Piłka kopana we wszystkich odsłonach

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1069
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 03 cze 2013, 18:04

Os0 pisze:Z Lecha ma odejść Tonew
2,5 mln euro, do Aston Villa podobnież.
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1069
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 04 cze 2013, 20:47

Probierz w Lechii Gdańsk! A ja na Jagiellonie stawiałem.
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2954
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 04 cze 2013, 21:36

Dudek oficjalnie skończył swoją karierę reprezentacyjną.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 04 cze 2013, 21:41

Salaman...
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 04 cze 2013, 21:59

Cyrk i błazenada. Kolejnych z 59, 58, 57 meczami dowołujmy... I dajmy Wieszczyckiemu gola nr 100 w lidze strzelić.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Klawisz
Posty: 395
Rejestracja: 11 sie 2011, 15:37
Lokalizacja: Saska Kępa / R-3

Post autor: Klawisz » 04 cze 2013, 22:35

JacekM pisze:I dajmy Wieszczyckiemu gola nr 100 w lidze strzelić.
A kto mu broni wrócić na 1 mecz? ;-)
A od tego meczu aż oczy bolą oglądać, tak się męczą. Jedyną ciekawą rzeczą jaką zaobserwowałem, to fakt, że z tych kopaczy można by zrobić mecz Legia (była lub obecna) - Liechtenstein.
Boruc - Bereszyński, Jędrzejczyk, Komorowski, Wawrzyniak - Rybus, Łukasik, Borysiuk, Kosecki - Grosicki, Lewandowski
MotorMan :term:

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 05 cze 2013, 1:16

Łukasik i Borysiuk - najbardziej kreatywny środek pola ever :D No i Lewandowski trochę naciągany, w Legii chyba nigdy nie zagrał, on tylko na Łazienkowskiej był.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 05 cze 2013, 12:04

Tymczasem sypie się futbol na Ukrainie:

http://www.sport.pl/mundial2014/1,12835 ... bolem.html
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1069
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 05 cze 2013, 17:20

Tymczasem Flota Termalica i Zawisza bez licencji na Ekstraklasę
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2354
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 05 cze 2013, 17:41

M_Szymkowiak pisze:Tymczasem Flota Termalica i Zawisza bez licencji na Ekstraklasę
W przypadku Zawiszy poszlo tylko o formalnosc, to jest niezłożenie zbadanego przez biegłego rewidenta sprawozdania finansowego oraz Przyszłych Informacji Finansowych , maja na to czas 7 dni od konca rozgrywek i na pewno zlozą.

Ciekawe po co PZPN tak szybko wariuje z tymi licencjami, skoro jest czas.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 05 cze 2013, 22:06

Liga rusza 19 lipca. Więc dużo czasu na organizację rozgrywek nie ma.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2354
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 05 cze 2013, 23:16

A tu sie wyjasnilo:

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... wki-w-pzpn

- Doszły do mnie takie słuchy, że podobno nie przyznanie nam potrzebnego dokumentu na występy w Ekstraklasie to zemsta Krzysztofa Bauza z Mazowieckiego ZPN na Zbigniewie Bońku. Za co? Prawdopodobnie za to, że warszawska centralna odmówiła przyznania licencji na grę w Ekstraklasie upadającej Polonii Warszawa - uważa Osuch.


Oświadczenie Zarządu Środa, 05 Czerwiec 2013 20:39 Klub WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. bezspornie odwoła się od decyzji Komisji Licencyjnej PZPN I ligi i Ekstraklasy. Zarząd WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. oświadcza, że z pełną starannością spełnił wszystkie wymagane przez Komisję Licencyjną PZPN kryteria w zakresie infrastruktury, administracji, sportu, finansów i przedstawił wymagane dokumenty w ustalonym z Komisją Licencyjną PZPN terminie do 5 czerwca 2013 roku, choć zgodnie z załącznikiem XXVIII podręcznika licencyjnego właściwy termin złożenia stosownych dokumentów to jeden tydzień po zakończeniu rozgrywek rundy wiosennej. Ze sportowymi pozdrowieniami, Prezes Zarządu WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. Anita Osuch

TOMEK
Posty: 1448
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 06 cze 2013, 2:05

pawcio pisze:Liga rusza 19 lipca. Więc dużo czasu na organizację rozgrywek nie ma.
Co tak wcześnie, zazwyczaj do sierpnia był spokój :>

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 06 cze 2013, 7:17

Reforma. 7 kolejek trzeba dołożyć.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
vernalisadonis
Posty: 2954
Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12

Post autor: vernalisadonis » 06 cze 2013, 10:20

pawcio pisze:Reforma. 7 kolejek trzeba dołożyć.
A po drugie chodziło też o to, żeby zespoły były już w miarę ograne jak będą zaczynać swoją przygodę w europejskich pucharach.
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej

ODPOWIEDZ