Awarie i wypadki kolejowe na Mazowszu
Moderator: JacekM
O to mi właśnie chodziło, przez takie incydenty ładnej wizytówki sobie nie robią. Nie dość, że na linii kolejowej numer 10 i tak są 2 połączenia na dobę (jest jeszcze "ekspres" na trasie: Tłuszcz - Warszawa Wschodnia - Tłuszcz, ale widocznie zbyt dużą rozpustą byłoby jakby na tych stacjach stawał, a frekwencję to on ma koszmarną, co najwyżej na połowę miejsc siedzących w Solinie) to jeszcze dochodzą do tego takie akcje, a szkoda. Bo mimo, że tylko 2 pary na dobę są na tej trasie to nawet wożą ludzi (przynajmniej ja tak trafiłem), w porównaniu do RE6. 
Do Nieporętu autobusem ZTM łatwo się dojedzie np. z Żerania.
Na początku myślałem, że z Tłuszcza do Nasielska podeślą jakiegoś służbowego szynobusika (nawet łącznicą 511 Piaski - Chotomów), który o 19:57 wyruszyłby na Gdański a następnie do Tłuszcza. Ale widocznie nieopłacalne...
Na początku myślałem, że z Tłuszcza do Nasielska podeślą jakiegoś służbowego szynobusika (nawet łącznicą 511 Piaski - Chotomów), który o 19:57 wyruszyłby na Gdański a następnie do Tłuszcza. Ale widocznie nieopłacalne...
Co się stało na Michałowie, że wszyscy muszą patyki opuszczać? Obniżona trakcja?
Jakieś problemy z obniżoną trakcją były wczesnym wieczorem na linii radomskiej - organizowano ZKA, potem KM z Radomia miał przyjechać na +50, pociąg do Radomia miał zaś jechać z pominięciem Czachówka Płd., Warki i Dobieszyna.
No, przez GK:
Zmiany w kursowaniu pociągów na linii Warszawa - Radom [zakończone]
2015-01-11
Z powodu przerwy w ruchu pociągów na odcinku Strzyżyna - Dobieszyn niżej wymienione pociągi w dniu dzisiejszym kursują droga okrężną
1) 12682/3 RADOMIAK relacji Warszawa Wschodnia - Radom kursuje droga okrężna przez Pilawę , Dęblin z pominięciem odcinka Czachówek Południowy - Radom. Pociąg ten od stacji Zalesie Górne do stacji Radom będzie kursował bez zatrzymania. Podróżni udający się do stacji położonych na w/w odcinku mogą skorzystać zastępczo z pociągu 12628/9 relacji Warszawa Wschodnia (16:07) - Zalesie Górne (17:02) Radom - (18:47). Na odcinku Strzyżyna - Dobieszyn za poc 12628/9 zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa
2) 12690/1 relacji Warszawa Zachodnia - Skarżysko Kamienna kursuje droga okrężna przez Pilawę , Dęblin z pominięciem odcinka Czachówek Południowy - Radom. Pociąg ten od stacji Zalesie Górne do stacji Radom będzie kursował bez zatrzymania. Podróżni udający się do stacji położonych na w/w odcinku mogą skorzystać zastępczo z pociągu 12630/1 relacji Warszawa Wschodnia (17:07) - Warszawa Zachodnia (17:22) Zalesie Górne (17:49) Radom - (19:58). Na odcinku Strzyżyna - Dobieszyn za poc 12630/1 zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa
No cały dzień trwały i trwająJacek Z. pisze:Jakieś problemy z obniżoną trakcją były wczesnym wieczorem na linii radomskiej - organizowano ZKA, potem KM z Radomia miał przyjechać na +50, pociąg do Radomia miał zaś jechać z pominięciem Czachówka Płd., Warki i Dobieszyna.
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
- vernalisadonis
- Posty: 2963
- Rejestracja: 03 cze 2012, 13:12
To pociągi jechały przez Górę Kalwarię?
Warszawa, 08.07.2014r., 8505/4A/519
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Wrocław, 04.02.2016r., 4630/010A/146
Bydgoszcz, 05.01.2022 M202/3/55
Kraków, 19.10.2024 mc339/4A/178
Komunikacja miejska oraz kolej
Warszawa - Czachówek - Góra - Dęblin - Radom...
Ale w komunikacie pierwotnym KM były tylko 2 takie pociągi.
Ale w komunikacie pierwotnym KM były tylko 2 takie pociągi.
Z powodu pęknięcia szyny w torze nr1 na szlaku Piaseczno - Czachówek, ruch pociągów prowadzony po torze nr 2, mogą wystąpić opóźnienia pociągów KM do 15 minut.
Bo tylko te dwa jechały przez Górę Kalwarię, Pilawę itpprzewoz pisze:Warszawa - Czachówek - Góra - Dęblin - Radom...
Ale w komunikacie pierwotnym KM były tylko 2 takie pociągi.
I stało się - Muminek ma Muminkę i pannę Migotkę 
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
http://www.fotokolej.waw.pl/
Mój post to moja prywatna opinia i nie jest pisany po to żeby go cytować w mediach
EN76-010 jako 19621 (Zachodnia p8-Nasielsk) w km 41,700 upolował dzika i uszkodził zgarniacz.
Dziś przed południem poszła SBL na odcinku Tłuszcz-Wołomin. Lista odwołanych pociągów jest na stronie KM. Z tego co widzę, to jest to ciągle aktualne ale jak się wejdzie w ogłoszenie to jest podane, że o 14:10 utrudnienia zakończono...

^^ widzicie go? On rozpędza się do 300 km/h a pendolino 200 km/ na 80 km...
Jakieś zamieszanie na WKD.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
A co konkretnie?
Już się uspokoiło. EN97-002 padła na kursie 20:35 z Grodziska do Warszawy 21:32 i została spychana przez EN97-010 jadącą z Milanówka o 21:10 do Warszawy na 22:02.Premo pisze:A co konkretnie?
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1