O stronach ZTM MZA i TW

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

ziemniakizostaw
Posty: 42
Rejestracja: 02 wrz 2025, 19:24

Post autor: ziemniakizostaw » wczoraj, 16:32

To taki korpo bełkot niczym nie różniący się od tych wspaniałych zabiegów wciskania kitu przy zmianie składu produktu i jednoczesnym podniesieniu ceny czy zwiększeniu obowiązków pracowników bez zwiększania pensji.

Ciekawie jak bardzo spadnie liczba korzystających ze zbiorkomu w tym roku.

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4906
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » wczoraj, 17:42

Gospodarka oparta na AI.
Obrazek

Łukasz
Posty: 12130
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » wczoraj, 18:39

ziemniakizostaw pisze: Ciekawie jak bardzo spadnie liczba korzystających ze zbiorkomu w tym roku.
No jak jest mniej kursów, to trochę spadnie, ale ogólnie to wątpię.
ŁK

Awatar użytkownika
AdamKlocusky
Posty: 943
Rejestracja: 25 mar 2021, 13:43
Lokalizacja: Targówek
Kontakt:

Post autor: AdamKlocusky » wczoraj, 22:54

W ramach najbliższych remontów tramwajowych przy Kinie Femina zawieszony zostanie m.in. przystanek KINO FEMINA 01. W zamian za niego zostaną uruchomione dwa przystanki zastępcze wg. rozkładu, zlokalizowane w tej samej lokalizacji - 7085 KINO FEMINA 51 dla 190 (N42 nie ma jeszcze nowego rozkładu) i 7202 ORLA 51 dla Z26. Ciekawe czy faktycznie tak się stanie :term:
Obrazek
___________________________________________________________________________________
1 13 20 22 124 137 138 154 206 307 340 406 444 460 462 512 517 805 N12

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9681
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » dzisiaj, 8:17

Wg mapy w komunikacie będzie przystanek 51, ale o nazwie Kino Femina:
https://www.wtp.waw.pl/newsy/2026/06/22 ... 9-czerwca/

P.S. jak dobrze, że zrobili ładną mapkę, a nie czerwonego brzydopająka.

ODPOWIEDZ