Czerwiec 2015
: 15 cze 2015, 10:28
Faktycznie - tam jest co pilotować.J.Kaczmarski pisze:A na ZS7 monopol ma "Ostrobramska". Uu, to szkoda, że tym razem nie będzie Manów w Otwocku, nie będzie można się sprawdzić w roli pilota.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Faktycznie - tam jest co pilotować.J.Kaczmarski pisze:A na ZS7 monopol ma "Ostrobramska". Uu, to szkoda, że tym razem nie będzie Manów w Otwocku, nie będzie można się sprawdzić w roli pilota.
Z Mobilisu?pawcio pisze:Zostały dwie sztuki.
Akurat solówki za 512 mogą w weekend jeździć, nawet na trasie podstawowej.ashir pisze:Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to zwracam uwagę, że ten w weekend będą solówki na 512.