Strona 296 z 523

: 25 maja 2013, 22:36
autor: Bernard
primoż pisze: 2:1 dla Bayernu.
I koniec.

: 25 maja 2013, 22:37
autor: primoż
MichalJ pisze:Nie tylko skrót, jak się pojawiała plansza z pełnymi nazwami, to też w takiej postaci.
A to C+Sport też tak było.
Bayern Monachium zwycięzcą Ligii Mistrzów. Kurna, liczyłem po cichu na dogrywkę ;p

: 25 maja 2013, 22:42
autor: vernalisadonis
Mecz piękny. Fakt mogła być jeszcze dogrywka. Borussia coś w końcówce zwolniła i mogło to trochę o tym zadecydować.

: 25 maja 2013, 22:51
autor: Bernard
Za to w na początku pierwszej połowy mocno cisnęła. Niewykorzystane okazje się mszczą.

: 26 maja 2013, 1:31
autor: Szeregowy_Równoległy
primoż pisze:No i dlaczego Dante nie wyleciał po faulu na Reusie?
Lewandowski też nie wyleciał, a powinien. Za zdeptanie Boatenga.

: 26 maja 2013, 7:41
autor: pawcio
To mogło sędziemu umknąć (inna rzecz, że nie powinna). Kartka dla Dantego to absolutnie przypadek, gdzie sędzia widział i źle ocenił.

: 26 maja 2013, 9:39
autor: JKTpl
Szeregowy_Równoległy pisze:Lewandowski też nie wyleciał, a powinien. Za zdeptanie Boatenga.
Obrazek
Hops, hops, hops :)

: 26 maja 2013, 10:58
autor: fik
Ogólnie do wylotu kwalifikowali się Ribery (półtora raza przynajmniej), Dante i Lewandowski, sędzia był beznadziejny dość sprawiedliwie.

: 27 maja 2013, 7:24
autor: pawcio
Za co byś wyrzucił Ribery'ego? Bo mi coś musiało umknąć.
I nie zgadzam się z opinią, że sędzia był beznadziejny.

: 27 maja 2013, 14:56
autor: fik
pawcio pisze:Za co byś wyrzucił Ribery'ego? Bo mi coś musiało umknąć.
Za próbę uderzenia łokciem bodaj Lewandowskiego w pierwszej połowie.

: 27 maja 2013, 15:01
autor: Bastian
Tymczasem w grze o Ekstraklasę pozostają cztery drużyny:

Termalica Nieciecza (62),
Zawisza Bydgoszcz (59),
Flota Świnoujście (59),
Cracovia Kraków (58).

: 27 maja 2013, 19:24
autor: M_Szymkowiak
i w 3 ostatnich kolejkach - 3 mecze na szczycie

32 kolejka Termalica - Zawisza
33 kolejka Zawisza - Flota
34 kolejka Flota - Termalica

[ Dodano: Pon 27 Maj, 2013 19:46 ]
Mecze meczami, a czy Termalica lub Flota licencje dostaną?

: 27 maja 2013, 20:49
autor: vernalisadonis
Flota to pewnie będzie grała w Szczecinie jak już awansują do ekstraklasy.

: 28 maja 2013, 13:31
autor: M_Szymkowiak
Początek rewolucji w Wiśle, Iliev, Jaliens & Pareiko out.

: 28 maja 2013, 13:38
autor: kocur
Prezes Król postanowił nie regulować żadnych długów. Żegnamy warszawską Polonię.