Strona 376 z 453

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 22 sie 2014, 13:14
autor: Szeregowy_Równoległy
Konrix w 'Rzadkich okazach' pisze:Hybryda ma chyba też w jakimś sensie funkcje reprezentacyjne miasta
To wyposażenie standardowe, czy MZA musiały dopłacić?

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 22 sie 2014, 14:39
autor: reserved
:D

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 24 sie 2014, 20:42
autor: MC
Pawel_ pisze:Palcie cię licho z tym, ile numerków będzie miało objazd.
Wy, licho, palcie go.

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 25 sie 2014, 9:32
autor: Pawel_
Mam tak, że pierwsza wersja jest inna, potem zmieniam na inną, a potem wychodzi takie coś. :D

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 31 sie 2014, 11:29
autor: Poc Vocem
Wolfchen pisze:Ktoś, kto napada inne państwo jest zły. Wyjątkiem są przypadki czystek etnicznych czy inne ludobójstwo, ale wtedy trudno to nazwać napaścią.
Dwa cudnej urody zdania, z których wynika, że napaść w celu przeprowadzenia czystki etnicznej lub ludobójstwa, nie czyni złym. Hitler też chciał dobrze :term:

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 31 sie 2014, 21:16
autor: Matrix2441
Mong pisze:Wg twoich genialnych wypowiedzi przystanki powinni być co 100 metrów

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 02 wrz 2014, 15:48
autor: Matrix2441
drapka pisze:Śjakaś lipa z komunikatem o zmianach po 1 września. Pisze, że 193 ma utrzymany rozkład wakacyjny, a on ma rozkład niewakacyjny a tylko bez kursów skróconych.
Kto pisze? Tu pisze, tu pisze... Od 3:59 polecam oglądać

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 02 wrz 2014, 15:54
autor: Pawel_
Jest napisane? :idea:

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 02 wrz 2014, 16:02
autor: Matrix2441
No chyba. :>

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 05 wrz 2014, 22:36
autor: Szeregowy_Równoległy
[quote="Flash8222 w "Za ciasno aby się dostać""]zostawiałem spore grupy pasażerów na przystankach które nie mieściły się do solówki :D[/quote]Gdybyś miał przeguba, to cały przystanek by się zmieścił. Łącznie z wiatą i wypłytowaniem.

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 07 wrz 2014, 19:23
autor: Pawel_
I słupkiem! :P

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 09 wrz 2014, 0:48
autor: Łukasz
Matrix2441 pisze:
drapka pisze:Śjakaś lipa z komunikatem o zmianach po 1 września. Pisze, że 193 ma utrzymany rozkład wakacyjny, a on ma rozkład niewakacyjny a tylko bez kursów skróconych.
Kto pisze? Tu pisze, tu pisze... Od 3:59 polecam oglądać
OIDP drapkę, to celowy zabieg.

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 09 wrz 2014, 11:30
autor: drapka
No w komunikacie pisze, jak to kto pisze? Nie rozumię.

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 10 wrz 2014, 15:00
autor: yavorius
primoż pisze:Balon przekuty przez Greków.
Na co, na bryndzę? :D

Zmagania z ję™zykiem polskim

: 10 wrz 2014, 15:07
autor: Matrix2441
ashir pisze:Były mała wymiana brygad, w wyniku, których Ostrobramska ma teraz na solówkę 2...
Jeden przecinek za dużo i pierwszy czasownik odmieniony nie tak jak "trza".