Strona 281 z 523

: 23 kwie 2013, 21:13
autor: Szeregowy_Równoległy
Valdes, he he he :D

[ Dodano: Wto 23 Kwi, 2013 21:50 ]
O, już dwa :)

: 23 kwie 2013, 22:14
autor: primoż
A nawet 3 ;-)

: 23 kwie 2013, 22:15
autor: Szeregowy_Równoległy
Natomiast ciekawi mnie, czy Müller nie faulował tym dziwnym blokiem. Ale i tak: Barcelona nie istnieje. Jeśli Barca nie strzeli bramki w tym meczu, to chyba mamy koniec pewnej epoki. Bayern to nie Milan, takich strat u siebie Barca nie odrobi.

[ Dodano: Wto 23 Kwi, 2013 22:17 ]
Ten Bartra to w naszej lidze przypadkiem nie terminował? Uderzenie godne Wacławczyka czy innego Kwieka :)

: 23 kwie 2013, 22:17
autor: sprinter
Barcelona... gdzie ta Barcelona...? Oglądam ten mecz od dwudziestu minut i jestem załamany poziomem piłki FCB...

: 23 kwie 2013, 22:20
autor: Szeregowy_Równoległy
sprinter pisze:Barcelona... gdzie ta Barcelona...? Oglądam ten mecz od dwudziestu minut i jestem załamany poziomem piłki FCB...
Monachijski FCB gra bardzo przyzwoicie. I to skądinąd zabawne, że Bayern przeszedł na Barceloniaste 4-6-0 po czym puknął na 3-0, a mógł i na 4. Oby z Müllerem nic poważnego nie było.

: 23 kwie 2013, 22:22
autor: primoż
4:0 :gool:

: 23 kwie 2013, 22:22
autor: sprinter
4:0, brawo Bayern.

: 23 kwie 2013, 22:23
autor: Szeregowy_Równoległy
Müller chyba jakoś poważnie nie oberwał ;P

: 23 kwie 2013, 22:25
autor: primoż
Szeregowy_Równoległy pisze:I to skądinąd zabawne, że Bayern przeszedł na Barceloniaste 4-6-0 po czym puknął na 3-0, a mógł i na 4.
Bayern zabił Barcelonę ich własną bronią :term:
Na chwilę obecną oddala się na szczęście widmo hiszpańskiego finału ;-)

: 23 kwie 2013, 22:29
autor: Szeregowy_Równoległy
Wieśniak Alba.

: 23 kwie 2013, 22:30
autor: primoż
O, Albie puściły nerwy ;/

: 23 kwie 2013, 22:31
autor: Szeregowy_Równoległy
4-0, a Bayern dalej chce strzelać. Wycieranie sobie butów rywalami z Bundesligi to nie był przypadek.

: 23 kwie 2013, 22:34
autor: primoż
Szeregowy_Równoległy pisze:Wycieranie sobie butów rywalami z Bundesligi to nie był przypadek.
20 punktów różnicy między Bayernem a Borussią i wygrywanie wszystkiego co się da, to nie jest przypadek.

: 23 kwie 2013, 22:51
autor: Daniel_FCB
Zabolało. Najmnocniej jednak nie wynik, a to, że Barca powtórzyła większość błędów z Mediolanu. I dołożyła parę nowych.
Na pewno skończyła się era tiki-taki takiej jaką wymyślił Guardiola - taktyka odpuszczania Alvesa i Pedro (i ogólnie skrzydeł) i maksymalnego blokowania dostępu do pola karnego przed Messim i Iniestą osiągnęła w ciągu tych pięciu lat zupełnie inny poziom.
Bayern zagrał fenomenalnie. Aż się boję, co będzie w przyszłym roku, z Götzem i Guardiolą.

: 23 kwie 2013, 23:05
autor: M_Szymkowiak
Zdecydowanie nastąpiła zmiana warty w europie, Bayern jest wielki i życzę im żeby w takim samym stylu wygrali w finale z Realem.