Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2015
Moderator: Wiliam
A jaki cel przyświeca kierowaniu wyjazdów/zjazdów 73 przez Prostą-Skierniewicką zamiast przez Feminę? Obertas większy niż ta 20-ka przez Stawki.
A skręt na Feminie jest dopuszczony? Bo ja w ciemno bym założył casus Nowowiejskiej północ-zachód.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
A dlaczego miałby nie być dopuszczony, skoro cały czas jest sygnalizacja która działa (przypomnę, że chodzi o skręt z którego korzystała 10) i wyjazdowe 35 z Woli w sierpniu też z tego skrętu korzystało.

Właśnie dowcip polega na tym, że tam osygnalizowane są wszystkie skręty, a na 1000% w relacji JPII (dokładnie od ONZ)
Sądy sygnalizator nie jest zasłonięty.
Nie wiem jak teraz przepustowość Babki, może coś z tego? Poza tym może krócej 
ŁK
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Stawki - Park Traugutta przez Babkę to (zakładam dwie minuty na skręt w prawo na Babce) rozkładowo, w niedzielę powinno się jechać 8 minut. Stawki - Park Traugutta Stawkami i Międzyparkową to będzie rozkładowo 7 minut (zsumowałem przelot 35 i 18), chociaż tę minutę dłużej zajmie sam skręt ze Stawek w lewo, w Andersa. Argument o czasie przejazdu też nie przekonuje. O przekroczeniu przepustowości ciężko mówić, przecież w niedzielę jest bardzo duży zapas, cztery brygady na godzinę różnicy by nie zrobiły. Nawet po uwzględnieniu jeżdżących tamtędy 6 i 28.
A 73 przez Skierniewicką to, od Centralnego do Młynarskiej, 15 minut. Przez Feminę powinno wyjść 13, no najwyżej 14, jeżeli z Feminy w lewo do Żelaznej byłyby 3 minuty. Bez sensu.
A 73 przez Skierniewicką to, od Centralnego do Młynarskiej, 15 minut. Przez Feminę powinno wyjść 13, no najwyżej 14, jeżeli z Feminy w lewo do Żelaznej byłyby 3 minuty. Bez sensu.
Zrozumiałem, że to dziś było a nie w niedzielę 
ŁK
Nie rozumiem. Skąd to 73 na Prostej?
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Z Mokotowa #zadużoporankazradiemzet
Zjazdy 73 z Bemowa na Mokotów po 23 których szukać nie warto bo ich w rozkładzie po prostu nie ma też zjeżdżają przez Skierniewicką i Prostą stojąc w korku tramwajowym pod R-1 
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
I jeszcze ten korek powiększają... Gołek nawet stojąc ciągnie stojących za nim 
Na tym skręcie od ONZ w kierunku Kercelaka nawet od dwóch tygodni zwrotnica przerabia z radia (do tej pory trzeba było się pofatygować z kijem chcąc skręcić w lewo) i jest to element trasy egzaminacyjnej.Paweł D. pisze:Właśnie dowcip polega na tym, że tam osygnalizowane są wszystkie skręty, a na 1000% w relacji JPII (dokładnie od ONZ)Sądy sygnalizator nie jest zasłonięty.
MotorMan 
Radiowa zwrotnica w relacji ONZ-Sądy jest od lat...
Od początku czerwca, kiedy rozpocząłem kurs motorniczego radio nie przerabiało w lewo. Nie wiem jak było wcześniej bo się rym nie interesowałem. Natomiast zaczęła znowu przerabiać po 14 września, kiedy zaczęły się nam egzaminy. W drugą stronę, w prawo do ONZ działała prawidłowo.Paweł D. pisze:Radiowa zwrotnica w relacji ONZ-Sądy jest od lat...
MotorMan 
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
To wy nie jeździcie na cmentarz? Słyszałem, że macie uproszczoną wersję.