: 23 kwie 2013, 23:53
lub BorussiąM_Szymkowiak pisze:wygrali w finale z Realem.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
lub BorussiąM_Szymkowiak pisze:wygrali w finale z Realem.
Był. Co się dotknął piłki, to przybiegało ok. 4-5 piłkarzy Bayernu i zaraz mu odbieralimichał1984 pisze:Messi czy On był na boisku
No bo trzeba mieć trzech takich Messich, 12-15 obrońców przeciwnik nie wystawiprimoż pisze:Był. Co się dotknął piłki, to przybiegało ok. 4-5 piłkarzy Bayernu i zaraz mu odbieralimichał1984 pisze:Messi czy On był na boisku
To jakaś dygresja do mojej wypowiedzi?Bastian pisze:No bo trzeba mieć trzech takich Messich, 12-15 obrońców przeciwnik nie wystawi
Rok temu grali już w półfinale LM. Bayern wygrałmichał1984 pisze:Jeśli już finał Bayern vs Real to lepiej ten pierwszy żeby wygrał.
Niewątpliwieprimoż pisze:To jakaś dygresja do mojej wypowiedzi?Bastian pisze:No bo trzeba mieć trzech takich Messich, 12-15 obrońców przeciwnik nie wystawi
Ewentualnie trzeba mieć alternatywę dla Puyola i Pique. Trzeba mieć więcej niż jedną, dyżurną, wieczną taktykę, którą znają wszyscy a najlepsi umieją bardzo utrudnić jej stosowanie. Trzeba mieć jakiekolwiek pole manewru w ataku, trzeba nie mieć Alexisa, trzeba mieć odpowiednik Schweinsteigera i Javi Martineza, którzy wyłączyli Iniestę i Xaviego. I trzeba mieć trenera, bo Vilanova, niestety, reagował niczym Smuda podczas Euro.Bastian pisze:No bo trzeba mieć trzech takich Messich, 12-15 obrońców przeciwnik nie wystawiprimoż pisze:Był. Co się dotknął piłki, to przybiegało ok. 4-5 piłkarzy Bayernu i zaraz mu odbierali