Nie, tam nie starczy połowa.rhemek pisze:zdjac z 2-ki , tam na razie starczy polowa .
Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego
Moderator: Wiliam
-
Autobus Czerwon
- Posty: 4553
- Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
- Lokalizacja: Stary Mokotów
- Kontakt:
Pudło, kasowników nie maPuscic tabor z linii turystycznej
Po co pchaja autobusy w Miedzeszynski, to juz dzis nie zdalo egzaminu. Nie prosciej Saska ?

Ochotnicy z kola milosnikow tramwajow beda kasowac recznieAutobus Czerwon pisze:Pudło, kasowników nie maPuscic tabor z linii turystycznej
Bo na Wale ma być buspas, a Saska jutro będzie jednym wielkim korkiem?rhemek pisze:Po co pchaja autobusy w Miedzeszynski, to juz dzis nie zdalo egzaminu. Nie prosciej Saska ?
Ochotnicy z czego? o.O Poza tym ręcznie możesz wiesz co zrobić...rhemek pisze:Ochotnicy z kola milosnikow tramwajow beda kasowac recznie
Na Saskiej korek bywa nawet wtedy, gdy go nie ma dookoła (światła z Waszyngtona).
Wał jest przynajmniej dwupasmowy, poza tym ma być [chyba] buspas.
Wał jest przynajmniej dwupasmowy, poza tym ma być [chyba] buspas.
ŁK
Sa dwa pasy, ale juz dzis ten objazd walem byl nieprzejedny , jak czegos nie wymysla, to od Saskiej szybciej bedzie pieszo.
Ciekawe będzie skąd pójdzie te dodatkowe 25 brygad. Wtyczki raczej nie wystarczą. Jeżeli będą "ciche cięcia", warto wiedzieć z jakich linii.
Buspasa jutro na pewno nie będzie. Będzie dopiero jeśli się okaże że Łazienkowskiego nie da się otworzyć do czwartku czy kiedy tam ma być ta ekspertyza.

Wtyczki + rezerwa na zajezdniach + to co ajenci się zgodzili dodatkowo wystawić na zasadzie brama-bramaPaweł D. pisze:Ciekawe będzie skąd pójdzie te dodatkowe 25 brygad. Wtyczki raczej nie wystarczą. Jeżeli będą "ciche cięcia", warto wiedzieć z jakich linii.
To by chyba napisali, że zdejmują skądś.
Może to będzie tak, że w szczycie się nic nie zmieni, a po prostu 25 dodatków będzie jeździć od rana do wieczora...
Może to będzie tak, że w szczycie się nic nie zmieni, a po prostu 25 dodatków będzie jeździć od rana do wieczora...
ŁK
Ale to dokladnie nic nie da, dzis na 525 na Saskiej w kierunku Miedzylesia wieczorem ( dojechalem tam 111 myslac ze za Saska sie opoznienia wyrownuja) czekalem 55 minut... To jutro bedzie co 2-3 godziny? Wszystkie dodatkowe brygady utkna w korku nawet jak ich puszcza z 200 .
To, że polecą wtyczki napisałem parę godzin temu, to było oczywiste.
Ciekawe czy z tramwajami też tak łatwo pójdzie...
Jutro przysłowiowe "pół miasta" i tak na SB będzie (znaczy być powinno).
Ciekawe czy z tramwajami też tak łatwo pójdzie...
Jutro przysłowiowe "pół miasta" i tak na SB będzie (znaczy być powinno).
Słowo klucz: buspas. To, oczywiście, nie rozwiąże problemu całkowicie, bo zjazd z Poniatowskiego (!!!) na Wisłostradę stoi już teraz (traffic.naviexpert.pl podaje, że samo zjechanie trwa 3:30), więc korek na zjazd będzie się ciągnął jeszcze na Poniatowskim. Wjazd też zresztą stoi. Na pewno ktoś będzie musiał zająć się tym węzłem -
policja zamiast zatrzymywać tam ciężarówki pod wiaduktem (estakadą!
), będzie musiała się zająć kierowaniem ruchem.
policja zamiast zatrzymywać tam ciężarówki pod wiaduktem (estakadą!
ŁK
Na samym 401 i 517 masz w sumie 21 wtyczek rano. A o zniknięciu wtyczek nic nie muszą pisać, bo po to są, żeby nie pisali - "bo przecież ich w rozkładzie nie było".Łukasz pisze:To by chyba napisali, że zdejmują skądś.
Może to będzie tak, że w szczycie się nic nie zmieni, a po prostu 25 dodatków będzie jeździć od rana do wieczora...
To trzeba było jechać tramwajem do Gocławka, potem podjechać sobie na Płowiecką i może byś złapał nawet wcześniejsze 525.rhemek pisze:Ale to dokladnie nic nie da, dzis na 525 na Saskiej w kierunku Miedzylesia wieczorem ( dojechalem tam 111 myslac ze za Saska sie opoznienia wyrownuja) czekalem 55 minut... To jutro bedzie co 2-3 godziny? Wszystkie dodatkowe brygady utkna w korku nawet jak ich puszcza z 200 .
Ruszą trupy spod płotów, bo trochę tego maja.Paweł D. pisze:Ciekawe czy z tramwajami też tak łatwo pójdzie...
Samych wtyczek jest rano 27 (w tym 22 wielkopojemnych, w tym 14 przegubowych), więc myślę, że jednak jakoś dadzą radę. Już bardziej martwiłbym się o dodatkowe tramwaje przy i tak już bardzo napiętym planie brygadowym.Paweł D. pisze:Ciekawe będzie skąd pójdzie te dodatkowe 25 brygad. Wtyczki raczej nie wystarczą. Jeżeli będą "ciche cięcia", warto wiedzieć z jakich linii.
Jak już to 22 wtyczki, ale nie wszystko raczej ruszą, bo 5 sztuk jest tylko na solówki, to nie wiem czy je wykorzystają.Domas pisze:Na samym 401 i 517 masz w sumie 21 wtyczek rano. A o zniknięciu wtyczek nic nie muszą pisać, bo po to są, żeby nie pisali - "bo przecież ich w rozkładzie nie było".