: 23 kwie 2007, 20:48
Jak ta platforma w Siemiatyczach, co stoi na Hortexie od czterech lat.TOMEK pisze:łał!
ewidentnie sie wykopyrtnęła.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Jak ta platforma w Siemiatyczach, co stoi na Hortexie od czterech lat.TOMEK pisze:łał!
ewidentnie sie wykopyrtnęła.
ŻW pisze:Grupa nastolatków chciała wykoleić pociąg
autor: Sebastian Sulowski, rb, Ostatnia aktualizacja: 2007-05-08
W ręce policji wpadło czterech chłopców, którzy zrzucili na tory betonowy kosz na śmieci.
O grupie młodzieńców dewastujących w nocy z poniedziałku na wtorek dworzec kolejowy w Pomiechówku policjanci dowiedzieli się od przypadkowego przechodnia. Na miejsce natychmiast został wysłany radiowóz.
– Jadąc ul. Serocką, mundurowi zauważyli mężczyzn rzucających na drogę butelki. Cała czwórka została błyskawicznie zatrzymana. Jednocześnie do policjantów podbiegł dróżnik, który powiedział, że ci sami chuligani zrzucili na tor, po którym za chwilę miał przejechać pociąg, betonowy kosz na śmieci – mówi Karol Jakubowski z Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariusze pobiegli na peron i usunęli przeszkodę, która mogła spowodować wykolejenie składu.
Jasny gwint...MZ pisze:Przez grupkę idiotów mogło dojść do poważnego wypadku:
Pociągi poopóźniane ponad 3h niektóre.Fikander pisze:Problemy także na linii radomskiej, bodajże w Kruszynie. Pośpiechy oczywiście przez Pionki.
przed 17stą na stacji w Piasecznie stanało w peronach brutto (próżne EAOSy). Stało na pewno do 17:25 kiedy to przyjechała opóźniona osobówka z Czachówka. Co było później nie wiem...Fikander pisze: Problemy także na linii radomskiej, bodajże w Kruszynie. Pośpiechy oczywiście przez Pionki.
W normalnych warunkach da się nadrobić te 2-3 minuty, a dzięki temu, że naprawiony jest tor z Gocławka do Wschodniej i pociągi jeżdżą 80km/h mając rozkład na 40km/h, da się nadrobić nastepne 5-6 minut.khangoor pisze:no i ciekawa, rzecz, bo mimo iż z OT ruszył +24 to na Śródmieściu zameldował się "tylko" około +14. Odrobił na szlaku 10 minut?? hmmm....
przewoz pisze:Dziś TVP3 poinformowało, że w Ursusie na torach zginęły 2 osoby...
Nie pierwszy i nie ostatni wypadek tamże. Niby ogrodzenia są ale ludzie chodzą. Ostatnio widziałem jak gość z małym dzieckiem (górka 3 latka miało) przełaził przez tory w towarzystwie kibla i będącego w nie dalekiej odległości pośpiesznego. Ludzka głupota nie zna granicMZ pisze:przewoz pisze:Dziś TVP3 poinformowało, że w Ursusie na torach zginęły 2 osoby...Które znalazły się na torach w miejscu, gdzie nie było żadnego przejścia.
[img]http://www.rzeczpospolita.pl/gifs/head.gif[/img] pisze: KRÓTKO
Śmierć na torach
Leżące na torach zmasakrowane ciało 50-letniego mężczyzny zauważył w niedzielę o godz. 3 rano maszynista pociągu remontowego jadącego przez Wołomin. Gdy policjanci obejrzeli pociąg, okazało się, że na jego tylnej części są ślady krwi. Mundurowi przypuszczają więc, że mężczyzna został potrącony cztery godziny wcześniej, gdy ten sam pociąg jechał po torach tyłem.
koz
piotram pisze:Dziś około 14 coś stało się na torach dalekobieznych w stronę zachodnią na wysokości Warszawy Ochoty. Za wiaduktem stał pociąg, a milicjaniery czegoś szukały na torach. Czyżby samobójca albo potrącenie?