Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2015

Moderator: Wiliam

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 28 wrz 2015, 17:09

A jaki cel przyświeca kierowaniu wyjazdów/zjazdów 73 przez Prostą-Skierniewicką zamiast przez Feminę? Obertas większy niż ta 20-ka przez Stawki.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 28 wrz 2015, 17:27

A skręt na Feminie jest dopuszczony? Bo ja w ciemno bym założył casus Nowowiejskiej północ-zachód.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 3791
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 28 wrz 2015, 17:35

A dlaczego miałby nie być dopuszczony, skoro cały czas jest sygnalizacja która działa (przypomnę, że chodzi o skręt z którego korzystała 10) i wyjazdowe 35 z Woli w sierpniu też z tego skrętu korzystało.
Obrazek

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 28 wrz 2015, 17:47

Właśnie dowcip polega na tym, że tam osygnalizowane są wszystkie skręty, a na 1000% w relacji JPII (dokładnie od ONZ) :arrow: Sądy sygnalizator nie jest zasłonięty.

Łukasz
Posty: 12130
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 28 wrz 2015, 18:26

Nie wiem jak teraz przepustowość Babki, może coś z tego? Poza tym może krócej :/
ŁK

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 28 wrz 2015, 18:47

Stawki - Park Traugutta przez Babkę to (zakładam dwie minuty na skręt w prawo na Babce) rozkładowo, w niedzielę powinno się jechać 8 minut. Stawki - Park Traugutta Stawkami i Międzyparkową to będzie rozkładowo 7 minut (zsumowałem przelot 35 i 18), chociaż tę minutę dłużej zajmie sam skręt ze Stawek w lewo, w Andersa. Argument o czasie przejazdu też nie przekonuje. O przekroczeniu przepustowości ciężko mówić, przecież w niedzielę jest bardzo duży zapas, cztery brygady na godzinę różnicy by nie zrobiły. Nawet po uwzględnieniu jeżdżących tamtędy 6 i 28.

A 73 przez Skierniewicką to, od Centralnego do Młynarskiej, 15 minut. Przez Feminę powinno wyjść 13, no najwyżej 14, jeżeli z Feminy w lewo do Żelaznej byłyby 3 minuty. Bez sensu.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Łukasz
Posty: 12130
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 28 wrz 2015, 19:07

Zrozumiałem, że to dziś było a nie w niedzielę ;/
ŁK

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 28 wrz 2015, 19:08

Nie rozumiem. Skąd to 73 na Prostej?

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 28 wrz 2015, 19:16

Z Mokotowa #zadużoporankazradiemzet
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Flash8222
Posty: 7268
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:37
Lokalizacja: Pies wam mordy lizał

Post autor: Flash8222 » 28 wrz 2015, 21:16

Zjazdy 73 z Bemowa na Mokotów po 23 których szukać nie warto bo ich w rozkładzie po prostu nie ma też zjeżdżają przez Skierniewicką i Prostą stojąc w korku tramwajowym pod R-1 :D

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 28 wrz 2015, 21:19

I jeszcze ten korek powiększają... Gołek nawet stojąc ciągnie stojących za nim :term:
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Klawisz
Posty: 395
Rejestracja: 11 sie 2011, 15:37
Lokalizacja: Saska Kępa / R-3

Post autor: Klawisz » 28 wrz 2015, 21:44

Paweł D. pisze:Właśnie dowcip polega na tym, że tam osygnalizowane są wszystkie skręty, a na 1000% w relacji JPII (dokładnie od ONZ) :arrow: Sądy sygnalizator nie jest zasłonięty.
Na tym skręcie od ONZ w kierunku Kercelaka nawet od dwóch tygodni zwrotnica przerabia z radia (do tej pory trzeba było się pofatygować z kijem chcąc skręcić w lewo) i jest to element trasy egzaminacyjnej.
MotorMan :term:

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 28 wrz 2015, 21:48

Radiowa zwrotnica w relacji ONZ-Sądy jest od lat...

Awatar użytkownika
Klawisz
Posty: 395
Rejestracja: 11 sie 2011, 15:37
Lokalizacja: Saska Kępa / R-3

Post autor: Klawisz » 28 wrz 2015, 21:58

Paweł D. pisze:Radiowa zwrotnica w relacji ONZ-Sądy jest od lat...
Od początku czerwca, kiedy rozpocząłem kurs motorniczego radio nie przerabiało w lewo. Nie wiem jak było wcześniej bo się rym nie interesowałem. Natomiast zaczęła znowu przerabiać po 14 września, kiedy zaczęły się nam egzaminy. W drugą stronę, w prawo do ONZ działała prawidłowo.
MotorMan :term:

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 28 wrz 2015, 22:30

To wy nie jeździcie na cmentarz? Słyszałem, że macie uproszczoną wersję.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

ODPOWIEDZ