Strona 49 z 207

: 19 lis 2012, 21:58
autor: Domas
Nieeeee! Bo smród będzie!

: 19 lis 2012, 22:01
autor: Pawel_
Może niech odkurzacze dogorywają na Stalowej, co? :P

: 19 lis 2012, 23:00
autor: span
Frencher pisze:
marko80 pisze: Czy do Ciebie jeszcze nie dotarło, że od lutego 2013 nie będzie w ruchu żadnych ikarusów, czym wg. Ciebie Stalowa ma zapełnic dziurę po 30 IK280? Uważasz, że plan brygadowy spadnie o 30 brygad dla R-4. Chłopie weź nie wypisuj takich bzdur. Ikarusy idą pod palnik i w zamian za to zakład musi dostać jakieś wozy.
Wcale bym się nie zdziwił, jakby ktoś sobie w MZA wymyślił, że nowe Marcedesy na Kleszczowej wejdą kosztem wycięcia jak największej ilości Neoplanów, a przerzuty taboru o długości 15+ pomiędzy zajezdniami zostaną wstrzymane.
Przerabialiśmy już w MZA okres, gdy były zajezdnie na których kierowcy sobie wybierali na dodatki autobus którym mają ochotę wyjechać (SU15 lub SU18), a na Stalowej na całkach jeździły Ikarusy. Nie jest więc wcale wykluczone, że teraz będziemy obserwować wycinanie Neoplanów i Jelczy, a Ikarusy z R-1 i R-4 dostaną kolejny termin wycofywania z ruchu - grudzień 2013.
Kolego Man72 kiedy wreszcie przestaniecie pieprzyć głupoty?? Tego czytać nie idzie (w jakiejkolwiek formie)..... 7 lat na tym forum....na świętej pamięci FZTM.......to samo!!!! Żeby przez tyle lat pisać te same bzdury to trzeba mieć conajmniej nie po kolei w głowie. Może czas pomyśleć prędzej aby wyprowadzić się z tej wiochy jakimi są Marki bo widzę, że cały czas (czytaj: przez lata) twoja schiza narasta ](*,) Pozostawiam te przemyślenia pod rozwagę :!:

: 20 lis 2012, 18:53
autor: 2952
marko80 pisze: Czy do Ciebie jeszcze nie dotarło, że od lutego 2013 nie będzie w ruchu żadnych ikarusów, czym wg. Ciebie Stalowa ma zapełnic dziurę po 30 IK280? Uważasz, że plan brygadowy spadnie o 30 brygad dla R-4. Chłopie weź nie wypisuj takich bzdur. Ikarusy idą pod palnik i w zamian za to zakład musi dostać jakieś wozy.
Kierowca z Woronicza obsługujący ostatniej nocy N35/N85 będący związkowcem mówił, że Ikarusy 280 jeszcze 2 lata mają być w Warszawie, więc naprawdę nie wciskaj bajek ludziom tutaj.

: 20 lis 2012, 19:38
autor: Szeregowy_Równoległy
2952 pisze:
marko80 pisze: Czy do Ciebie jeszcze nie dotarło, że od lutego 2013 nie będzie w ruchu żadnych ikarusów, czym wg. Ciebie Stalowa ma zapełnic dziurę po 30 IK280? Uważasz, że plan brygadowy spadnie o 30 brygad dla R-4. Chłopie weź nie wypisuj takich bzdur. Ikarusy idą pod palnik i w zamian za to zakład musi dostać jakieś wozy.
Kierowca z Woronicza obsługujący ostatniej nocy N35/N85 będący związkowcem mówił, że Ikarusy 280 jeszcze 2 lata mają być w Warszawie, więc naprawdę nie wciskaj bajek ludziom tutaj.
Kierowcy to zdecydowanie złe źródło informacji. Serio. A skłonność do fantazjowania to immanentna cecha dobrego związkowca, więc kierowca - związkowiec to jeszcze gorsze źródło informacji. I chyba EOT.

