: 07 gru 2006, 22:09
Albo zaznaczyć z gwiazdką i dodać legendę, od kiedy to będzie funktionieren...geograf pisze:To już lepsza byłaby kartka w informacją "odcinek wkrótce otwarty" (czy inna wariacja).
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Albo zaznaczyć z gwiazdką i dodać legendę, od kiedy to będzie funktionieren...geograf pisze:To już lepsza byłaby kartka w informacją "odcinek wkrótce otwarty" (czy inna wariacja).
Ciekawe, jaki ułamek promila kosztów budowy odcinka do Marymontu i finansowania muchowahadeł zaoszczędzonogeograf pisze:Ale zapewne chciano jak najwięcej zaoszczędzić.
4 godziny to trochę mało, zważywszy, że w nocy przemieszczanie się pomiędzy stacją jest nieco utrudnionegeograf pisze: Naprawdę, dałoby się zmienić wszystkie schematy w jeden wieczór. Ale zapewne chciano jak najwięcej zaoszczędzić.
zwłaszcza, że tego nigdy nie wiadomo.R-9 pisze:od kiedy to będzie funktionieren...
W tym kontekście - kto zgarnia kasę za reklamę BPH [bodajże] na schematach trasowych w wagonach?MeWa pisze:Dodatkowo problemem jest to, że systemem informacji pasażerskiej zajmuje się zewnętrzna firma.
wahadło w kategoriach Metra Warszawskiego to zysk, bo to dodatkowe wagonokmFikander pisze:Ciekawe, jaki ułamek promila kosztów budowy odcinka do Marymontu i finansowania muchowahadeł zaoszczędzonogeograf pisze:Ale zapewne chciano jak najwięcej zaoszczędzić.
Metro, choć nie jestem pewien. A i tak powinna teraz być zmiana reklamodawcy.Fikander pisze:W tym kontekście - kto zgarnia kasę za reklamę BPH [bodajże] na schematach trasowych w wagonach?MeWa pisze:Dodatkowo problemem jest to, że systemem informacji pasażerskiej zajmuje się zewnętrzna firma.
może test przyjazd i analogicznie odjazd ?Fikander pisze:co to znaczy 'test p'?
to nie jest godzina, tylko czas pozostający do odjazdu/przyjazdu pociągu, na razie jeszcze, poza rzadkimi chwilami, nie działaFikander pisze:Fajnie, że test jest o północy, ale co to znaczy 'test p'?