: 19 lis 2012, 21:58
Nieeeee! Bo smród będzie!
Kolego Man72 kiedy wreszcie przestaniecie pieprzyć głupoty?? Tego czytać nie idzie (w jakiejkolwiek formie)..... 7 lat na tym forum....na świętej pamięci FZTM.......to samo!!!! Żeby przez tyle lat pisać te same bzdury to trzeba mieć conajmniej nie po kolei w głowie. Może czas pomyśleć prędzej aby wyprowadzić się z tej wiochy jakimi są Marki bo widzę, że cały czas (czytaj: przez lata) twoja schiza narastaFrencher pisze:Wcale bym się nie zdziwił, jakby ktoś sobie w MZA wymyślił, że nowe Marcedesy na Kleszczowej wejdą kosztem wycięcia jak największej ilości Neoplanów, a przerzuty taboru o długości 15+ pomiędzy zajezdniami zostaną wstrzymane.marko80 pisze: Czy do Ciebie jeszcze nie dotarło, że od lutego 2013 nie będzie w ruchu żadnych ikarusów, czym wg. Ciebie Stalowa ma zapełnic dziurę po 30 IK280? Uważasz, że plan brygadowy spadnie o 30 brygad dla R-4. Chłopie weź nie wypisuj takich bzdur. Ikarusy idą pod palnik i w zamian za to zakład musi dostać jakieś wozy.
Przerabialiśmy już w MZA okres, gdy były zajezdnie na których kierowcy sobie wybierali na dodatki autobus którym mają ochotę wyjechać (SU15 lub SU18), a na Stalowej na całkach jeździły Ikarusy. Nie jest więc wcale wykluczone, że teraz będziemy obserwować wycinanie Neoplanów i Jelczy, a Ikarusy z R-1 i R-4 dostaną kolejny termin wycofywania z ruchu - grudzień 2013.
Kierowca z Woronicza obsługujący ostatniej nocy N35/N85 będący związkowcem mówił, że Ikarusy 280 jeszcze 2 lata mają być w Warszawie, więc naprawdę nie wciskaj bajek ludziom tutaj.marko80 pisze: Czy do Ciebie jeszcze nie dotarło, że od lutego 2013 nie będzie w ruchu żadnych ikarusów, czym wg. Ciebie Stalowa ma zapełnic dziurę po 30 IK280? Uważasz, że plan brygadowy spadnie o 30 brygad dla R-4. Chłopie weź nie wypisuj takich bzdur. Ikarusy idą pod palnik i w zamian za to zakład musi dostać jakieś wozy.
Kierowcy to zdecydowanie złe źródło informacji. Serio. A skłonność do fantazjowania to immanentna cecha dobrego związkowca, więc kierowca - związkowiec to jeszcze gorsze źródło informacji. I chyba EOT.2952 pisze:Kierowca z Woronicza obsługujący ostatniej nocy N35/N85 będący związkowcem mówił, że Ikarusy 280 jeszcze 2 lata mają być w Warszawie, więc naprawdę nie wciskaj bajek ludziom tutaj.marko80 pisze: Czy do Ciebie jeszcze nie dotarło, że od lutego 2013 nie będzie w ruchu żadnych ikarusów, czym wg. Ciebie Stalowa ma zapełnic dziurę po 30 IK280? Uważasz, że plan brygadowy spadnie o 30 brygad dla R-4. Chłopie weź nie wypisuj takich bzdur. Ikarusy idą pod palnik i w zamian za to zakład musi dostać jakieś wozy.
"...Po tych wszystkich dostawach z ruchu miały być wycofane ikarusy. Najpierw mówiło się, że znikną one w 2012 roku, a potem, że na początku 2013 roku.Szeregowy_Równoległy pisze:Kierowcy to zdecydowanie złe źródło informacji. Serio. A skłonność do fantazjowania to immanentna cecha dobrego związkowca, więc kierowca - związkowiec to jeszcze gorsze źródło informacji. I chyba EOT.
Jestem kierowcą nocnym ale nie należę do żadnych związków, poza tym jestem wstrzemięźliwy w wypowiadaniu się odnośnie taboru MZA i jak coś mówię to muszę wcześniej mieć pewność iż to prawda a nie plota jakich tutaj na forum mnóstwo2952 pisze:Kierowca z Woronicza obsługujący ostatniej nocy N35/N85 będący związkowcem mówił, że Ikarusy 280 jeszcze 2 lata mają być w Warszawie, więc naprawdę nie wciskaj bajek ludziom tutaj.
"Szanowni pasażerowie, wasze narzekania mamy gdzieś w kiszce stolcowej, sramy na to, że nie podobają wam się schody, że macie kaprys oczekiwać ogrzewania zimą, że uważacie ikarusa za pojazd z poprzedniej epoki. Będziemy was nimi wozić, bo są fajne, parę sobie odszykowaliśmy i szczerze je lubimy, więc macie przesrane, bo jesteśmy MZA i nikt nam nie podskoczy. Życzymy przyjemnej podróży."6391 cytujący pana Kuźmińskiego pisze:Część pasażerów narzeka wprawdzie, że do ikarusów trudno jest wsiadać po wysokich stopniach, ale według MZA niektórych egzemplarzy żal się pozbywać, bo są w dobrym stanie..."
Które Urbino 12 z R-1 są już na R-2?beni pisze:Zaś Kleszczowa przyjmie[...]
Tutaj masz aktualne dane.Domas pisze:Które Urbino 12 z R-1 są już na R-2?beni pisze:Zaś Kleszczowa przyjmie[...]
Czy jakiś gniot ze Stalowej jest w sensownym stanie?beni pisze:Stalowa odda Jelcze M121M na Redutową.
Czyli się zmieniło bo pierw pisałeś o 1110,1111,1112 że przejdzie na kleszcza czyli znowu bałagan numeracjibeni pisze:1802, 1803, 1804, 1805, 1806, 1807, 1808, 1809, 1810, 1818 zostały do oddania w piątek Kleszczowej.
Zaś Kleszczowa przyjmie 1100, 1101, 1102, 1113, 1114, 1115, 1116.
Stalowa odda Jelcze M121M na Redutową.
Planowane roszady solówek skończą się w piątek 23.11.2012r.
Tak. 4632, 4733, 4783, 4873...Pawel_ pisze:Czy jakiś gniot ze Stalowej jest w sensownym stanie?