 21:35 z przystanku RAKOWIEC w kierunku centrum odjeżdża 128 z ok. 15 osobami w środku, a tuż za nim 175 z ok. 30 osobami w środku.
A ja w zeszłym tygodniu miałem dokładnie odwrotnie, przyjechałem o 12 ze Szcześliwic nabitym (tak!) sztywniakiem, za mną jechało 175 z wolnymi siedzącymi. :ziewa:
Jak trafisz na koniec mszy przy Skorochód-Majewskiego, to nawet 228 jest nabite :P

: 10 kwie 2013, 13:35
autor: reserved
Chyba w butelkę. :P

: 10 kwie 2013, 13:41
autor: MisiekK
Adam G. pisze:Jak trafisz na koniec mszy przy Skorochód-Majewskiego, to nawet 228 jest nabite :P
Potwierdzam.

: 10 kwie 2013, 15:17
autor: fik
Adam G. pisze:Jak trafisz na koniec mszy przy Skorochód-Majewskiego, to nawet 228 jest nabite
Nie było zatrzymania na Majewskiego. :p

: 10 kwie 2013, 16:34
autor: przewoz
Wolfchen pisze:emyl napisał/a: Taka sama to kreska w Rembertowie, Wesołej i w Wawrze, co? W tym przypadku pociąg jeździ znacznie szybciej od autobusu. W przypadku lotniska, nie wspominając o BALEYA - nie.

Ponadto pozostaje dalsza część Żwirek...
Z Rembertowa częściej niż z Rakowca? No właśnie niekoniecznie. Nawet w szczycie nie zawsze z Rm jest częściej niż z Rakowca, co najśmieszniejsze. Zapominacie o pociągach z Radomia, Czachówka i GK. One też istnieją, tak samo jak pociągi z Mińska, Tłuszcza i Siedlec obok S2 w Rembertowie.

: 10 kwie 2013, 16:45
autor: Emyl
Ależ tam jest napisane "szybciej", a nie "częściej" :p

: 10 kwie 2013, 18:29
autor: MichalJ
Pociąg do Śródmieścia jedzie 17 minut, 175 do Centrum - 20.