To taki korpo bełkot niczym nie różniący się od tych wspaniałych zabiegów wciskania kitu przy zmianie składu produktu i jednoczesnym podniesieniu ceny czy zwiększeniu obowiązków pracowników bez zwiększania pensji.
Ciekawie jak bardzo spadnie liczba korzystających ze zbiorkomu w tym roku.
O stronach ZTM MZA i TW
No jak jest mniej kursów, to trochę spadnie, ale ogólnie to wątpię.ziemniakizostaw pisze: Ciekawie jak bardzo spadnie liczba korzystających ze zbiorkomu w tym roku.
ŁK
- AdamKlocusky
- Posty: 943
- Rejestracja: 25 mar 2021, 13:43
- Lokalizacja: Targówek
- Kontakt:
W ramach najbliższych remontów tramwajowych przy Kinie Femina zawieszony zostanie m.in. przystanek KINO FEMINA 01. W zamian za niego zostaną uruchomione dwa przystanki zastępcze wg. rozkładu, zlokalizowane w tej samej lokalizacji - 7085 KINO FEMINA 51 dla 190 (N42 nie ma jeszcze nowego rozkładu) i 7202 ORLA 51 dla Z26. Ciekawe czy faktycznie tak się stanie 
Wg mapy w komunikacie będzie przystanek 51, ale o nazwie Kino Femina:
https://www.wtp.waw.pl/newsy/2026/06/22 ... 9-czerwca/
P.S. jak dobrze, że zrobili ładną mapkę, a nie czerwonego brzydopająka.
https://www.wtp.waw.pl/newsy/2026/06/22 ... 9-czerwca/
P.S. jak dobrze, że zrobili ładną mapkę, a nie czerwonego brzydopająka.

