Strona 5 z 39
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 15:36
autor: adamrozbicki
Paweł D. pisze: ↑27 lut 2025, 12:17
Wracając co tematu, to będą dość ciekawe wyjazdy linii 9 z Mokotowa. Przez Al. Niepodległości - Centralny - Feminę - Kercelak i pl. Zawiszy na Pragę.
Wiem, wiem, że tory na pl. Narutowicza będą zajęte. I skoro się nie dało dać 9 na Wolę zamiast 1, to tak musi być.
Jestem prostym człowiekiem i jednak chciałbym zrozumieć ten idiotyzm. Można prosić o kilka słów więcej?
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 15:56
autor: pawcio
Wszystkie trzy tory na pl. Narutowicza, które dają możliwość wyjazdu w stronę pl. Zawiszy będą zajęte jako kraniec dla linii wycofanych z Banacha. Więc z Mokotowa na Gocławek i Wiatraczną trzeba jedzie wyjeżdżać inaczej, czyli dookoła przez Feminę i Kercelak. Wola z 1 nie może posłużyć na wymianę, bo te brygady są wysokie, a 9 przez mieszanie kursów do Wiatracznej i Gocławka musi być poza szczytem cała niska z elektrodeskami.
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 16:44
autor: Paweł D.
Jeszcze wypatrzyłem wyjazdy 9 z Mokotowa na Wiatraczną przez Centralny, Femine, Wileński i Rondo Waszyngtona. Też ciekawy zakrętas.
Na pewno pasażer stojący na przystanku zdąży trasę przeczytać

Choć przy obecnym ustawieniu świateł, może i dwa razy

Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 17:42
autor: tatra
pawcio pisze: ↑27 lut 2025, 15:56
Wszystkie trzy tory na pl. Narutowicza, które dają możliwość wyjazdu w stronę pl. Zawiszy będą zajęte jako kraniec dla linii wycofanych z Banacha. Więc z Mokotowa na Gocławek i Wiatraczną trzeba jedzie wyjeżdżać inaczej, czyli dookoła przez Feminę i Kercelak. Wola z 1 nie może posłużyć na wymianę, bo te brygady są wysokie, a 9 przez mieszanie kursów do Wiatracznej i Gocławka musi być poza szczytem cała niska z elektrodeskami.
To nie można 25 wywalić na Pl.Starynkiewicza albo do piachu.
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 17:43
autor: Paweł D.
Wybory za 79 dni

Już są płacze, że Okęcie zostanie odcięte od świata. Bródno się chętnie dołączy

Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 17:49
autor: tatra
Tylko w przypadku awarii na Okęciu Pl.Narutowicza zapcha się na full.
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 18:11
autor: Georg
Paweł D. pisze: ↑27 lut 2025, 17:43
Wybory za 79 dni

Już są płacze, że Okęcie zostanie odcięte od świata. Bródno się chętnie dołączy
Przed tymi samymi wyborami udało się wycofać 521 ze Szczęśliwic. A w ogóle to za chwilę tramwaje przestaną jeździć też na Okęcie. I co wtedy? Wszystkie linie z Grójeckiej będą kończyć na pl. Narutowicza?
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 18:34
autor: Paweł D.
Z tymi wyborami taki żart oczywiście.
521 co pół godziny do Centralnego to pewnie mało kto zauważył.
A co do wyłączenia Okęcia, to można zrobić minimalne postoje, połączyć pół 1 z pół 9 na Zawiszy... Na papierze do ogarnięcia myślę.
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 18:34
autor: pawcio
Georg pisze: ↑27 lut 2025, 18:11
Paweł D. pisze: ↑27 lut 2025, 17:43
Wybory za 79 dni

Już są płacze, że Okęcie zostanie odcięte od świata. Bródno się chętnie dołączy
Przed tymi samymi wyborami udało się wycofać 521 ze Szczęśliwic. A w ogóle to za chwilę tramwaje przestaną jeździć też na Okęcie. I co wtedy? Wszystkie linie z Grójeckiej będą kończyć na pl. Narutowicza?
I jeszcze coś wyciętego przez budowę Rakowieckiej.
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 18:40
autor: Łukasz
25 można było zrobić do Wiatracznej przez Zieleniecką. Albo jako trójka kursy skrócone dokąd kto chce, Wiatraczna, Kawęczyńska, Wschodni czy nawet oberek przez Ratuszową.
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 18:44
autor: Paweł D.
O, to faktycznie robi się wesoło.
Aż prosi się przelotka na Grójeckiej. Pisał coś o niej Osa?
Można też całe 1 ożenić z 9. Zet od Zawiszy.
Ogarniecie temat na spokojnie. Kwestia przyjętych założeń.
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 18:45
autor: Georg
Łukasz pisze: ↑27 lut 2025, 18:40
25 można było zrobić do Wiatracznej przez Zieleniecką. Albo jako trójka kursy skrócone dokąd kto chce, Wiatraczna, Kawęczyńska, Wschodni czy nawet oberek przez Ratuszową.
Tak wygląda, jakby chodziło tylko o to, żeby jeździł tramwaj z Bródna o numerze 25. A gdzie ma jeździć to już nieważne.
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 18:46
autor: Georg
Paweł D. pisze: ↑27 lut 2025, 18:44
O, to faktycznie robi się wesoło.
Aż prosi się przelotka na Grójeckiej. Pisał coś o niej Osa?
Można też całe 1 ożenić z 9. Zet od Zawiszy.
Ogarnięcie temat na spokojnie. Kwestia przyjętych założeń.
Ma być tramwaj do Och-Teatru. Pewnie 9. Nie wiem, czy te 4 miesiące mają zachodzić o wakacje?
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 18:48
autor: Matt Cubis
tatra pisze: ↑27 lut 2025, 17:42
pawcio pisze: ↑27 lut 2025, 15:56
Wszystkie trzy tory na pl. Narutowicza, które dają możliwość wyjazdu w stronę pl. Zawiszy będą zajęte jako kraniec dla linii wycofanych z Banacha. Więc z Mokotowa na Gocławek i Wiatraczną trzeba jedzie wyjeżdżać inaczej, czyli dookoła przez Feminę i Kercelak. Wola z 1 nie może posłużyć na wymianę, bo te brygady są wysokie, a 9 przez mieszanie kursów do Wiatracznej i Gocławka musi być poza szczytem cała niska z elektrodeskami.
To nie można 25 wywalić na Pl.Starynkiewicza albo do piachu.
Nie dało rady na Starynkiewicza.
Objazdy i inne okresowe zmiany tras tramwajów - 2025
: 27 lut 2025, 19:06
autor: pawcio
Georg pisze: ↑27 lut 2025, 18:46
Paweł D. pisze: ↑27 lut 2025, 18:44
O, to faktycznie robi się wesoło.
Aż prosi się przelotka na Grójeckiej. Pisał coś o niej Osa?
Można też całe 1 ożenić z 9. Zet od Zawiszy.
Ogarnięcie temat na spokojnie. Kwestia przyjętych założeń.
Ma być tramwaj do Och-Teatru. Pewnie 9. Nie wiem, czy te 4 miesiące mają zachodzić o wakacje?
Ale nie całe cztery miesiące będzie nakładka, bo tory do Narutowicza też trzeba zrobić.