Strona 39 z 56

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 18:33
autor: Emyl
190 na Karolin - dobre sobie.

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 18:47
autor: RadosławZ
Wystarczą dodatkowo 2, max 3 autobusy, a po skróceniu 112 trochę się ich zaoszczędzi?
Na pewno na Lazurowej, Szeligowskiej i na Karolinie (przesiadka z Ursusa) będzie o wiele bardziej przydatne. Szobera jest w zasięgu dojścia do Górczewskiej, a Batalionów Chłopskich w zasięgu Człuchowskiej. Poza tym będzie jeszcze 167.

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 19:08
autor: Thompson04
Chyba najprościej jeśli chodzi o układ połączeń byłoby jak napisał RadosławZ.

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 20:50
autor: fik
Emyl pisze:190 na Karolin - dobre sobie.
Nie no, jako wariant to jeszcze może mieć sens. Na przykład co dziesiąty kurs.
osa pisze: Nie wyobrażam też sobie linii 112 zawracającej na pętli Nowe Bemowo - dla kogo takie połączenie i po co?
To jest akurat zupełnie niegłupie - to jedyny wariant, w którym 112 ma wspólne przystanki ze 116 na Chomiczówce i zapewnia przesiadkę w tramwaje na PŚ.

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 21:18
autor: osa
Tylko że ja zrozumiałem, że 112 miałoby jeździć po swojej obecnej trasie i zawracać na pętli Nowe Bemowo, czyli na skraju osiedla. Wtedy na końcówce trasy, gdzieś tak od Conrada, autobusy byłyby puste.

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 21:25
autor: Wiliam
fik pisze:
osa pisze: Nie wyobrażam też sobie linii 112 zawracającej na pętli Nowe Bemowo - dla kogo takie połączenie i po co?
To jest akurat zupełnie niegłupie - to jedyny wariant, w którym 112 ma wspólne przystanki ze 116 na Chomiczówce i zapewnia przesiadkę w tramwaje na PŚ.
Ale żeby 112 ciągnąć Wólczyńską i Conrada na to Bemowo? Chyba to nie będzie warte tylu brygad ile by na to trzeba dać.

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 21:31
autor: osa
Tak, to by było niedorzeczne. Dubel 112 i 116, w dodatku naokoło na Bemowo. To już prędzej z przejazdem koło Metro Wawrzyszew przez Reymonta, Kasprowicza, Sokratesa, Conrada, Powst. Śl. i wtedy 114 skrócone do Chomiczówki. Ale też niechętnie.

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 21:43
autor: KwZ
Georg pisze:506
Nie wywołuj trupa z szafy (-X Gdzie 506, a gdzie Zachodni?!

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 21:46
autor: Vilén
osa pisze:Tylko że ja zrozumiałem, że 112 miałoby jeździć po swojej obecnej trasie i zawracać na pętli Nowe Bemowo, czyli na skraju osiedla. Wtedy na końcówce trasy, gdzieś tak od Conrada, autobusy byłyby puste.
Tyle że na chwilę obecną jedyną realistyczną alternatywą jest to, żeby 112 zawracało na pętli Karolin, zaś wtedy autobusy będą puste nie na końcówce, ale prawie na połowie jej trasy. Jak dla mnie akurat lepszą alternatywą byłoby jednak to Nowe Bemowo – może i merytorycznie jest to średnia propozycja, ale jeżeli jest politycznie do przyjęcia, to jak najbardziej powinno się do niej dążyć, przy takich a nie innych alternatywach.

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 22:08
autor: Georg
Emyl pisze:190 na Karolin - dobre sobie.
A dlaczego nie? Też bym poparł ten pomysł, gdyby nie fakt, że 190 trzeba jak najszybciej podbić. A na Karolin wystarczy linia co 10/12/12, a nie co 5/7,5/7,5. Z kolei podział na 190 i 290 jest sprzeczny z dogmatem o małej liczbie numerków o dużych częstotliwościach.

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 22:30
autor: fik
Wiliam pisze:
fik pisze: To jest akurat zupełnie niegłupie - to jedyny wariant, w którym 112 ma wspólne przystanki ze 116 na Chomiczówce i zapewnia przesiadkę w tramwaje na PŚ.
Ale żeby 112 ciągnąć Wólczyńską i Conrada na to Bemowo? Chyba to nie będzie warte tylu brygad ile by na to trzeba dać.
Tylu, czyli ilu? I dlaczego Chomiczówka ma wiecznie wisieć na nieregularnym i zatłoczonym 116?

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 22:47
autor: Georg
To będzie wisiała na nieregularnym i zatłoczonym 112, 114 i 116, tak? :)

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 22:49
autor: Wiliam
fik pisze:
Wiliam pisze: Ale żeby 112 ciągnąć Wólczyńską i Conrada na to Bemowo? Chyba to nie będzie warte tylu brygad ile by na to trzeba dać.
Tylu, czyli ilu? I dlaczego Chomiczówka ma wiecznie wisieć na nieregularnym i zatłoczonym 116?
Ale skoro to ma pracować odcinkowo, to chyba lepiej żeby te odcinki były od siebie niezależne i żeby łatwo można było modelować podaż. No i mam spore wątpliwości czy linia 10/12/12 na przegubach jest niezbędna z Nowego Bemowa na Chomiczówkę.
A swoją drogą to 116 powinno być wzmocnione na całej trasie.

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 25 mar 2015, 23:30
autor: Emyl
fik pisze:
Emyl pisze:190 na Karolin - dobre sobie.
Nie no, jako wariant to jeszcze może mieć sens. Na przykład co dziesiąty kurs.
Koniecznie niech zahacza o Agricoop i Niedźwiadek, będzie można zlikwidować 517! :term:

KM po uruchomieniu tramwaju na Powstańców Śląskich

: 26 mar 2015, 19:25
autor: Nordyk110
112 od Powstańców - Radiowa, Lazurowa, Górczewska , Człuchowska Lazurowa i Karolin .
190 prosto Górczewską na Oś. Górczewska .