Zmiany obsługowe - luty 2016

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Łukasz
Posty: 12137
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 12 lut 2016, 20:55

Na tym 323 naprawdę będzie brygada? Nie można było tego z czymś połączyć?

332 za to przypomina Kielce.
ŁK

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 12 lut 2016, 21:03

Łukasz pisze:Na tym 323 naprawdę będzie brygada? Nie można było tego z czymś połączyć?
Ale że z czym? Znajdziesz w okolicy dodatek na solówkę kończący pracę przed 7:30 na tyle sporo by nie było możliwości przeniesienia opóźnień?
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 12 lut 2016, 21:07

Łukasz pisze:332 za to przypomina Kielce.
Czemu? I w czym się niby różni od 304 czy 334? Poza oczywiście trasą. :P
pawcio pisze:
Łukasz pisze:Na tym 323 naprawdę będzie brygada? Nie można było tego z czymś połączyć?
Ale że z czym? Znajdziesz w okolicy dodatek na solówkę kończący pracę przed 7:30 na tyle sporo by nie było możliwości przeniesienia opóźnień?
Najlepiej to na midika, ze względu na zawracanie w Powsinku, bo też taki tabor będzie na 323. ;)

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 12 lut 2016, 21:07

50 minut postoju, czy jakoś tak...

Za to na Białołęce zmiana jest na plus, naprawdę nie powinno być tylu wariantów.

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 12 lut 2016, 21:10

ashir pisze:
pawcio pisze:Ale że z czym? Znajdziesz w okolicy dodatek na solówkę kończący pracę przed 7:30 na tyle sporo by nie było możliwości przeniesienia opóźnień?
Najlepiej to na midika, ze względu na zawracanie w Powsinku, bo też taki tabor będzie na 323. ;)
Maximum twierdzi że 12m wejdzie. Ale ma okno e tym zakresie kilka błędów więc może być i ty inaczej.

Dodano po 57 sekundach:
MichalJ pisze:50 minut postoju, czy jakoś tak...
Akurat lekcja plus przerwą obiadowa minus czas kursu.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Łukasz
Posty: 12137
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 12 lut 2016, 21:11

pawcio pisze:
Łukasz pisze:Na tym 323 naprawdę będzie brygada? Nie można było tego z czymś połączyć?
Ale że z czym? Znajdziesz w okolicy dodatek na solówkę kończący pracę przed 7:30 na tyle sporo by nie było możliwości przeniesienia opóźnień?
Może jeździć na tym a potem jechać jak na maraton, a potem znów wracać.
Nie ma niczego, co potrzebuje długie w szczycie, a krótkie w międzyszczycie?
Jakieś 163 albo 164 albo coś?
ŁK

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 12 lut 2016, 21:15

W międzyszczycie to jeździ to co zostaje. Przypominam że MZA ma jedną stawkę niezależnie od typu taboru.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Łukasz
Posty: 12137
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 12 lut 2016, 21:31

pawcio pisze:W międzyszczycie to jeździ to co zostaje. Przypominam że MZA ma jedną stawkę niezależnie od typu taboru.
Może i tak, ale de facto to każdy z nas i tak za to płaci - jak pojedzie mniejszy autobus i spali mniej benzyny, to MZA będzie tańsze.
Oczywiście, nie tylko ten jeden i nie tylko jednego dnia na tej linii, ale w skali globalnej...
ŁK

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5552
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 12 lut 2016, 22:54

pawcio pisze:
Łukasz pisze:Na tym 323 naprawdę będzie brygada? Nie można było tego z czymś połączyć?
Ale że z czym? Znajdziesz w okolicy dodatek na solówkę kończący pracę przed 7:30 na tyle sporo by nie było możliwości przeniesienia opóźnień?
A jak z napełnieniem 163? Obustronnie jednakowe? Bo jeśli nie, to rano coś w tym stylu: Zawady - Wilanów, dalej bezpośrednio Wiertniczą do Augustówki i znów na Zawady, a bus który by robił wtedy kurs z Sadyby przez Augustówkę posłać do Miasteczka przez Nałęczowska. Oczywiście już z innym numerem.
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

Łukasz
Posty: 12137
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 12 lut 2016, 23:23

163/4 chyba do tej samej szkoły dowozi tylko z drugiej strony Powsinskiej, ale cos by sie dało zrobic pewnie.

Oczywiście pewnie wyjazd/zjazd są na pusto (mogłyby chociaz na 317 jako wtyczka do Postępu).

A jak juz ta brygada jest, to niech jeździ, choćby w kółko.
ŁK

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 13 lut 2016, 1:06

Łukasz pisze:163/4 chyba do tej samej szkoły dowozi tylko z drugiej strony Powsinskiej, ale cos by sie dało zrobic pewnie.
163/71 robi podwózkę do szkoły i na tej brygadzie nawet 12m wóz daje radę tam zawrócić.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 13 lut 2016, 8:23

Łukasz pisze:Oczywiście pewnie wyjazd/zjazd są na pusto (mogłyby chociaz na 317 jako wtyczka do Postępu).
SM10 na 317? :P
Łukasz pisze:A jak juz ta brygada jest, to niech jeździ, choćby w kółko.
W kółko, po co? Jak 323 ma tylko odwozić i dowozić uczniów na konkretne lekcje. :shock:
Walas pisze:163/71 robi podwózkę do szkoły i na tej brygadzie nawet 12m wóz daje radę tam zawrócić.
Na raz? :P

Łukasz
Posty: 12137
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 13 lut 2016, 13:30

ashir pisze:
Łukasz pisze:Oczywiście pewnie wyjazd/zjazd są na pusto (mogłyby chociaz na 317 jako wtyczka do Postępu).
SM10 na 317?
Za młody jesteś na Heroda. 307 z Inflanckiej wyjeżdżało i zjeżdżało jako 170 i to przez WZ.

O dziewiątej wtyczka na 317 nic złego by nie zrobiła. Zresztą: czy sm10 jest istotnie mniejsze od scani z Grodziska???

Formatowanie psuł średnik w dziwnym miejscu, wywołujący emotkę. Poc Vocem
ŁK

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 13 lut 2016, 13:33

W wersji dwudrzwiowej pewnie tak. :P

Jalerb
Posty: 211
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:30
Lokalizacja: Mokotów/Praga, Praga/Mokotów

Post autor: Jalerb » 14 lut 2016, 18:54

Łukasz pisze:
ashir pisze:SM10 na 317?
Za młody jesteś na Heroda. 307 z Inflanckiej wyjeżdżało i zjeżdżało jako 170 i to przez WZ.
Chyba 308...

Zablokowany