[KM] Górny Mokotów

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24943
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 03 lut 2014, 10:51

Żeby jeszcze ktoś z tej pracy chciał korzytac. Poza Modzelewskiego to był absolutny muchowóz.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 03 lut 2014, 10:56

Madalińskiego-Szpital dostało po dupie chyba najbardziej w czerwcu. A wsiada tam bardzo sporo osób, które teraz albo wybierają dłuższy spacer do Rakowieckiej, albo do metra/tramwajów (ze wskazaniem na to pierwsze).

Skoro już 117 trzeba było skasować, co mimo wszystko uważam za błąd, bo można było tę linię podzielić, a nie kasować po całości (al. Lotników w ostatnich latach też dostała po dupie), to 138 powinno być minimum co 7.5/12//15. Minimum. I najlepiej skrócone do Kijowskiej.

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10700
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 03 lut 2014, 11:11

Ja cały czas liczę na to, że jak skończy się budowa metra i burdel na Ząbkowskiej, to 138 będzie jednak silniejsze. Ale kto go tam wie, co będzie za rok. :(
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

drapka
Posty: 3502
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 03 lut 2014, 11:17

A czy nie było tak, że kiedy sie po raz pierwszy przymierzano do wycofania 117 z Mokotowa (dwa czy trzy lata temu), to w zamian obiecywano wzmocnienie 138? Czy dobrze rozumuję, że gdyby wtedy nie uwalono tego pomysłu, to 138 dziś byłoby mocniejsze mimo czerwcowych cięć?
Popatrz, jaka franca!

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 03 lut 2014, 11:25

Było tak, i pisałem o tym wielokrotnie, w tym ostatni raz dzisiaj (na poprzedniej stronie).

drapka
Posty: 3502
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 03 lut 2014, 11:34

Przy założeniu, że czerwcowe cięcia nie pocięłyby 138-wtedy wyszłoby na jedno.
Popatrz, jaka franca!

adner
Posty: 625
Rejestracja: 16 lut 2012, 17:17

Post autor: adner » 03 lut 2014, 12:02

drapka pisze:Przy założeniu, że czerwcowe cięcia nie pocięłyby 138-wtedy wyszłoby na jedno.
W zamian za mocniejsze 138 dorzucili 168 - ale tylko na połowie ulicy.

Piottr
Posty: 1305
Rejestracja: 27 kwie 2010, 9:36
Lokalizacja: Wilanów
Kontakt:

Post autor: Piottr » 03 lut 2014, 15:20

adner pisze:W zamian za mocniejsze 138 dorzucili 168 - ale tylko na połowie ulicy.
Właśnie, dlaczego 168 nie może pojechać Madalińskiego od początku do końca? Ze względu na Św. Metro?
Doszliśmy w Polsce do stanu, że rozkład jazdy pociągów to jest coś,
co w istocie działania przypomina kalejdoskop, obracający się nie rzadziej niż cztery razy do roku,
w tym raz, w grudniu, z solidnym potrząśnięciem....

Awatar użytkownika
kveld
Posty: 1833
Rejestracja: 28 lut 2007, 8:59
Lokalizacja: Marki

Post autor: kveld » 03 lut 2014, 15:54

Piottr pisze:
adner pisze:W zamian za mocniejsze 138 dorzucili 168 - ale tylko na połowie ulicy.
Właśnie, dlaczego 168 nie może pojechać Madalińskiego od początku do końca? Ze względu na Św. Metro?
Raczej ze względu na Św. SGH...

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 03 lut 2014, 16:16

Miałem ostatnio pomysł aby skrócić gdzieś 168 oraz 138 i zrobić jakąś w miarę częstą linię z Bokserskiej do Pl. Trzech Krzyży przez Marszałkowską i patelnie, zamiast 168 na Spartańskiej można zrobić podjazdy 218. Tylko nie wiem czy by nie było potrzebnych więcej brygad niż mamy do dyspozycji.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 03 lut 2014, 16:20

A z Mokotowa na Saską Kępę czym? Poza tym na Marszałkowskiej z Mokotowa jadą tramwaje.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 03 lut 2014, 16:22

A z Mokotowa na Saską Kępę czym?
Czy to jest aż tak duży potok?
Poza tym na Marszałkowskiej z Mokotowa jadą tramwaje.
Szczególnie wykonuję relację skrętną Jerozolimskie/Marszałkowska. A przesiadka przy patelni jest przecież taka super ultra wygodna.

Awatar użytkownika
KwZ
Posty: 10700
Rejestracja: 05 paź 2008, 22:43
Lokalizacja: z Parku Odkrywców

Post autor: KwZ » 03 lut 2014, 18:17

Jest zupełnie znośna.

A potok nie wiem, miał dostać silną linię - tak zabierać bez zastępstwa?
Czy pełzający zamach stanu zostanie odkręcony?
Sądy są na polityków - a nie dla polityków!

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 03 lut 2014, 18:21

Jest zupełnie znośna.
Nie dość że podziemie to jeszcze oznakowanie tak fatalne że lepiej nie wspominać.
A potok nie wiem, miał dostać silną linię - tak zabierać bez zastępstwa?
1. Skrócić 138 do Placu Unii Lubelskiej, z pętlą na Puławskiej;
2. 151 (Bokserska-Pl. Trzech Krzyży)+117/507

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 03 lut 2014, 19:28

Autobus Czerwon pisze:
Jest zupełnie znośna.
Nie dość że podziemie to jeszcze oznakowanie tak fatalne że lepiej nie wspominać.
Co jest złego w oznakowaniu podziemia pod Rondem Dmowskiego?

ODPOWIEDZ