Strona 377 z 411
Komunikacja miejska w Ursusie
: 03 sie 2014, 10:52
autor: Solaris U10
Przystanek dla 207 na Wiosny Ludów jest ulokowany wzorcowo przy samym wejściu na peron. Skoroszom się dojazd do pociągu o ładnych parę minut skróci.
Komunikacja miejska w Ursusie
: 03 sie 2014, 12:59
autor: Adam G.
Tylko w takiej sytuacji powinno się usunąć podjazd na pętlę, bo staje się całkowicie bezsensowny...
Komunikacja miejska w Ursusie
: 03 sie 2014, 23:41
autor: Solaris U10
Dla pasażerów jadących od strony Regulskiej (jeśli tacy się zdarzają) wydaje się nadal mieć sens.
Komunikacja miejska w Ursusie
: 04 sie 2014, 9:04
autor: mb112
No i właśnie dlatego najsensowniejsze wydaje mi się podzielenie linii na dwie.
Tym bardziej że jak ktoś by chciał jechać 'tranzytem' np. z Dzieci Warszawy na Regulską to już chyba bardziej się opłaca poczekać na 191 niż jechać 207 z tymi zawijasami przez stację.
Komunikacja miejska w Ursusie
: 04 sie 2014, 13:44
autor: Adam G.
Solaris U10 pisze:Dla pasażerów jadących od strony Regulskiej (jeśli tacy się zdarzają) wydaje się nadal mieć sens.
No nie wiem. Zdaje mi się, że czas dojścia od pętli będzie z grubsza identyczny jak czas przejazdu do tego przystanku bliżej wejścia na peron. Takimi podjazdami tworzymy chaos i wydajemy pieniądze niepotrzebnie. To się tak wydaje, że to mało, bo pewnie raptem z 500m. Tyle że jak się to przemnoży przez x kursów dziennie, to w skali roku trochę jednak wyjdzie.
Komunikacja miejska w Ursusie
: 04 sie 2014, 13:53
autor: Emyl
No zaraz, zaraz, przystanek Malinowa, rondo, pomińmy nawet przystanek PKP na Kościuszki i potem dopiero w lewo, w prawo i przystanek. W tym czasie spokojnie można przejść z pętli na peron w kierunku Śródmieścia (licząc t=0 na pętli przy trasie obecnej i t=0 na Malinowej przy trasie z pominięciem pętli).
Komunikacja miejska w Ursusie
: 04 sie 2014, 20:24
autor: Adam G.
emyl pisze:No zaraz, zaraz, przystanek Malinowa, rondo, pomińmy nawet przystanek PKP na Kościuszki i potem dopiero w lewo, w prawo i przystanek. W tym czasie spokojnie można przejść z pętli na peron w kierunku Śródmieścia (licząc t=0 na pętli przy trasie obecnej i t=0 na Malinowej przy trasie z pominięciem pętli).
W związku z tym rodzi się pytanie, po co to 207 ma pod sam peron podjeżdżać. Skoro dojść można szybciej

Komunikacja miejska w Ursusie
: 04 sie 2014, 21:27
autor: Bastian
Z kierunku Regulskiej tak. Ale w kierunku Skoroszy też będziesz szedł na pętlę?
Komunikacja miejska w Ursusie
: 24 paź 2014, 12:17
autor: PiotrekP
Od poniedziałku 158 zajedzie nieco dalej... aż do przystanku Malinowa. Jest już oznaczony na mapach.
Komunikacja miejska w Ursusie
: 24 paź 2014, 13:08
autor: Bastian
Ciekawe, ile to będzie kursów.
Komunikacja miejska w Ursusie
: 24 paź 2014, 13:10
autor: Domas
Wszystkie w porannym szczycie od 5 do 8.
Komunikacja miejska w Ursusie
: 24 paź 2014, 13:16
autor: pawcio
Przez ok. 3 godziny co 10 minut.
Komunikacja miejska w Ursusie
: 24 paź 2014, 13:32
autor: MichalJ
19.
Komunikacja miejska w Ursusie
: 24 paź 2014, 14:56
autor: wojtor
Ciekawe, czy zostanie wymuszone pozostawienie wydłużonej trasy na stałe.
Komunikacja miejska w Ursusie
: 24 paź 2014, 15:59
autor: Georg
A jak myślisz?
I myślę, że ZTM dobrze zdawał sobie z tego sprawę, bo inaczej by dał jakiś tymczasowy rozkład 187 albo 517, który po przywróceniu pociągów można by było zmienić na poprzedni.