Strona 4 z 14
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 14:47
autor: osa
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 14:57
autor: MichalJ
Co 10 minut, czyli 10-0-20-10-0-20... Albo nawet 5-0-25, bo nie tylko ten z pełnej trasy przyjedzie spóźniony, ale i ten skrócony po 20-minutowej dziurze będzie łapać obsuwę.
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 15:40
autor: person
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 16:29
autor: Emyl
Uo, te schematy to jakieś novum. E-9 też taki dostało.
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 16:48
autor: geograf_OSU
Na schemacie 401/402 nie ma przystanku Metro Służew i również nie ma zaznaczonej linii M1 jak na schemacie E-9. Są i zmiany przystankowe: 402 staje teraz na Tor Stegny NŻ oraz ma stały Most S.
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 17:23
autor: ashir
Tylko dlaczego na schemacie dla
178 zaczyna się dopiero trasa od Skoroszy?

Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 17:35
autor: 5556
178 co pół godziny do Konwiktorskiej... Na co komu to? Chyba tylko dla przypadkowych pasażerów? Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości 178 wchłonie kursy skrócone i stała trasa będzie tylko do Ronda Daszyńskiego (całodzienne 178, w weekend maratony)
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 17:55
autor: ashir
geograf_OSU pisze:Na schemacie 401/402 nie ma przystanku Metro Służew i również nie ma zaznaczonej linii M1 jak na schemacie E-9. Są i zmiany przystankowe: 402 staje teraz na Tor Stegny NŻ oraz ma stały Most S.
Według rozkładu Most Siekierkowski ma być jednak na żądanie dla
402.

5556 pisze:178 co pół godziny do Konwiktorskiej... Na co komu to? Chyba tylko dla przypadkowych pasażerów? Mam nadzieję, że w bliskiej przyszłości 178 wchłonie kursy skrócone i stała trasa będzie tylko do Ronda Daszyńskiego (całodzienne 178, w weekend maratony)
Czemu chcesz skrócić godziny kursowania w weekendy na
178?

No i tak samo co 30 minut będzie jeździło
178 na odcinku: PKP Ursus - Skorosze.

Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 20:36
autor: Łukasz
MichalJ pisze:Co 10 minut, czyli 10-0-20-10-0-20... Albo nawet 5-0-25, bo nie tylko ten z pełnej trasy przyjedzie spóźniony, ale i ten skrócony po 20-minutowej dziurze będzie łapać obsuwę.
No bo znów niedasię zrobić tak, żeby z Daszyńskiego nie ruszał do x minut po poprzednim.
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 20:38
autor: adner
ashir pisze:Tylko dlaczego na schemacie dla
178 zaczyna się dopiero trasa od Skoroszy?

Bo tak powinno być

Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 20:40
autor: Łukasz
Bardziej to chyba na stałe przydałoby mu się Postępu w obie strony.
A z 401 się zrobił PKS, bo jeszcze wersja "Natolin" jest.
Ciekawe tylko, dlaczego "n" musi jechać 2 minuty za zwykłym, a nie przed.
A no i wszelakie kursy skrócone ze 193 oczywiście zniknęły,
więc Nowoursynowska dostanie po *upie przez Marynarską,
na której jeszcze za chwilę będzie większy kocioł, jak się przebudowa zacznie.
A wtedy pewnie 402 już od razu skręci w prawo w Postępu, jak się da.
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 20:45
autor: Glonojad
Korki na Świętokrzyskiej były i przed jej zwężeniem.
I nie wiem, jak zagęścić linię co 6 minut kursami skróconymi, żeby wyszło co 4...
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 20:51
autor: Łukasz
To proste, o siódmej jest nawet co 2.
7 | 03n 08 13n 18 23n 28 33n 38 43 45n 48 53 55n 59
A generalnie to średnio chyba tak wyjdzie nawet, przecież poniżej pewnej
częstotliwości i tak już nie funkcjonują stałe odstępy, jak cykl na światłach to 2 minuty...
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 20:54
autor: MichalJ
5-2-3-5-4-4-2 czy jakoś tak.

Ale to w innym wątku.
Sąd nad 178
: 14 sty 2016, 21:12
autor: Wiliam
MichalJ pisze:Ale to w innym wątku.
No ja myślę