Strona 352 z 458

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 12 lis 2023, 23:16
autor: mb112
vernalisadonis pisze:
12 lis 2023, 19:30
Ale te 45 jest na umowie o pracę czy na zlecenie?
Na zlecenie, 45 - dni powszednie, 55 - weekendy lub zmiana A+B.

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 12 lis 2023, 23:19
autor: mb112
Jurand pisze:
12 lis 2023, 19:29
mb112 pisze:
12 lis 2023, 17:47


:shock:
Przecież w MZA jest teraz 45-55 brutto.
To już wiesz dlaczego wyjeżdza 12, a nie 25 brygad firmy ITS (-(
No to w sumie jest dziwne, że te 12 wyjeżdża za 26 zł brutto :shock:

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 7:04
autor: konri
mb112 pisze:
12 lis 2023, 23:19
Jurand pisze:
12 lis 2023, 19:29

To już wiesz dlaczego wyjeżdza 12, a nie 25 brygad firmy ITS (-(
No to w sumie jest dziwne, że te 12 wyjeżdża za 26 zł brutto :shock:
Zawsze znajdzie się ktoś kto ma pół roku do emerytury i nie chce mu się nic zmieniać, ktoś kto wyleciał z MZA i zakopał drogę powrotną, ktoś kto mieszka blisko Płochocińskiej i tu mu dobrze.
Ale fakt, dziwne że aż 12 brygad wyjeżdża przy takiej stawce.

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 7:36
autor: zxcvbnm
Jak ta firma się stoczyła... Ech. Kiedyś Michalczewski trzymał jakość względem takich firemek jak Mobilis i PKS Grodzisk Mazowiecki, teraz PKS GM wydaje się być najbardziej solidny, a tuż za nim Mobilis, dalej Arriva, a na szarym końcu były ITS...

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 7:40
autor: ashir
Kiedyś kto inny zarządzał firmą. ;-)

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 7:56
autor: zxcvbnm
Mąż żony Michalczewskiego? :)

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 8:00
autor: ashir
Nie, ojciec Adam Michalczewski - założyciel firmy.

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 8:09
autor: zxcvbnm
Boję się, że ona zajedzie tą firmę do końca.

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 8:20
autor: ashir
"Urodzona, by zarządzać" :D

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 9:23
autor: piorunus
Jurand pisze:
11 lis 2023, 19:27
reserved pisze:
11 lis 2023, 19:07
A jaka w zasadzie jest stawka w Michalczewskim?
26 brutto
I dalej +10% premii max? Szok... 3 złote więcej do podstawy na przestrzeni 5 lat... Chociaż z drugiej strony to i tak znaczący postęp. W końcu mityczny regulamin wynagradzania u Michałków zakłada podwyżki o 50 gr raz na 3 lata.
ashir pisze:
13 lis 2023, 8:20
"Urodzona, by zarządzać" :D
Ostatnio zdaje się nawet MBA się Pani Prezes chwaliła...

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 9:25
autor: Jurand
ashir pisze:
13 lis 2023, 8:20
"Urodzona, by zarządzać" :D
Zawód Córcia😁

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 10:50
autor: ZielonyJamnik
Jurand pisze:
13 lis 2023, 9:25
ashir pisze:
13 lis 2023, 8:20
"Urodzona, by zarządzać" :D
Zawód Córcia😁
Taka Claire Williams by WTP :wink:

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 11:11
autor: Jurand
zxcvbnm pisze:
13 lis 2023, 7:56
Mąż żony Michalczewskiego? :)
:lol: :lol: :lol:
Zapewne :D

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 18:40
autor: Bastian
zxcvbnm pisze:
13 lis 2023, 8:09
Boję się, że ona zajedzie tą firmę do końca.
No to niech zajedzie. Takie firmy trzeba zajeżdżać jak najszybciej, by nie zajmowały rynku i nie zużywały zasobów.

Ajenci - dyskusje, komentarze, nowości

: 13 lis 2023, 19:27
autor: ashir
Jestem tego samego zdania, ale ZTM stosuje parasol ochronny nad Michalczewskim.