Strona 380 z 418

: 03 kwie 2012, 17:23
autor: Domas
kukuryk12 pisze:Proszę o rozkład 2/N13
Dw. Centralny: 0:45; 2:45; 4:45s
Nowodwory: 1:45; 3:45

: 03 kwie 2012, 17:35
autor: ashir
michał1984 pisze:
Walas pisze: Stalowa: 1,3,4,62
Redutowa: 2,5,8,09
PKS: 7,010
A gdzie się zgubiła bwl 58?
Walasowi się wtargnął przecinek między 5, a 8. Bo nie ma brygady 8, zapomniał również o 64/156+140 na osiołka ze Stalowej. A brygada 010 jest tylko w szczycie B. Natomiast jeszcze obsługa w DŚ:
3, 58 :arrow: Redutowa
M2, M5, 6 :arrow: Stalowa
4 :arrow: PKS Grodzisk Mazowiecki

: 03 kwie 2012, 18:15
autor: ITS A 218
Domas pisze:
ITS A 218 pisze:W związku z tym, że w piątek stalowe 4/120 (DS) ma być na przeguba, poproszę o jego rozkład.
Yyy... Stalowa ma wyłącznie 3/120 w DŚ. :-s
Aha. No nie ważne w sumie :) Chciałbym złapać przeguba na 120 a która to będzie brygada, to wsio ryba :D

: 03 kwie 2012, 18:19
autor: dzidek
ITS A 218 pisze:
Domas pisze: Yyy... Stalowa ma wyłącznie 3/120 w DŚ. :-s
Aha. No nie ważne w sumie :) Chciałbym złapać przeguba na 120 a która to będzie brygada, to wsio ryba :D
Wszystkie brygady będą na przeguba.

: 03 kwie 2012, 19:40
autor: duchu_708
ashir pisze:
michał1984 pisze:A gdzie się zgubiła bwl 58?
Walasowi się wtargnął przecinek między 5, a 8. Bo nie ma brygady 8, zapomniał również o 64/156+140 na osiołka ze Stalowej. A brygada 010 jest tylko w szczycie B. Natomiast jeszcze obsługa w DŚ:
3, 58 :arrow: Redutowa
M2, M5, 6 :arrow: Stalowa
4 :arrow: PKS Grodzisk Mazowiecki
Dziś miałem przyjemność jechać brygadą 56/156 z R-5.
Łączy się z czymś?
O której startuje?

: 03 kwie 2012, 19:43
autor: Walas
duchu_708 pisze:Dziś miałem przyjemność jechać brygadą 56/156 z R-5.
Łączy się z czymś?
O której startuje?
To musiało być 58 brygada a nie 56.

: 03 kwie 2012, 19:43
autor: ashir
duchu_708 pisze:Dziś miałem przyjemność jechać brygadą 56/156 z R-5.
Łączy się z czymś?
O której startuje?
Musiałeś widzieć 58, bo nie ma brygady 56. 58 jeździ przez cały dzień na 156 i potem kółko na N46.

: 03 kwie 2012, 19:45
autor: duchu_708
No chyba że tak ;)
Przepraszam za zamieszanie.

: 03 kwie 2012, 20:04
autor: Krzysiek_S
Jak obecnie się przedstawia wykaz brygad na linii 509?

: 03 kwie 2012, 20:07
autor: ashir
Krzysiek_S pisze:Jak obecnie się przedstawia wykaz brygad na linii 509?
W DŚ Stalowa ma 2, 5, 7, 9, 11, 12. A w DP np. C27, C28.

: 03 kwie 2012, 20:12
autor: autobusomaniak
W DŚ Stalowa ma 2, 5, 7, 9, 11, 12. ;-)

: 03 kwie 2012, 20:18
autor: michał1984
ashir pisze:
duchu_708 pisze:Dziś miałem przyjemność jechać brygadą 56/156 z R-5.
Łączy się z czymś?
O której startuje?
Musiałeś widzieć 58, bo nie ma brygady 56. 58 jeździ przez cały dzień na 156 i potem kółko na N46.
Dzisiaj na 58/N46+156 jeździ gniot 4767 ;-)

: 03 kwie 2012, 20:28
autor: Walas
ashir pisze:
Krzysiek_S pisze:Jak obecnie się przedstawia wykaz brygad na linii 509?
W DŚ Stalowa ma 2, 5, 7, 9, 11, 12. A w DP np. C27, C28.
Oprócz C27 i C28 R-13 też ma: 1,2,3,4,6,7,8,10,13,14
A R-10 ma: 5,9,11,12,018,019,020,021
ITS: 015,016,017

: 03 kwie 2012, 23:32
autor: duchu_708
michał1984 pisze:
ashir pisze:Musiałeś widzieć 58, bo nie ma brygady 56. 58 jeździ przez cały dzień na 156 i potem kółko na N46.
Dzisiaj na 58/N46+156 jeździ gniot 4767 ;-)
Dokładnie tym jechałem :)
Dzięki!

: 04 kwie 2012, 19:11
autor: Pawel_
Nietypowe pytanie. Czy w zmianie B. dodatki na linii 128 jeżdżą w takiej samej kolejności, jak w zmianie A.? ;-)