: 20 lis 2012, 22:13
autor: 6391
Szeregowy_Równoległy pisze:Kierowcy to zdecydowanie złe źródło informacji. Serio. A skłonność do fantazjowania to immanentna cecha dobrego związkowca, więc kierowca - związkowiec to jeszcze gorsze źródło informacji. I chyba EOT.
"...Po tych wszystkich dostawach z ruchu miały być wycofane ikarusy. Najpierw mówiło się, że znikną one w 2012 roku, a potem, że na początku 2013 roku.
Prezes MZA Jan Kuźmiński przekazał jednak w poniedziałek zaskakującą informacje.
- Ikarusy najprawdopodobniej pojeżdżą jeszcze dwa lata. To będzie kilkanaście pojazdów - stwierdził. Część pasażerów narzeka wprawdzie, że do ikarusów trudno jest wsiadać po wysokich stopniach, ale według MZA niektórych egzemplarzy żal się pozbywać, bo są w dobrym stanie..."

[ Dodano: |20 Lis 2012|, 2012 22:18 ]
2952 pisze:Kierowca z Woronicza obsługujący ostatniej nocy N35/N85 będący związkowcem mówił, że Ikarusy 280 jeszcze 2 lata mają być w Warszawie, więc naprawdę nie wciskaj bajek ludziom tutaj.
Jestem kierowcą nocnym ale nie należę do żadnych związków, poza tym jestem wstrzemięźliwy w wypowiadaniu się odnośnie taboru MZA i jak coś mówię to muszę wcześniej mieć pewność iż to prawda a nie plota jakich tutaj na forum mnóstwo :D

: 21 lis 2012, 18:41
autor: Szeregowy_Równoległy
6391 cytujący pana Kuźmińskiego pisze:Część pasażerów narzeka wprawdzie, że do ikarusów trudno jest wsiadać po wysokich stopniach, ale według MZA niektórych egzemplarzy żal się pozbywać, bo są w dobrym stanie..."
"Szanowni pasażerowie, wasze narzekania mamy gdzieś w kiszce stolcowej, sramy na to, że nie podobają wam się schody, że macie kaprys oczekiwać ogrzewania zimą, że uważacie ikarusa za pojazd z poprzedniej epoki. Będziemy was nimi wozić, bo są fajne, parę sobie odszykowaliśmy i szczerze je lubimy, więc macie przesrane, bo jesteśmy MZA i nikt nam nie podskoczy. Życzymy przyjemnej podróży."

: 21 lis 2012, 18:45
autor: Domas
1848 opuścił już mury zakładu "Kleszczowa" i urzęduje sobie w wolskim zakładzie na ulicy Redutowej.

: 21 lis 2012, 18:53
autor: beni
1802, 1803, 1804, 1805, 1806, 1807, 1808, 1809, 1810, 1818 zostały do oddania w piątek Kleszczowej.
Zaś Kleszczowa przyjmie 1100, 1101, 1102, 1113, 1114, 1115, 1116.

Stalowa odda Jelcze M121M na Redutową.

Planowane roszady solówek skończą się w piątek 23.11.2012r.

: 21 lis 2012, 19:01
autor: Domas
beni pisze:Zaś Kleszczowa przyjmie[...]
Które Urbino 12 z R-1 są już na R-2?

: 21 lis 2012, 19:02
autor: Krzysiek_S
Domas pisze:
beni pisze:Zaś Kleszczowa przyjmie[...]
Które Urbino 12 z R-1 są już na R-2?
Tutaj masz aktualne dane.
http://www.omni-bus.eu/szukaj/wspolczesne/szukaj.php
1515-19 i 1117-19 przeszły jak na razie na Kleszczową z Woronicza.

: 21 lis 2012, 19:09
autor: Pawel_
beni pisze:Stalowa odda Jelcze M121M na Redutową.
Czy jakiś gniot ze Stalowej jest w sensownym stanie? :D

: 21 lis 2012, 19:37
autor: michał1984
beni pisze:1802, 1803, 1804, 1805, 1806, 1807, 1808, 1809, 1810, 1818 zostały do oddania w piątek Kleszczowej.
Zaś Kleszczowa przyjmie 1100, 1101, 1102, 1113, 1114, 1115, 1116.

Stalowa odda Jelcze M121M na Redutową.

Planowane roszady solówek skończą się w piątek 23.11.2012r.
Czyli się zmieniło bo pierw pisałeś o 1110,1111,1112 że przejdzie na kleszcza czyli znowu bałagan numeracji #-o

: 21 lis 2012, 20:08
autor: Matrix2441
Pawel_ pisze:Czy jakiś gniot ze Stalowej jest w sensownym stanie? :D
Tak. 4632, 4733, 4783, 4873... ;-)

: 21 lis 2012, 20:18
autor: Pan_Panda
A co z U15?