Strona 5 z 8

: 11 lis 2008, 0:12
autor: jacek
gucio pisze:To dotyczy tylko weekendu 8-11 listopada w związku z wyłączniem ruchu tramwajowego na Marymonckiej już o 22:00.
No właśnie wrócilem z obslugi tej brygady, no i wozilem przeciąg (-(

: 12 lis 2008, 18:51
autor: Lukasz436
Zauważyłem że jeszcze jedna wtyczka została uruchomiona na 504. Jest nią D12 lub C12 obsługiwana przez Woronicza. Dzisiaj jeżdził na niej Solaris 15.

: 17 lis 2008, 13:25
autor: 5280
Zmiana na E-8, ostatnie połkursy wszystkie brygady wykonuja nie jako E-8 a 509 :D tylko do ronda starzyńskiego. Ale dziś mieszkańcy nowodworów mieli niespodzianke hehehe wsiadaja przystanek przed pętlą a tu kierowca jedzie na stanowisko 509 i zmienia dechy hehehehe :D

: 17 lis 2008, 14:45
autor: TOMEK
Lukasz436 pisze:Zauważyłem że jeszcze jedna wtyczka została uruchomiona na 504. Jest nią D12 lub C12 obsługiwana przez Woronicza. Dzisiaj jeżdził na niej Solaris 15.
Zbytek łaski, jak tak dalej pójdzie to będzie więcej brygad niż na 503 ](*,)

: 17 lis 2008, 17:32
autor: BJ
TOMEK pisze:Zbytek łaski, jak tak dalej pójdzie to będzie więcej brygad niż na 503
Akurat 504 pęka w szwach, szczególnie rano, i dobrze, że są uruchamiane wtyczki (-(

: 17 lis 2008, 20:39
autor: TOMEK
Szczególnie jak jeżdżą jedna za drugą :grin:

: 17 lis 2008, 20:42
autor: BJ
TOMEK pisze:Szczególnie jak jeżdżą jedna za drugą
Dziś ok. 7.45 na Poleczki w ciągu minuty podjechała wtyczka, na której 1800 i następna brygada planowa 504 obsługiwana przez IK280 z R-11. Oba wozy tzw. "ciężko zabieralne" ;-)

: 17 lis 2008, 21:24
autor: Glonojad
5280 pisze:Zmiana na E-8, ostatnie połkursy wszystkie brygady wykonuja nie jako E-8 a 509 :D tylko do ronda starzyńskiego. Ale dziś mieszkańcy nowodworów mieli niespodzianke hehehe wsiadaja przystanek przed pętlą a tu kierowca jedzie na stanowisko 509 i zmienia dechy hehehehe :D
\
Oczywiście nieujęte w rozkładzie, ale jak najbardziej płatne :>

: 18 lis 2008, 14:42
autor: 5280
Glonojad pisze:
5280 pisze:Zmiana na E-8, ostatnie połkursy wszystkie brygady wykonuja nie jako E-8 a 509 :D tylko do ronda starzyńskiego. Ale dziś mieszkańcy nowodworów mieli niespodzianke hehehe wsiadaja przystanek przed pętlą a tu kierowca jedzie na stanowisko 509 i zmienia dechy hehehehe :D
\
Oczywiście nieujęte w rozkładzie, ale jak najbardziej płatne :>
I wszystkie wyjazdy na Nowodowory też od DYREKCJA FSO:D oczywiście płatne :grin: ale w rozkładzie ich brak :D

: 19 lis 2008, 19:46
autor: geograf_OSU
Patrzac na rozklad 519 w zwiazku w wycofaniem z Powsina-PK, zauwazylem ze wieczorem co drugi kurs konczy w Wilanowie. Od kiedy to zostalo wprowadzone?

: 19 lis 2008, 20:05
autor: Lukasz436
TOMEK pisze:Szczególnie jak jeżdżą jedna za drugą :grin:
Wytłumeczenie niżej napisał kolega BJ 2052. Nawet jak jadą dwa są mocno nabite.

: 19 lis 2008, 20:39
autor: Santos
geograf_OSU pisze:Patrzac na rozklad 519 w zwiazku w wycofaniem z Powsina-PK, zauwazylem ze wieczorem co drugi kurs konczy w Wilanowie. Od kiedy to zostalo wprowadzone?
Z nie całe 2 miechy. De facto dobre posunięcie ze strony ZTMu to było...

: 19 lis 2008, 22:43
autor: Dęboszczak
Santos pisze:
geograf_OSU pisze:Patrzac na rozklad 519 w zwiazku w wycofaniem z Powsina-PK, zauwazylem ze wieczorem co drugi kurs konczy w Wilanowie. Od kiedy to zostalo wprowadzone?
Z nie całe 2 miechy. De facto dobre posunięcie ze strony ZTMu to było...
Oj chyba od kwietnia, wtedy kiedy powstały kursy f na501

: 20 lis 2008, 15:16
autor: geograf_OSU
Dęboszczak pisze:Oj chyba od kwietnia, wtedy kiedy powstały kursy f na501
no to zaspalem z ta zmiana, jakos tak bez echa przeszla, czy cus. Ale wiadomo ze dobra zmiana. I tutaj trzeba pochwalic ZTM za to wyciskanie z tej cytryny ile sie da. =D>

: 20 lis 2008, 15:34
autor: TOMEK
Jeżeli ktoś miałby taką możliwość to proszę o podanie wszystkich rozkładowych godzin zjazdów 504 z Kabat na R-2 (dp & ds + wtyczki i dodatek). Płatne zjazdy na R-2 istnieją chyba od niedawna...