Strona 6 z 9

Identyfikacja wizualna pojazdów (czcionki, etc.)

: 12 sie 2016, 20:23
autor: MilosnikKomunikacji
MJ pisze:
JacekM pisze:Aż się boję tej dwujęzyczności, pewnie znowu jakieś convenient change i thank you from the mountain.
Nie wiem jak w Conecto, ale w Alpino zauważyłem, iż odbywa się na zasadzie jak w Inspiro. Pokazuje najpierw "Następny przystanek", a potem zmienia się na "next stop". Wydaje mi się, że o to chodziło koledze.
W Conecto na 188 działa to tak: https://www.youtube.com/watch?v=m0aPjq-dtpM Na innych liniach czegoś takiego nie stwierdzono.

Identyfikacja wizualna pojazdów (czcionki, etc.)

: 17 sie 2016, 22:29
autor: Asesino
Serio dwujęzyczny SIP? Niedługo będę się czuł już jak pod zaborami - też wszystkie publiczne napisy dwujęzyczne.

Identyfikacja wizualna pojazdów (czcionki, etc.)

: 18 sie 2016, 2:40
autor: MJ
Dotyczy to chyba tylko linii na Lotnisko, bo w Alpino oraz Conecto jeżdżących na innych liniach tego nie uraczyłem.

Identyfikacja wizualna pojazdów (czcionki, etc.)

: 18 sie 2016, 3:28
autor: Emyl
A co komu ta dwujęzyczność przeszkadza?

Identyfikacja wizualna pojazdów (czcionki, etc.)

: 18 sie 2016, 8:23
autor: Flash8222
MJ pisze:Dotyczy to chyba tylko linii na Lotnisko, bo w Alpino oraz Conecto jeżdżących na innych liniach tego nie uraczyłem.
Nie, w każdym jest i polega na tym że na tablicy bocznej wyświetla naprzemiennie następny przystanek/next stóp.
Emyl pisze:A co komu ta dwujęzyczność przeszkadza?
Wiesz, Polska dla Polaków itp.

Identyfikacja wizualna pojazdów (czcionki, etc.)

: 19 sie 2016, 13:05
autor: MJ
Flash8222 pisze:
MJ pisze:Dotyczy to chyba tylko linii na Lotnisko, bo w Alpino oraz Conecto jeżdżących na innych liniach tego nie uraczyłem.
Nie, w każdym jest i polega na tym że na tablicy bocznej wyświetla naprzemiennie następny przystanek/next stóp.
To tak, ale mi chodziło o zapowiedzi.

Identyfikacja wizualna pojazdów (czcionki, etc.)

: 19 sie 2016, 14:37
autor: winnux8
Jak dla mnie bardzo fajne rozwiązanie dla linii lotniskowych, chociaż język komunikatów nie powala. Dlaczego nie "next stop" i "request stop"?

Naprawy i remonty autobusów

: 22 gru 2017, 22:44
autor: Twmastersky
Co się stało z #3384 że oblepili go żółtą folią? (zdjęcie bardzo poglądowe: https://imgur.com/a/0LnBP )

Naprawy i remonty autobusów

: 22 gru 2017, 22:47
autor: SławekM
Twmastersky pisze:
22 gru 2017, 22:44
Co się stało z #3384 że oblepili go żółtą folią? (zdjęcie bardzo poglądowe: https://imgur.com/a/0LnBP )
Miejsce pod literę "T", nowego symbolu transportu w Warszawie.

Naprawy i remonty autobusów

: 23 gru 2017, 0:51
autor: Emyl
Genialne.

Naprawy i remonty autobusów

: 23 gru 2017, 2:37
autor: marco_wawa
Widziałem takie coś też na nowym Connecto z Kleszczowej. Na pierwszy rzut oka wygląda to na mega niedoróbkę w fabryce.

Naprawy i remonty autobusów

: 23 gru 2017, 6:13
autor: SU89
Kurde, a ja chciałem już narzekać na Kleszczową, że zamiast odmalować karoserię w Stolbusie, to stosują jakąś obskurną folię do zakrycia uszkodzeń #-o =D>

Naprawy i remonty autobusów

: 26 gru 2017, 2:36
autor: burak
Dzień dobry.
Pod folią j e s t nowe logo. Pewnie wielkie odsłonięcie 1.1.2018.

Autobusy dla Warszawy-plany, przetargi, zamówienia, dyskusje

: 29 gru 2017, 16:00
autor: Piotrek_2274
Pytanie z innej beczki, zauważyłem że wiele autobusów MZA w ostatnim czasie "wzbogaciło się" o żółty kwadrat pomiędzy pierwszymi a drugimi drzwiami na poszyciu bocznym. Najbardziej "estetycznie" wygląda to na gdańskich manach. Czy to maskowanie nowego loga komunikacji? Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Autobusy dla Warszawy-plany, przetargi, zamówienia, dyskusje

: 29 gru 2017, 16:03
autor: ashir
Owszem.