Piłka kopana we wszystkich odsłonach

Moderatorzy: Tyrystor, Szeregowy_Równoległy

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 07 cze 2013, 20:50

Nie wiem, czy widziałem gorzej filmowany mecz.

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 07 cze 2013, 21:00

A komentarz Szpakowskiego, zachowanie kibiców i poziom gry naszych dopełniają obrazu tragedii :)
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
M_Szymkowiak
Posty: 1069
Rejestracja: 16 lut 2006, 14:33
Lokalizacja: Prądnik Czerwony
Kontakt:

Post autor: M_Szymkowiak » 07 cze 2013, 22:09

A czy można było się spodziewać czegoś innego? :P
105 Dworzec Gł. - Al. 29 Listopada - Majora - Prądnik Czerwony
439 Czyżyny Dworzec autobusowy - Al. 29 Listopada - Nowy Kleparz - Czarnowiejska - Mydlniki
Scania CN113ALB na Facebook'u

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 07 cze 2013, 22:16

Pa pa, mundial, pa pa Fornalik... Jak dobrze, że tego meczu nie oglądałem. :)
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

Awatar użytkownika
Daniel_FCB
(kaczofob)
Posty: 1537
Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Daniel_FCB » 07 cze 2013, 22:23

Zanim wszyscy zaczną narzekać, przypominam - w futbolu nie ma już słabych drużyn... :term:
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 07 cze 2013, 22:26

M_Szymkowiak pisze:A czy można było się spodziewać czegoś innego? :P
No... Mówimy o Mołdawii. Ja spodziewałem się, że z tymi ogórkami wygramy nawet po weselu i poprawinach.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 07 cze 2013, 22:31

sprinter pisze:Jak dobrze, że tego meczu nie oglądałem. :)
Ja się każdego kolejnego dnia coraz bardziej cieszę z braku telewizora :D
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Daniel_FCB
(kaczofob)
Posty: 1537
Rejestracja: 23 lut 2008, 20:54
Lokalizacja: Natolin

Post autor: Daniel_FCB » 07 cze 2013, 22:40

W ogóle, to był dobry dzień dla ogórków, nie tylko dla polskiej reprezentacji - Malta zgarnęła trzy punkty, Luksemburg jeden i Liechtenstein też jeden.
Wciąż się zastanawiał, jak nielogiczne może się stać logiczne rozumowanie, jeśli zajmuje się nim dostatecznie duży komitet - Pratchett, Świat finansjery
A mówili nauczyciele "z gminem nie zadajemy się nie z powodu ich niskiego urodzenia, ale dlatego, że nie ma po co" - Ziemiański, Achaja
FCBARCA.COM

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 07 cze 2013, 22:59

Akurat polska reprezentacja nie jest dobrym przykładem szczęśliwego ogórka, więc może inaczej to ujmij ;)
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 07 cze 2013, 23:11

Fakt, poziomem gry bliżej nam do Luksemburga czy Liechtensteinu niż do mocarzy.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
primoż
Posty: 4157
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:57
Lokalizacja: tenmiasto w tenkraju

Post autor: primoż » 07 cze 2013, 23:18

Można się pocieszyć tym, że Słowacy, remisując 1:1 z omawianym tutaj Liechtensteinem, bardziej się zbłaźnili od nas :term:

TOMEK
Posty: 1448
Rejestracja: 04 lut 2006, 18:12
Lokalizacja: URSYNÓW

Post autor: TOMEK » 08 cze 2013, 3:13

Daniel_FCB pisze:Zanim wszyscy zaczną narzekać, przypominam - w futbolu nie ma już słabych drużyn... :term:
W grupie E np. drugie i trzecie miejsce zajmują tacy do niedawna "dostarczyciele punktów" jak Albania i Islandia ze stratą tylko jednego i dwóch punktów do prowadzącej Szwajcarii. Inna sprawa, że niezależnie od pozycji w rankingach jest to wyjątkowo wyrównana grupa. Myślę, że sporą niespodzianką będzie jeżeli do baraży wejdzie Austria, która wygrała ze Szwecją 2 - 1.

Awatar użytkownika
R-9 Chełmska
Posty: 6092
Rejestracja: 14 gru 2005, 20:15
Lokalizacja: Tarchomin/Rakowiec

Post autor: R-9 Chełmska » 08 cze 2013, 10:52

Daniel_FCB pisze:w futbolu nie ma już słabych drużyn... :term:
Jak to? A Polska?
5290 - LINIĘ OBSŁUGUJE ZAKŁAD "CHEŁMSKA"
Najczęściej podróżuję: 2, 3, 6, 17, 26, 136, 141, 172, 186, 188, 509, 518, N01, N32

esbek
Posty: 542
Rejestracja: 19 gru 2010, 16:50
Kontakt:

Post autor: esbek » 08 cze 2013, 11:45

R-9 Chełmska pisze:
Daniel_FCB pisze:w futbolu nie ma już słabych drużyn... :term:
Jak to? A Polska?
Z ust mi to wyjąłeś.
http://www.youtube.com/user/esbek2
Filmy "tramwajowe" i nie tylko.
http://www.film.tramwaje.eu
Linki do filmów tramwajowych sortowane w/g krajów i miast

Awatar użytkownika
primoż
Posty: 4157
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:57
Lokalizacja: tenmiasto w tenkraju

Post autor: primoż » 08 cze 2013, 13:04

TOMEK pisze:
Daniel_FCB pisze:Zanim wszyscy zaczną narzekać, przypominam - w futbolu nie ma już słabych drużyn... :term:
W grupie E np. drugie i trzecie miejsce zajmują tacy do niedawna "dostarczyciele punktów" jak Albania i Islandia ze stratą tylko jednego i dwóch punktów do prowadzącej Szwajcarii. Inna sprawa, że niezależnie od pozycji w rankingach jest to wyjątkowo wyrównana grupa.
Nie zapominaj, że Szwajcaria pauzowała we wczorajszej kolejce, co też ma swoje znaczenie. Poza tym: chyba nie ma za bardzo co wierzyć w piłkarską zajebistość Islandii i Albanii, skoro z pierwszego koszyka do tej grupy weszła Norwegia, a z drugiego Szwajcaria. To naprawdę wiele tłumaczy.
TOMEK pisze:Myślę, że sporą niespodzianką będzie jeżeli do baraży wejdzie Austria, która wygrała ze Szwecją 2 - 1.
W grupie C z kolei zaciekła walka jest o drugie miejsce. Pierwsze, wiadomo, Niemcy mają prawie jak w banku. Kandydatów do walki o baraże z tej grupy eliminacyjnej jest trzech: Austria, Irlandia (obie po 11 pkt.) i Szwecja (8 pkt.). Tej ostatniej nie skreślałbym. Trzeba pamiętać, że potrafią być groźni, czego najlepszym przykładem jest mecz Niemcy-Szwecja w Berlinie, gdzie Niemcy prowadzili 4:0, a potem Szwedzi doprowadzili do remisu. Ponadto coś Zlatan Ibrahimović mówił, że za rok chciałby skończyć karierę, więc byłoby miło zobaczyć Zlatana i Szwedów na ostatniej większej imprezie przed zakończeniem kariery Ibry.

ODPOWIEDZ