Wyłączenie z ruchu Mostu Łazienkowskiego

Moderator: Wiliam

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 15 lut 2015, 20:20

rhemek pisze:zdjac z 2-ki , tam na razie starczy polowa .
Nie, tam nie starczy połowa.

Autobus Czerwon
Posty: 4553
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:20
Lokalizacja: Stary Mokotów
Kontakt:

Post autor: Autobus Czerwon » 15 lut 2015, 20:25

Puscic tabor z linii turystycznej :)
Pudło, kasowników nie ma :P

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2354
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 15 lut 2015, 20:25

Po co pchaja autobusy w Miedzeszynski, to juz dzis nie zdalo egzaminu. Nie prosciej Saska ?


Autobus Czerwon pisze:
Puscic tabor z linii turystycznej :)
Pudło, kasowników nie ma :P
Ochotnicy z kola milosnikow tramwajow beda kasowac recznie :)

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 15 lut 2015, 20:27

rhemek pisze:Po co pchaja autobusy w Miedzeszynski, to juz dzis nie zdalo egzaminu. Nie prosciej Saska ?
Bo na Wale ma być buspas, a Saska jutro będzie jednym wielkim korkiem?
rhemek pisze:Ochotnicy z kola milosnikow tramwajow beda kasowac recznie :)
Ochotnicy z czego? o.O Poza tym ręcznie możesz wiesz co zrobić... :roll:

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 15 lut 2015, 20:28

Na Saskiej korek bywa nawet wtedy, gdy go nie ma dookoła (światła z Waszyngtona).
Wał jest przynajmniej dwupasmowy, poza tym ma być [chyba] buspas.
ŁK

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2354
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 15 lut 2015, 20:30

Sa dwa pasy, ale juz dzis ten objazd walem byl nieprzejedny , jak czegos nie wymysla, to od Saskiej szybciej bedzie pieszo.

Paweł D.
Posty: 5842
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 15 lut 2015, 20:33

Ciekawe będzie skąd pójdzie te dodatkowe 25 brygad. Wtyczki raczej nie wystarczą. Jeżeli będą "ciche cięcia", warto wiedzieć z jakich linii.

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4908
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 15 lut 2015, 20:34

Buspasa jutro na pewno nie będzie. Będzie dopiero jeśli się okaże że Łazienkowskiego nie da się otworzyć do czwartku czy kiedy tam ma być ta ekspertyza.
Obrazek

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 15 lut 2015, 20:34

Paweł D. pisze:Ciekawe będzie skąd pójdzie te dodatkowe 25 brygad. Wtyczki raczej nie wystarczą. Jeżeli będą "ciche cięcia", warto wiedzieć z jakich linii.
Wtyczki + rezerwa na zajezdniach + to co ajenci się zgodzili dodatkowo wystawić na zasadzie brama-brama

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 15 lut 2015, 20:35

To by chyba napisali, że zdejmują skądś.
Może to będzie tak, że w szczycie się nic nie zmieni, a po prostu 25 dodatków będzie jeździć od rana do wieczora...
ŁK

Awatar użytkownika
rhemek
Posty: 2354
Rejestracja: 23 cze 2007, 16:22
Lokalizacja: Anin

Post autor: rhemek » 15 lut 2015, 20:37

Ale to dokladnie nic nie da, dzis na 525 na Saskiej w kierunku Miedzylesia wieczorem ( dojechalem tam 111 myslac ze za Saska sie opoznienia wyrownuja) czekalem 55 minut... To jutro bedzie co 2-3 godziny? Wszystkie dodatkowe brygady utkna w korku nawet jak ich puszcza z 200 .

Paweł D.
Posty: 5842
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 15 lut 2015, 20:39

To, że polecą wtyczki napisałem parę godzin temu, to było oczywiste.
Ciekawe czy z tramwajami też tak łatwo pójdzie...
Jutro przysłowiowe "pół miasta" i tak na SB będzie (znaczy być powinno).

Łukasz
Posty: 12140
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 15 lut 2015, 20:42

Słowo klucz: buspas. To, oczywiście, nie rozwiąże problemu całkowicie, bo zjazd z Poniatowskiego (!!!) na Wisłostradę stoi już teraz (traffic.naviexpert.pl podaje, że samo zjechanie trwa 3:30), więc korek na zjazd będzie się ciągnął jeszcze na Poniatowskim. Wjazd też zresztą stoi. Na pewno ktoś będzie musiał zająć się tym węzłem -
policja zamiast zatrzymywać tam ciężarówki pod wiaduktem (estakadą! :)), będzie musiała się zająć kierowaniem ruchem.
ŁK

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 15 lut 2015, 20:43

Łukasz pisze:To by chyba napisali, że zdejmują skądś.
Może to będzie tak, że w szczycie się nic nie zmieni, a po prostu 25 dodatków będzie jeździć od rana do wieczora...
Na samym 401 i 517 masz w sumie 21 wtyczek rano. A o zniknięciu wtyczek nic nie muszą pisać, bo po to są, żeby nie pisali - "bo przecież ich w rozkładzie nie było".
rhemek pisze:Ale to dokladnie nic nie da, dzis na 525 na Saskiej w kierunku Miedzylesia wieczorem ( dojechalem tam 111 myslac ze za Saska sie opoznienia wyrownuja) czekalem 55 minut... To jutro bedzie co 2-3 godziny? Wszystkie dodatkowe brygady utkna w korku nawet jak ich puszcza z 200 .
To trzeba było jechać tramwajem do Gocławka, potem podjechać sobie na Płowiecką i może byś złapał nawet wcześniejsze 525.
Paweł D. pisze:Ciekawe czy z tramwajami też tak łatwo pójdzie...
Ruszą trupy spod płotów, bo trochę tego maja.

ashir
Posty: 19912
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 15 lut 2015, 20:43

Paweł D. pisze:Ciekawe będzie skąd pójdzie te dodatkowe 25 brygad. Wtyczki raczej nie wystarczą. Jeżeli będą "ciche cięcia", warto wiedzieć z jakich linii.
Samych wtyczek jest rano 27 (w tym 22 wielkopojemnych, w tym 14 przegubowych), więc myślę, że jednak jakoś dadzą radę. Już bardziej martwiłbym się o dodatkowe tramwaje przy i tak już bardzo napiętym planie brygadowym. :wink:
Domas pisze:Na samym 401 i 517 masz w sumie 21 wtyczek rano. A o zniknięciu wtyczek nic nie muszą pisać, bo po to są, żeby nie pisali - "bo przecież ich w rozkładzie nie było".
Jak już to 22 wtyczki, ale nie wszystko raczej ruszą, bo 5 sztuk jest tylko na solówki, to nie wiem czy je wykorzystają. :wink:

Zablokowany