: 11 lis 2008, 0:12
No właśnie wrócilem z obslugi tej brygady, no i wozilem przeciąggucio pisze:To dotyczy tylko weekendu 8-11 listopada w związku z wyłączniem ruchu tramwajowego na Marymonckiej już o 22:00.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
No właśnie wrócilem z obslugi tej brygady, no i wozilem przeciąggucio pisze:To dotyczy tylko weekendu 8-11 listopada w związku z wyłączniem ruchu tramwajowego na Marymonckiej już o 22:00.
Zbytek łaski, jak tak dalej pójdzie to będzie więcej brygad niż na 503Lukasz436 pisze:Zauważyłem że jeszcze jedna wtyczka została uruchomiona na 504. Jest nią D12 lub C12 obsługiwana przez Woronicza. Dzisiaj jeżdził na niej Solaris 15.
Akurat 504 pęka w szwach, szczególnie rano, i dobrze, że są uruchamiane wtyczkiTOMEK pisze:Zbytek łaski, jak tak dalej pójdzie to będzie więcej brygad niż na 503
Dziś ok. 7.45 na Poleczki w ciągu minuty podjechała wtyczka, na której 1800 i następna brygada planowa 504 obsługiwana przez IK280 z R-11. Oba wozy tzw. "ciężko zabieralne"TOMEK pisze:Szczególnie jak jeżdżą jedna za drugą
\5280 pisze:Zmiana na E-8, ostatnie połkursy wszystkie brygady wykonuja nie jako E-8 a 509tylko do ronda starzyńskiego. Ale dziś mieszkańcy nowodworów mieli niespodzianke hehehe wsiadaja przystanek przed pętlą a tu kierowca jedzie na stanowisko 509 i zmienia dechy hehehehe
I wszystkie wyjazdy na Nowodowory też od DYREKCJA FSO:D oczywiście płatneGlonojad pisze:\5280 pisze:Zmiana na E-8, ostatnie połkursy wszystkie brygady wykonuja nie jako E-8 a 509tylko do ronda starzyńskiego. Ale dziś mieszkańcy nowodworów mieli niespodzianke hehehe wsiadaja przystanek przed pętlą a tu kierowca jedzie na stanowisko 509 i zmienia dechy hehehehe
Oczywiście nieujęte w rozkładzie, ale jak najbardziej płatne
Wytłumeczenie niżej napisał kolega BJ 2052. Nawet jak jadą dwa są mocno nabite.TOMEK pisze:Szczególnie jak jeżdżą jedna za drugą
Z nie całe 2 miechy. De facto dobre posunięcie ze strony ZTMu to było...geograf_OSU pisze:Patrzac na rozklad 519 w zwiazku w wycofaniem z Powsina-PK, zauwazylem ze wieczorem co drugi kurs konczy w Wilanowie. Od kiedy to zostalo wprowadzone?
Oj chyba od kwietnia, wtedy kiedy powstały kursy f na501Santos pisze:Z nie całe 2 miechy. De facto dobre posunięcie ze strony ZTMu to było...geograf_OSU pisze:Patrzac na rozklad 519 w zwiazku w wycofaniem z Powsina-PK, zauwazylem ze wieczorem co drugi kurs konczy w Wilanowie. Od kiedy to zostalo wprowadzone?
no to zaspalem z ta zmiana, jakos tak bez echa przeszla, czy cus. Ale wiadomo ze dobra zmiana. I tutaj trzeba pochwalic ZTM za to wyciskanie z tej cytryny ile sie da.Dęboszczak pisze:Oj chyba od kwietnia, wtedy kiedy powstały kursy f na501