Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu
Moderator: JacekM
Kolejne utrudnienia: na stronie KM pojawiło się ich kilka.
http://www.mazowieckie.com.pl/utrudnienia/
http://www.mazowieckie.com.pl/utrudnienia/
2013-05-10 15:40
Odwołany pociąg rel. Radom - Warszawa
2013-05-10 15:16
Odwołane dwa pociągi Radom - Dęblin i Dęblin - Radom (Zastępcza komunikacja autobusowa)
2013-05-10 15:05
Wypadek z podróżnym na stacji Warszawa Włochy
To źle się obawiasz. Skomunikowanie z op PR-em
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
-
Mateusz950
- Posty: 683
- Rejestracja: 12 cze 2012, 18:59
- Lokalizacja: Pionki/Warszawa
Szymon pisze:Co się działo wieczorem w Dęblinie (lub okolicy), że pociągi stamtąd przywożą po 70-90 minut opóźnienia? 2148 do Zachodniej ma +78, a 543 Dęblin - Radom +86... Czyżby burza narobiła szkód?
Z 1116, w którym chyba kibel zdefekował, iw Lublinie doczepili do uszkodzonego kibla 1708 plastika 1711, i przyjechał do Dęblina na ok. +110 min.rufio198 pisze:To źle się obawiasz. Skomunikowanie z op PR-em
Dziś na WZ: ok. 15:20 przy P2 zastałem 35WE-005. Stał sobie, nikogo w środku, wyłączone tablice itd... Po jakimś czasie odjechał w kierunku szopy KM, zatrzymał się w zasięgu wzroku i po jakimś czasie zawrócił - wjechał pomiędzy P3 i P4. Nie wiem, co się konkretnie stało. W każdym razie jeden pociąg w kierunku Ot chyba został odwołany.