Strona 297 z 523

: 28 maja 2013, 14:40
autor: M_Szymkowiak
Czyli spadnie albo GKS albo Podbeskidzie.

A w I lidze Okocimski ma o co walczyć z Wartą Poznań, bo spadną tylko 3 drużyny czy jak to tam będzie?

: 28 maja 2013, 18:06
autor: tomo
Decyzja o wyrzuceniu Groclinu z Ekstraklasy nie ma żadnego przełożenia na 1 ligę.

: 28 maja 2013, 19:21
autor: fik
Groclin w Ekstraklasie nie gra od kilku ładnych lat.

: 28 maja 2013, 20:17
autor: Os0
Polonia na licencji Groclinu jedzie przecież, wiadomo o co chodzi :P

: 28 maja 2013, 20:24
autor: Wasyl
M_Szymkowiak pisze:Czyli spadnie albo GKS albo Podbeskidzie.

A w I lidze Okocimski ma o co walczyć z Wartą Poznań, bo spadną tylko 3 drużyny czy jak to tam będzie?
Polonia zapewne nie dostanie licencji także na I ligę, w związku z czym 15. miejsce daje utrzymanie. Jak najbardziej mają o co walczyć.

: 28 maja 2013, 20:35
autor: esbek
Os0 pisze:Polonia na licencji Groclinu jedzie przecież, wiadomo o co chodzi :P
A Legia S.A. na licencji CWKS Legia (która teraz liga IV czy niżej?).

: 28 maja 2013, 20:36
autor: Os0
Lech na Amici itd.

: 28 maja 2013, 21:12
autor: Szeregowy_Równoległy
esbek pisze:
Os0 pisze:Polonia na licencji Groclinu jedzie przecież, wiadomo o co chodzi :P
A Legia S.A. na licencji CWKS Legia (która teraz liga IV czy niżej?).
Ale tutaj przynajmniej dalej chodzi o jeden klub. Widzę jednak różnice między przekształceniami w latach 90, a kombinowaniem w celu uniknięcia długów (Lech) ewentualnie kupowaniem licencji w celu awansowania do najwyższej klasy rozgrywkowej (Polonia).

: 29 maja 2013, 0:39
autor: Bastian
Os0 pisze:Lech na Amici itd.
Amiki!!! Jak Benfiki!

: 29 maja 2013, 0:40
autor: Os0
No tak, z rozpędu :P

: 29 maja 2013, 9:40
autor: Bastian
Zrobiłem mały remanent. Po upadku Polonii mamy w Warszawie mistrza Polski, a potem dłuuugo dłuuugo nic. W niższych ligach prócz miejsca dla Polonii można odnaleźć Ursus i GKP Targówek, reszta - na poziomie amatorskim. Gwardia, Olimpia... Hutnik właśnie awansuje z B do A... :/

W okolicach stolicy jakieś nikłe ślady futbolu widać. Niezłą pozycję (choć bez szans na awans) ma Dolcan Ząbki, niżej mamy spadający Świt Nowy Dwór i Legionovię Legionowo...

: 29 maja 2013, 10:44
autor: Wiliam
A co z Drucia... Drukarzem? ;-)

: 29 maja 2013, 11:08
autor: Os0
W okręgówce grają.

: 29 maja 2013, 13:01
autor: snooker
Z dużą szansą na awans do IV ligi (na kilka kolejek przed końcem).
Bastian pisze:Niezłą pozycję (choć bez szans na awans) ma Dolcan Ząbk
Gdyby nie odpuścili (5 punktów w ostatnich sześciu kolejkach, w tym trzy porażki pod rząd m.in. z Polonią Bytom...) to awans (sportowo) by mieli.
Bastian pisze:niżej mamy spadający Świt Nowy Dwór i Legionovię Legionowo...
Akurat Legionovia prawdopodobnie wejdzie do II ligi, a Świt wcale spaść nie musi (tym bardziej, że w niższych ligach mazowieckich będzie spore zamieszanie związane z Polonią.

BTW W II lidze gra jeszcze Znicz Pruszków, a w III Start Otwock, Mazur Karczew i Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

: 29 maja 2013, 13:59
autor: Bastian
snooker pisze:
Bastian pisze:niżej mamy spadający Świt Nowy Dwór i Legionovię Legionowo...
Akurat Legionovia prawdopodobnie wejdzie do II ligi
Tak, tak, wiem, że prowadzi w tabeli. Użyłem skrótu myślowego, chodziło mi o "spadający Świt Nowy Dwór i (nie spadającą, a nawet awansującą) Legionovię Legionowo" ;)