Strona 5 z 94

: 07 gru 2006, 22:09
autor: R-9 Chełmska
geograf pisze:To już lepsza byłaby kartka w informacją "odcinek wkrótce otwarty" (czy inna wariacja).
Albo zaznaczyć z gwiazdką i dodać legendę, od kiedy to będzie funktionieren...

: 07 gru 2006, 22:11
autor: fik
geograf pisze:Ale zapewne chciano jak najwięcej zaoszczędzić.
Ciekawe, jaki ułamek promila kosztów budowy odcinka do Marymontu i finansowania muchowahadeł zaoszczędzono :-k

: 07 gru 2006, 22:12
autor: MeWa
geograf pisze: Naprawdę, dałoby się zmienić wszystkie schematy w jeden wieczór. Ale zapewne chciano jak najwięcej zaoszczędzić.
4 godziny to trochę mało, zważywszy, że w nocy przemieszczanie się pomiędzy stacją jest nieco utrudnione :> Dodatkowo problemem jest to, że systemem informacji pasażerskiej zajmuje się zewnętrzna firma.
R-9 pisze:od kiedy to będzie funktionieren...
zwłaszcza, że tego nigdy nie wiadomo.

: 07 gru 2006, 22:14
autor: fik
MeWa pisze:Dodatkowo problemem jest to, że systemem informacji pasażerskiej zajmuje się zewnętrzna firma.
W tym kontekście - kto zgarnia kasę za reklamę BPH [bodajże] na schematach trasowych w wagonach?

: 07 gru 2006, 22:14
autor: MeWa
Fikander pisze:
geograf pisze:Ale zapewne chciano jak najwięcej zaoszczędzić.
Ciekawe, jaki ułamek promila kosztów budowy odcinka do Marymontu i finansowania muchowahadeł zaoszczędzono :-k
wahadło w kategoriach Metra Warszawskiego to zysk, bo to dodatkowe wagonokm :D Ale decyzja o jego uruchomieniu, jest poza Metrem i śmiem wątpić, że także poza ZTM...
Fikander pisze:
MeWa pisze:Dodatkowo problemem jest to, że systemem informacji pasażerskiej zajmuje się zewnętrzna firma.
W tym kontekście - kto zgarnia kasę za reklamę BPH [bodajże] na schematach trasowych w wagonach?
Metro, choć nie jestem pewien. A i tak powinna teraz być zmiana reklamodawcy.

: 08 gru 2006, 0:09
autor: hafilip84
wybaczie uogolnienie: nie ma to jak Polacy... zamiast sie cieszyc, ze w ogole cokolwiek sie rusza do przodu, to wy bedziecie toczyc batalie o kawalek niebieskiej naklejki... wezcie se palnijcie w leb z plaskacza czasem... o tak: #-o tyczy sie to zwlaszcza Jackailestam i R-9... juz cuda wyrabiacie zeby sie z MeWa niezgodzic...

: 10 gru 2006, 19:53
autor: MeWa
Na stacji Plac Wilsona pojawiły się już piękne ekrany LCD - 14 na peronie, 3 na antresoli

: 14 gru 2006, 0:51
autor: MeWa
W dniu wczorajszym (13 XII '06 r.) ropozczęły się testy ekranów LCD.

Obrazek
Obrazek

: 14 gru 2006, 10:59
autor: Flash8222
Całkiem ładnie to wygląda :)

: 14 gru 2006, 12:35
autor: fik
Fajnie, że test jest o północy, ale co to znaczy 'test p'? :>

: 14 gru 2006, 13:46
autor: Wolfchen
no i najważniejsze, że te ekrany są czytelne, bo czasem na "zegarkach" napis się nieco zlewał z dalszej odległości. No i strzałki będą ułatwieniem dla niektórych osób, bo parę razy się spotkałem z przypadkiem jazdy w kierunku przeciwnym od zamierzonego...

: 14 gru 2006, 14:12
autor: person
Fikander pisze:co to znaczy 'test p'?
może test przyjazd i analogicznie odjazd ?

: 14 gru 2006, 15:45
autor: MeWa
Fikander pisze:Fajnie, że test jest o północy, ale co to znaczy 'test p'? :>
to nie jest godzina, tylko czas pozostający do odjazdu/przyjazdu pociągu, na razie jeszcze, poza rzadkimi chwilami, nie działa :> system na testach jest jeszcze.

: 14 gru 2006, 15:47
autor: fik
OK, powyższych informacji w sumie się domyślałem, tylko po prostu trochę to niejednoznacznie wygląda. MeW, wiesz, jak docelowo ma wyglądać informacja na monitorkach? Bo chyba nie będą nas informować, że test przyjeżdża za 2:40 ;)

: 14 gru 2006, 15:51
autor: MeWa
pożyjemy, zobaczymy - ja wiem na razie tyle, co z własnych obserwacji :)