Strona 336 z 586

: 10 maja 2013, 15:49
autor: VLnt7
Oprócz tego (informacja z drugiej ręki) kibel KM się rozkraczył w Falenicy ok. 2 godziny temu.

: 10 maja 2013, 16:03
autor: WojtekE65
Kolejne utrudnienia: na stronie KM pojawiło się ich kilka.




http://www.mazowieckie.com.pl/utrudnienia/
2013-05-10 15:40
Odwołany pociąg rel. Radom - Warszawa

2013-05-10 15:16
Odwołane dwa pociągi Radom - Dęblin i Dęblin - Radom (Zastępcza komunikacja autobusowa)

2013-05-10 15:05
Wypadek z podróżnym na stacji Warszawa Włochy

: 10 maja 2013, 16:49
autor: tomstak
Na domiar złego, z powodu wyboczenia tor drugi średnicowy został zamknięty (WWO - WDC), wprowadzono ruch jednotorowy, dwukierunkowy po torze nr 1.
Kilka pociągów skierowano przez:
- WZS i WG do WWO.
- średnicę podmiejską.

: 10 maja 2013, 18:53
autor: Wolfchen
Poszedlem lapac skomunikowanie, a tu sie okazuje, że na Radom i Skierniewice pociągi mają po godzinę opóźnienia. Wesoło...

: 10 maja 2013, 22:57
autor: WojtekE65
Na dobranoc padł lotniskowy elf, KM 11264, planowy odjazd z Modlina 22:23.
Dyżurny twierdzi, że "za pół godziny ktoś dowiezie klucze". ???

Edit: ruszył z +80 minut.

↓↓
przewoz - testując home-made dipol półfalowy słyszałem tylko Modlin - dyżurny w pewnym momencie spytał o numer jednostki.

: 10 maja 2013, 23:03
autor: przewoz
Na pewno chodzi o awarię taboru, a nie na przykład SRK?

: 10 maja 2013, 23:25
autor: Szymon
Co się działo wieczorem w Dęblinie (lub okolicy), że pociągi stamtąd przywożą po 70-90 minut opóźnienia? 2148 do Zachodniej ma +78, a 543 Dęblin - Radom +86... Czyżby burza narobiła szkód? =P~

: 10 maja 2013, 23:31
autor: przewoz
Obstawiam opóźnienia wtórne po perturbacjach w Warszawie. Tam dodatkowo skład na Radom padł, może coś kombinowali z nim. Ale to i tak sporo jak na ten kierunek/

: 11 maja 2013, 7:27
autor: rufio198
To źle się obawiasz. Skomunikowanie z op PR-em

: 11 maja 2013, 10:43
autor: Mateusz950
Szymon pisze:Co się działo wieczorem w Dęblinie (lub okolicy), że pociągi stamtąd przywożą po 70-90 minut opóźnienia? 2148 do Zachodniej ma +78, a 543 Dęblin - Radom +86... Czyżby burza narobiła szkód?
rufio198 pisze:To źle się obawiasz. Skomunikowanie z op PR-em
Z 1116, w którym chyba kibel zdefekował, iw Lublinie doczepili do uszkodzonego kibla 1708 plastika 1711, i przyjechał do Dęblina na ok. +110 min.

: 17 maja 2013, 17:23
autor: VLnt7
Dziś na WZ: ok. 15:20 przy P2 zastałem 35WE-005. Stał sobie, nikogo w środku, wyłączone tablice itd... Po jakimś czasie odjechał w kierunku szopy KM, zatrzymał się w zasięgu wzroku i po jakimś czasie zawrócił - wjechał pomiędzy P3 i P4. Nie wiem, co się konkretnie stało. W każdym razie jeden pociąg w kierunku Ot chyba został odwołany.

: 17 maja 2013, 17:26
autor: MichalJ
16:25 AKTUALIZACJA: Kolejna awaria pociągu SKM linii S1.

ODWOŁANY został kurs wyjeżdżający ze stacji Otwock o godzinie 16:44

15:10 W związku z awarią składu SKM linii S1, kurs pociągu w kierunku Pruszkowa odjezdżający z Otwocka o godzinie 16:16, został ODWOŁANY!

: 17 maja 2013, 18:15
autor: VLnt7
A więc zgadza się. Ktoś wie, która jednostka zdefektowała jako "druga"?

BTW: Ciekawe, ile razy w to lato 14WE się będą sypać...

: 17 maja 2013, 18:40
autor: Bernard
Na wschodnim o 17:30 na p.7 stał wygaszony 35WE-006 bodajże.

: 17 maja 2013, 21:25
autor: przewoz
Jedno co się może nie zgadzać to peron 8 na Wschodnim ;)