Strona 282 z 523

: 23 kwie 2013, 23:53
autor: sprinter
M_Szymkowiak pisze:wygrali w finale z Realem.
lub Borussią ;) jeszcze jakieś szanse ma

: 24 kwie 2013, 7:41
autor: M_Szymkowiak
Niby ma, ale w Realu jest Mourinho, który z Borussią już grał w tym sezonie i na pewno wiele się nauczył.

: 24 kwie 2013, 11:54
autor: michał1984
Jeśli już finał Bayern vs Real to lepiej ten pierwszy żeby wygrał.Moim zdaniem Monachium jest na fali i ma szansę zdobyć potrójną koronę w jednym sezonie oczywiście im tego życzę

Co do wczorajszego meczu to zastanawiałem się czy Barca grała zespołem A czy C bo jeszcze tak złego meczu w nich wykonaniu nie widziałem,a Messi czy On był na boisku :D

: 24 kwie 2013, 16:04
autor: primoż
michał1984 pisze:Messi czy On był na boisku :D
Był. Co się dotknął piłki, to przybiegało ok. 4-5 piłkarzy Bayernu i zaraz mu odbierali :term:

: 24 kwie 2013, 20:25
autor: Bastian
primoż pisze:
michał1984 pisze:Messi czy On był na boisku :D
Był. Co się dotknął piłki, to przybiegało ok. 4-5 piłkarzy Bayernu i zaraz mu odbierali :term:
No bo trzeba mieć trzech takich Messich, 12-15 obrońców przeciwnik nie wystawi (-(

: 24 kwie 2013, 20:34
autor: primoż
Bastian pisze:No bo trzeba mieć trzech takich Messich, 12-15 obrońców przeciwnik nie wystawi (-(
To jakaś dygresja do mojej wypowiedzi? :>

: 24 kwie 2013, 20:40
autor: sprinter
michał1984 pisze:Jeśli już finał Bayern vs Real to lepiej ten pierwszy żeby wygrał.
Rok temu grali już w półfinale LM. Bayern wygrał

: 24 kwie 2013, 20:52
autor: Bastian
primoż pisze:
Bastian pisze:No bo trzeba mieć trzech takich Messich, 12-15 obrońców przeciwnik nie wystawi (-(
To jakaś dygresja do mojej wypowiedzi? :>
Niewątpliwie :>

A przede wszystkim ogólna uwaga: choćby dlatego przy solidnej obronie samym jednym Messim meczu się nie wygra.

: 24 kwie 2013, 20:53
autor: primoż
1:0 dla Borussii :gool:

: 24 kwie 2013, 20:54
autor: vernalisadonis
1-0 dla Borussii
Gol Lewego

: 24 kwie 2013, 21:26
autor: M_Szymkowiak

: 24 kwie 2013, 21:27
autor: primoż
1:1, Ronaldo.

: 24 kwie 2013, 21:28
autor: Szeregowy_Równoległy
Bastian pisze:
primoż pisze:Był. Co się dotknął piłki, to przybiegało ok. 4-5 piłkarzy Bayernu i zaraz mu odbierali :term:
No bo trzeba mieć trzech takich Messich, 12-15 obrońców przeciwnik nie wystawi (-(
Ewentualnie trzeba mieć alternatywę dla Puyola i Pique. Trzeba mieć więcej niż jedną, dyżurną, wieczną taktykę, którą znają wszyscy a najlepsi umieją bardzo utrudnić jej stosowanie. Trzeba mieć jakiekolwiek pole manewru w ataku, trzeba nie mieć Alexisa, trzeba mieć odpowiednik Schweinsteigera i Javi Martineza, którzy wyłączyli Iniestę i Xaviego. I trzeba mieć trenera, bo Vilanova, niestety, reagował niczym Smuda podczas Euro.

Po pierwsze: żadnego karnego dla BVB nie było.
Co się Hummelsowi stało? On przecież był naprawdę świetnym obrońcą, a ostatnio regularnie się obcina. A Piszczek jest bez formy. Z ciekawostek: Kicker, wybierając jedenastkę sezonu, nie nominował Piszczka. Pośród trzech najlepszych prawych obrońców Bundesligi Piszczka nikt nie uwzględnił. Wytłumaczono to słabą postawą w defensywie, bo do przodu Piszczek gra dobrze. Błaszczykowski i Lewandowski nominowani są.

: 24 kwie 2013, 21:53
autor: vernalisadonis
2-1
i znowu Lewy

: 24 kwie 2013, 21:58
autor: Szeregowy_Równoległy
3-1. Znowu Lewy.