Strona 4 z 4

Czerwiec 2015

: 15 cze 2015, 10:28
autor: Pawel_
J.Kaczmarski pisze:A na ZS7 monopol ma "Ostrobramska". Uu, to szkoda, że tym razem nie będzie Manów w Otwocku, nie będzie można się sprawdzić w roli pilota. :P
Faktycznie - tam jest co pilotować. :oops:

Czerwiec 2015

: 15 cze 2015, 10:55
autor: ashir
pawcio pisze:Zostały dwie sztuki.
Z Mobilisu?

Czerwiec 2015

: 15 cze 2015, 11:02
autor: pawcio
Owszem. D35 i D37.

Czerwiec 2015

: 15 cze 2015, 11:20
autor: rudy
Dzięki za info.
A o której godzinie one jadą z Malinowej :?:

Czerwiec 2015

: 15 cze 2015, 14:40
autor: ashir
Bodajże o 6:56 i 7:16. Robią tylko jedno kółko: Malinowa - Pl. Trzech Krzyży - Malinowa. :wink:

Czerwiec 2015

: 15 cze 2015, 14:50
autor: rudy
Dzięki za info. :wink:

Czerwiec 2015

: 19 cze 2015, 18:07
autor: ashir
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to zwracam uwagę, że ten w weekend będą solówki na 512. :wink:

Czerwiec 2015

: 19 cze 2015, 18:16
autor: Łukasz
512 wraca na historyczny objazd ;p

Czerwiec 2015

: 21 cze 2015, 21:15
autor: ashir
I w ten weekend w związku z dołożeniem kolejnego objazdu na 119 było 5 brygad (brygadę 1, 3, 4 i 5 obsłużył Mobilis swoimi Liberami, a na 2/119 wkroczył PKS Grodzisk Mazowiecki swoją Scanią z Grupy "Wschód"). :wink:

Czerwiec 2015

: 22 cze 2015, 11:13
autor: ARTUR P
ashir pisze:Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to zwracam uwagę, że ten w weekend będą solówki na 512. :wink:
Akurat solówki za 512 mogą w weekend jeździć, nawet na trasie podstawowej. :|

Czerwiec 2015

: 23 cze 2015, 20:30
autor: archi0083
Czy w związku z objazdem na linii 119 doszły jakieś brygady w DP? :-k

Czerwiec 2015

: 25 cze 2015, 21:27
autor: ashir
Jakby kogoś interesowało to w najbliższy weekend zjazdowe kursy na 705, 723, 731, 735 i 736 będą realizowane do Ronda Żaby. Tylko czemu w tych kursach obowiązują wszystkie napotkane przystanki, a na podstawowych kursach już nie? :razz: