Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu

Moderator: JacekM

VLnt7
Posty: 743
Rejestracja: 15 maja 2012, 11:57

Post autor: VLnt7 » 10 maja 2013, 15:49

Oprócz tego (informacja z drugiej ręki) kibel KM się rozkraczył w Falenicy ok. 2 godziny temu.

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 10 maja 2013, 16:03

Kolejne utrudnienia: na stronie KM pojawiło się ich kilka.




http://www.mazowieckie.com.pl/utrudnienia/
2013-05-10 15:40
Odwołany pociąg rel. Radom - Warszawa

2013-05-10 15:16
Odwołane dwa pociągi Radom - Dęblin i Dęblin - Radom (Zastępcza komunikacja autobusowa)

2013-05-10 15:05
Wypadek z podróżnym na stacji Warszawa Włochy

Awatar użytkownika
tomstak
Posty: 1057
Rejestracja: 31 sty 2012, 2:00

Post autor: tomstak » 10 maja 2013, 16:49

Na domiar złego, z powodu wyboczenia tor drugi średnicowy został zamknięty (WWO - WDC), wprowadzono ruch jednotorowy, dwukierunkowy po torze nr 1.
Kilka pociągów skierowano przez:
- WZS i WG do WWO.
- średnicę podmiejską.

Awatar użytkownika
Wolfchen
(Busmann)
Posty: 14778
Rejestracja: 16 kwie 2006, 9:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wolfchen » 10 maja 2013, 18:53

Poszedlem lapac skomunikowanie, a tu sie okazuje, że na Radom i Skierniewice pociągi mają po godzinę opóźnienia. Wesoło...
S4 | R8 | R90 | RE8 | RE90 || 10 | 11 || 105 | 136 | 167 | 178 | 184 | 186 | 414 | 523 | N43

WojtekE65
Posty: 947
Rejestracja: 15 lis 2012, 19:28
Lokalizacja: Legionowo Przystanek

Post autor: WojtekE65 » 10 maja 2013, 22:57

Na dobranoc padł lotniskowy elf, KM 11264, planowy odjazd z Modlina 22:23.
Dyżurny twierdzi, że "za pół godziny ktoś dowiezie klucze". ???

Edit: ruszył z +80 minut.

↓↓
przewoz - testując home-made dipol półfalowy słyszałem tylko Modlin - dyżurny w pewnym momencie spytał o numer jednostki.

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 10 maja 2013, 23:03

Na pewno chodzi o awarię taboru, a nie na przykład SRK?

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 2068
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 10 maja 2013, 23:25

Co się działo wieczorem w Dęblinie (lub okolicy), że pociągi stamtąd przywożą po 70-90 minut opóźnienia? 2148 do Zachodniej ma +78, a 543 Dęblin - Radom +86... Czyżby burza narobiła szkód? =P~

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 10 maja 2013, 23:31

Obstawiam opóźnienia wtórne po perturbacjach w Warszawie. Tam dodatkowo skład na Radom padł, może coś kombinowali z nim. Ale to i tak sporo jak na ten kierunek/

Awatar użytkownika
rufio198
Posty: 3561
Rejestracja: 19 sie 2006, 13:47
Lokalizacja: Z Doliny Muminków
Kontakt:

Post autor: rufio198 » 11 maja 2013, 7:27

To źle się obawiasz. Skomunikowanie z op PR-em
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę :D
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach

Mateusz950
Posty: 683
Rejestracja: 12 cze 2012, 18:59
Lokalizacja: Pionki/Warszawa

Post autor: Mateusz950 » 11 maja 2013, 10:43

Szymon pisze:Co się działo wieczorem w Dęblinie (lub okolicy), że pociągi stamtąd przywożą po 70-90 minut opóźnienia? 2148 do Zachodniej ma +78, a 543 Dęblin - Radom +86... Czyżby burza narobiła szkód?
rufio198 pisze:To źle się obawiasz. Skomunikowanie z op PR-em
Z 1116, w którym chyba kibel zdefekował, iw Lublinie doczepili do uszkodzonego kibla 1708 plastika 1711, i przyjechał do Dęblina na ok. +110 min.

VLnt7
Posty: 743
Rejestracja: 15 maja 2012, 11:57

Post autor: VLnt7 » 17 maja 2013, 17:23

Dziś na WZ: ok. 15:20 przy P2 zastałem 35WE-005. Stał sobie, nikogo w środku, wyłączone tablice itd... Po jakimś czasie odjechał w kierunku szopy KM, zatrzymał się w zasięgu wzroku i po jakimś czasie zawrócił - wjechał pomiędzy P3 i P4. Nie wiem, co się konkretnie stało. W każdym razie jeden pociąg w kierunku Ot chyba został odwołany.

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 17 maja 2013, 17:26

16:25 AKTUALIZACJA: Kolejna awaria pociągu SKM linii S1.

ODWOŁANY został kurs wyjeżdżający ze stacji Otwock o godzinie 16:44

15:10 W związku z awarią składu SKM linii S1, kurs pociągu w kierunku Pruszkowa odjezdżający z Otwocka o godzinie 16:16, został ODWOŁANY!

VLnt7
Posty: 743
Rejestracja: 15 maja 2012, 11:57

Post autor: VLnt7 » 17 maja 2013, 18:15

A więc zgadza się. Ktoś wie, która jednostka zdefektowała jako "druga"?

BTW: Ciekawe, ile razy w to lato 14WE się będą sypać...

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 17 maja 2013, 18:40

Na wschodnim o 17:30 na p.7 stał wygaszony 35WE-006 bodajże.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

przewoz
Posty: 6096
Rejestracja: 15 mar 2006, 16:58

Post autor: przewoz » 17 maja 2013, 21:25

Jedno co się może nie zgadzać to peron 8 na Wschodnim ;)

ODPOWIEDZ