: 03 kwie 2012, 17:23
Dw. Centralny: 0:45; 2:45; 4:45skukuryk12 pisze:Proszę o rozkład 2/N13
Nowodwory: 1:45; 3:45
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Dw. Centralny: 0:45; 2:45; 4:45skukuryk12 pisze:Proszę o rozkład 2/N13
Walasowi się wtargnął przecinek między 5, a 8. Bo nie ma brygady 8, zapomniał również o 64/156+140 na osiołka ze Stalowej. A brygada 010 jest tylko w szczycie B. Natomiast jeszcze obsługa w DŚ:michał1984 pisze:A gdzie się zgubiła bwl 58?Walas pisze: Stalowa: 1,3,4,62
Redutowa: 2,5,8,09
PKS: 7,010
Aha. No nie ważne w sumieDomas pisze:Yyy... Stalowa ma wyłącznie 3/120 w DŚ.ITS A 218 pisze:W związku z tym, że w piątek stalowe 4/120 (DS) ma być na przeguba, poproszę o jego rozkład.
Wszystkie brygady będą na przeguba.ITS A 218 pisze:Aha. No nie ważne w sumieDomas pisze: Yyy... Stalowa ma wyłącznie 3/120 w DŚ.Chciałbym złapać przeguba na 120 a która to będzie brygada, to wsio ryba
Dziś miałem przyjemność jechać brygadą 56/156 z R-5.ashir pisze:Walasowi się wtargnął przecinek między 5, a 8. Bo nie ma brygady 8, zapomniał również o 64/156+140 na osiołka ze Stalowej. A brygada 010 jest tylko w szczycie B. Natomiast jeszcze obsługa w DŚ:michał1984 pisze:A gdzie się zgubiła bwl 58?
3, 58Redutowa
M2, M5, 6Stalowa
4PKS Grodzisk Mazowiecki
To musiało być 58 brygada a nie 56.duchu_708 pisze:Dziś miałem przyjemność jechać brygadą 56/156 z R-5.
Łączy się z czymś?
O której startuje?
Musiałeś widzieć 58, bo nie ma brygady 56. 58 jeździ przez cały dzień na 156 i potem kółko na N46.duchu_708 pisze:Dziś miałem przyjemność jechać brygadą 56/156 z R-5.
Łączy się z czymś?
O której startuje?
W DŚ Stalowa ma 2, 5, 7, 9, 11, 12. A w DP np. C27, C28.Krzysiek_S pisze:Jak obecnie się przedstawia wykaz brygad na linii 509?
Dzisiaj na 58/N46+156 jeździ gniot 4767ashir pisze:Musiałeś widzieć 58, bo nie ma brygady 56. 58 jeździ przez cały dzień na 156 i potem kółko na N46.duchu_708 pisze:Dziś miałem przyjemność jechać brygadą 56/156 z R-5.
Łączy się z czymś?
O której startuje?
Oprócz C27 i C28 R-13 też ma: 1,2,3,4,6,7,8,10,13,14ashir pisze:W DŚ Stalowa ma 2, 5, 7, 9, 11, 12. A w DP np. C27, C28.Krzysiek_S pisze:Jak obecnie się przedstawia wykaz brygad na linii 509?
Dokładnie tym jechałemmichał1984 pisze:Dzisiaj na 58/N46+156 jeździ gniot 4767ashir pisze:Musiałeś widzieć 58, bo nie ma brygady 56. 58 jeździ przez cały dzień na 156 i potem kółko na N46.