Strona 299 z 523
: 30 maja 2013, 18:55
autor: Szeregowy_Równoległy
Ale za to mecz w Bełchatowie współkomentuje Rafał Nahorny
[ Dodano: Czw 30 Maj, 2013 18:56 ]
W Bełchatowie jest gorzej. Mają namiastkę Narodowego i ciągle pada

: 30 maja 2013, 20:40
autor: Os0
Hura, może Bełchatów jednak spadnie

: 30 maja 2013, 20:43
autor: Szeregowy_Równoległy
Kolega Szymkowiak przekupił Zubasa

: 30 maja 2013, 20:44
autor: R-9 Chełmska
Patrząc po kartkach chyba niezła sieka była na Polonii...
: 30 maja 2013, 20:46
autor: M_Szymkowiak
R-9 Chełmska pisze:Patrząc po kartkach chyba niezła sieka była na Polonii...
Robak wleciał w Przyrowskiego z piłką w rękach w piątce, a ten mu oddał z Zidane'a

: 30 maja 2013, 20:50
autor: michał1984
Os0 pisze:Hura, może Bełchatów jednak spadnie

No to z dzisiejszego dnia Legia jak można było przewidzieć remis,Pogoń przegrała ale jednak jest bezpieczny czyli w ostatniej kolejce o utrzymanko Podbeskidzie,Bełchatów i Chorzów tyle że temu ostatniemu wystarczy remis
No new dnia Piast w eliminacjach o puchary

: 30 maja 2013, 20:51
autor: M_Szymkowiak
Chorzów się utrzymał.
: 30 maja 2013, 20:55
autor: michał1984
M_Szymkowiak pisze:Chorzów się utrzymał.
No tak racja 3 punkty przewagi i dwa wygrane bezpośrednie mecze

: 31 maja 2013, 16:50
autor: rhemek
A jutro wchodzi Zawisza

: 01 cze 2013, 10:01
autor: M_Szymkowiak
Wasyl pisze:M_Szymkowiak pisze:A w I lidze Okocimski ma o co walczyć z Wartą Poznań, bo spadną tylko 3 drużyny czy jak to tam będzie?
Polonia zapewne nie dostanie licencji także na I ligę, w związku z czym 15. miejsce daje utrzymanie. Jak najbardziej mają o co walczyć.
I powalczą. Dosłownie. W 34 kolejce Warta jedzie do Brzeska na mecz z OKS

: 01 cze 2013, 17:45
autor: JacekM
Popatrzyłem sobie chwilę przy obiedzie na 1 ligę - i stanowczo nie życzę sobie, by Termalica awansowała... Dużo przyjemniej ogląda się mecz z Bydgoszczy - najfajniej będzie jak awansują Cracovia i Zawisza.
: 01 cze 2013, 17:55
autor: Bastian
JacekM pisze:najfajniej będzie jak awansują Cracovia i Zawisza.
Ileż gromów na tę pierwszą ja się tu naczytałem...

: 01 cze 2013, 18:32
autor: M_Szymkowiak
Na ten moment Termalica ma awans na 99,9% bo Flota prowadzi 1:0, ale Ci drudzy musieli by z Termalicą 5:0 wygrać w 34 kolejce żeby ich wyprzedzić. Zawisza i Cracovia przegrywają 0:1.
: 01 cze 2013, 18:44
autor: Pawel_
W dwa miesiące ogarną sobie stadion, czy będą jeździli do jakiegoś Zabierzowa, czy może innej wioski? 
: 01 cze 2013, 18:47
autor: M_Szymkowiak
Zawisza już 2:1, na ten moment Termalica i Zawisza w Ekstraklasie!