Komunikacja miejska w Ursusie

Moderator: Wiliam

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 2068
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 15 paź 2015, 14:53

Dlatego ja nadal obstaję przy tym, aby wydłużyć tam 206. Skoro to socjal dla mieszkańców osiedla to czemu nie miałaby jeździć aż tam? :) W tym momencie jego rozkład jest ułożony tak, że jedzie w parze ze 127 albo ze 194 albo w ogóle z obiema naraz więc wozi powietrze. Zróbmy więc tak żeby chociaż na pewnym odcinku kogoś woziło...

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 11540
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 15 paź 2015, 19:52

Szymon pisze:Dlatego ja nadal obstaję przy tym, aby wydłużyć tam 206. Skoro to socjal dla mieszkańców osiedla to czemu nie miałaby jeździć aż tam? :) W tym momencie jego rozkład jest ułożony tak, że jedzie w parze ze 127 albo ze 194 albo w ogóle z obiema naraz więc wozi powietrze. Zróbmy więc tak żeby chociaż na pewnym odcinku kogoś woziło...
206 faktycznie mogłoby, jako socjal, pojechać na Karolin.
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 15 paź 2015, 20:10

Kleszczu pisze:
Szymon pisze:Dlatego ja nadal obstaję przy tym, aby wydłużyć tam 206. Skoro to socjal dla mieszkańców osiedla to czemu nie miałaby jeździć aż tam? :) W tym momencie jego rozkład jest ułożony tak, że jedzie w parze ze 127 albo ze 194 albo w ogóle z obiema naraz więc wozi powietrze. Zróbmy więc tak żeby chociaż na pewnym odcinku kogoś woziło...
206 faktycznie mogłoby, jako socjal, pojechać na Karolin.
A jest możliwość dodania jednej brygady? Nie wiem czy tyle wystarczy? Bo linia rzadziej niż co pół godziny na Odolanach owszem da radę, ale na Karolin mija się z celem. Kto by czekał godzinę na autobus?

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 15 paź 2015, 20:13

Georg pisze:
Kleszczu pisze: 206 faktycznie mogłoby, jako socjal, pojechać na Karolin.
A jest możliwość dodania jednej brygady? Nie wiem czy tyle wystarczy? Bo linia rzadziej niż co pół godziny na Odolanach owszem da radę, ale na Karolin mija się z celem. Kto by czekał godzinę na autobus?
202 na Targówku było co 60 minut i jakoś miało frekwencję. Na pewno większą niż obecne 206.

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 15 paź 2015, 20:22

SławekM pisze:
Georg pisze: A jest możliwość dodania jednej brygady? Nie wiem czy tyle wystarczy? Bo linia rzadziej niż co pół godziny na Odolanach owszem da radę, ale na Karolin mija się z celem. Kto by czekał godzinę na autobus?
202 na Targówku było co 60 minut i jakoś miało frekwencję. Na pewno większą niż obecne 206.
Nie wiem. Nigdy nie widziałem 202 w akcji.

adner
Posty: 625
Rejestracja: 16 lut 2012, 17:17

Post autor: adner » 15 paź 2015, 20:44

kin pisze:Wiadomo już coś o zmianach w komunikacji po otwarciu ulicy 4 Czerwca i połączeniu jej z Połczyńską?
Chodzi mi u układ tymczasowy na czas budowy przy Sterniczej i o układ docelowy po wybudowaniu całej drogi?
Ktoś coś wie i moze sie podzielić przeciekami?
Na razie nic nie będzie, bo rzekomo nie ma autobusów(czyt. dzielnica nie umie wrzeszczeć i tupać nogami).

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 15 paź 2015, 20:50

A kiełbasa? :)

mb112
Posty: 1460
Rejestracja: 22 maja 2012, 23:47

Post autor: mb112 » 16 paź 2015, 0:20

206 na Karolin póki co by wystarczyło. Jedna Solinka się nie znajdzie ? Przecież wtedy nawet można by to podbić do 20 minut (na Chrościckiego się przyda). I postoje mogłyby być w cywilizowanym miejscu pod Tesco a nie na Odolanach.
A docelowo będę się upierać przy 106 (numer przykładowy ale pasujący) Okęcie - Ryżowa - Lazurowa - Os. Górczewska (lub Nowe Bemowo przez Radiową gdyby skrócić 112).

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 11540
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 14 gru 2015, 12:03

Osa na blogu podaje ciekawe propozycje ZTM dot. autobusów w rejonie Ursus-Bemowo. Bardzo cieszy 220 (chociaż winno być 106) z Nowego Bemowa przez Lazurową, 4 Czerwca i Skorosze oraz Opacz na Pralkę =D> Szkoda, że tylko co kwadrans :(

Mogłoby śmiało kursować co 12/15/12//15 :-k
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

mb112
Posty: 1460
Rejestracja: 22 maja 2012, 23:47

Post autor: mb112 » 14 gru 2015, 12:14

Mnie również 220 bardzo się podoba :) Nawet mniej więcej takie propozycje trasy tutaj padały (zarówno moje jak i jeszcze paru osób). Ciekawe czy ZTM wykorzystał czy po prostu wpadł na to samo, tak czy inaczej bardzo to cieszy :)
Kleszczu pisze:Szkoda, że tylko co kwadrans :( Mogłoby śmiało kursować co 12/15/12//15 :-k
Spokojnie, jeśli się przyjmie (a myślę że tak), to zawsze można dać częściej. Ciekawe jaki tabor będzie ? Obstawiałbym 12 m (na początek).

adner
Posty: 625
Rejestracja: 16 lut 2012, 17:17

Post autor: adner » 15 gru 2015, 18:12

Ale zawijasy na końcu trasy 177 o.o

Awatar użytkownika
Kleszczu
Stoi... Sofista?
Posty: 11540
Rejestracja: 14 gru 2005, 19:48
Lokalizacja: Nowe Włochy
Kontakt:

Post autor: Kleszczu » 15 gru 2015, 18:32

adner pisze:Ale zawijasy na końcu trasy 177 o.o
Inaczej się niestety nie da :(
"Ale potrafił podać dokładnie godziny wyjazdu i przyjazdu pociągu Paryż-Berlin, kombinacje połączeń między Lyonem i Warszawą.(...) Nawet naczelnik stacji by się w tym zgubił..."
Albert Camus-"Dżuma"

"Kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej..." - Ryszard Riedel

mb112
Posty: 1460
Rejestracja: 22 maja 2012, 23:47

Post autor: mb112 » 16 gru 2015, 9:44

Kleszczu pisze:
adner pisze:Ale zawijasy na końcu trasy 177 o.o
Inaczej się niestety nie da :(
A nie prościej by było z zawrotką na rondzie za przejazdem ? I przystanki byłyby bliżej stacji i mogłoby nawet być szybciej.

marko80
Posty: 2104
Rejestracja: 22 mar 2010, 10:10

Post autor: marko80 » 16 gru 2015, 23:00

Skoro 220 ma być linią która na części trasy pokrywa się ze 177 to po co tworzyć linię 220 w relacji Nowe Bemowo - P+R Al. Krakowska. Czy nie wyszłoby na to samo gdyby 177 zostało skierowane na trasę Pralka - Nowe Bemowo bez uruchamiania 220?

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 16 gru 2015, 23:13

A co lokalne relacje w Ursusie załatwi? :wink:

ODPOWIEDZ