Generalnie wygląda to nieźle, myślałem że będzie gorzej, dobrze, że przynajmniej 171, 520 i E-2 do skrócenia raz a dobrze, co do szczegółów:
- nie rozumiem po co 184 i 197 przez Ciołka, a nie przez Księcia Janusza ?
- nie wiem czy samo 184 co 10 z Bemowa do Księcia Janusza to nie za mało trochę ? 171 nie liczę bo naokoło przez Górce
- po co wydzielać skrócone kursy ze 105 zamiast wzmocnić 255 ?
- po co 397 ma być wchłonięte przez 197 skoro i tak mają być kursy skrócone, dla mnie system, że kursy skrócone to inny nr jest bardziej czytelny,
- 517 na Torwar co 7-8 potrzeba aż tak często i na przegubach ? coś innego by tam mogło pojechać zamiast 171
- 106 fajnie,
- 271 też, chociaż nie wiem czy na Karolin potrzeba aż tak często (chociaż ja proponowałem w zamian 224 Karolin - Powstańców - Conrada - Huta, wtedy 281 Huta - Młociny-UKSW, 114 tylko Bródno - Pl. Wilsona (albo Powązki) a 121 wydłużenie do Pl. Wilsona za 114, ale to już o Bielany się zahacza

- 190 nie lepiej prosto Górczewską skoro będzie 271 z Jelonek do M2 ? tylko z północnej Lazurowej do M2 też jednak coś powinno być faktycznie
- czy 154, 167 i 184 nie można jakoś bardziej skomasować ? 167 będzie faktycznie w ogóle na Woli potrzebne ?
No i trochę linii-dziadów jednak pozostaje:
129 - mogłoby wylecieć gdyby przedłużyć 201 przez przejazd i dać coś na Deotymy,
109 - wiadomo, w ogóle bez sensu, mogłoby całkiem wylecieć, gdyby 190 dać prosto Górczewską (skoro i tak jeszcze 149 i 7xx mają być wydłużone),
102 - też marnie, ale akurat na Pradze-Południe to się mniej znam...
249 - pozostaje dziadowe, a mogłoby mieć większy sens gdyby wydłużyć z jednej strony do metra, a z drugiej chociaż do Lazurowej,