Kto i czym to obsługuje? - 2012-2021

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
michalek^
Posty: 329
Rejestracja: 14 lis 2011, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: michalek^ » 12 gru 2012, 17:09

Czy ikarus dziś na 731 to wynik jakiejś awarii MANa, czy jak?

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 12 gru 2012, 17:14

michalek^ pisze:Czy ikarus dziś na 731 to wynik jakiejś awarii MANa, czy jak?
Ikarusy od niedawna są planowe na tej linii.
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

Awatar użytkownika
michalek^
Posty: 329
Rejestracja: 14 lis 2011, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: michalek^ » 12 gru 2012, 18:03

Ale czemu dopiero w zimę? Ikarusów miało być coraz mniej, a tu jest ich coraz więcej.

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 12 gru 2012, 18:05

Ktoś ma ich mniej, a ktoś ma ich więcej.. Proste. :P

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 12 gru 2012, 18:12

michalek^ pisze:Ale czemu dopiero w zimę?
Dopiero teraz Stalowa dostała partię Ikarusów 280 z Woronicza.

Awatar użytkownika
michalek^
Posty: 329
Rejestracja: 14 lis 2011, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: michalek^ » 12 gru 2012, 19:42

Pawel_ pisze:Ktoś ma ich mniej, a ktoś ma ich więcej.. Proste. :P
Gdzieś czytałem, że ZTM podwyżkę biletów usprawiedliwia MIĘDZY INNYMI wymianą taboru na lepszy. A to co ja widzę to zamiana go na gorszy. Wszyscy płacimy tyle samo- pasażerowie linii obsługiwanych przez Stalową i pasażerowie linii obsługiwanych przez Woronicza. Coś tu nie halo :s

grzegorz
Posty: 1323
Rejestracja: 03 mar 2011, 21:16
Lokalizacja: Mokotów/Grochów

Post autor: grzegorz » 13 gru 2012, 8:40

A many to co? Stalowa na po prostu najlepsze i najgorsze wozy.

fraktal
Posty: 5576
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 13 gru 2012, 10:07

michalek^ pisze:Wszyscy płacimy tyle samo- pasażerowie linii obsługiwanych przez Stalową i pasażerowie linii obsługiwanych przez Woronicza. Coś tu nie halo :s
Kurczę, szkoda że na Stalową nie poszły odkurzacze (przegubowe Jelcze). :razz: Pasażerowie mają w nich zimno jak w ikarusach, ale mają niską podłogę. Ciekawe co mieszkańcy Marek czy Legionowa powiedzieliby na taki tabor. Bo widać do MANów przywykli aż za bardzo. :smile:

Blotny
(plunio7)
Posty: 672
Rejestracja: 26 cze 2010, 20:27
Lokalizacja: Odolany

Post autor: Blotny » 13 gru 2012, 10:29

W Warszawie 50% taboru stanowią Ikarusy? Chyba nie.

fraktal
Posty: 5576
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:03

Post autor: fraktal » 13 gru 2012, 11:50

A w Warszawie 100 proc taboru stanowią MANy? Niestety, tym bardziej nie.

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 13 gru 2012, 13:17

michalek^ pisze:Ale czemu dopiero w zimę? Ikarusów miało być coraz mniej, a tu jest ich coraz więcej.
Skoro MZA zgłosiło odpowiednią liczbę brygad wysokopodłogowych do ruchu, to trzeba było je gdzieś przydzielić. Wolałbyś ITS, który nie powinien obsługiwać linii podmiejskich ze względu na największą ilość awarii i problemów z wysłaniem podmian?
fraktal pisze:Kurczę, szkoda że na Stalową nie poszły odkurzacze (przegubowe Jelcze). :razz: Pasażerowie mają w nich zimno jak w ikarusach, ale mają niską podłogę. Ciekawe co mieszkańcy Marek czy Legionowa powiedzieliby na taki tabor. Bo widać do MANów przywykli aż za bardzo. :smile:
A dziękuję, chętnie bym się znów przejechał odkurzaczem do Legionowa. ;-) Ikarusy też nie przeszkadzają. Tyle lat się jeździło ikarusami na podmiejskich to jeszcze chwilkę też się wytrzyma.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

Awatar użytkownika
michalek^
Posty: 329
Rejestracja: 14 lis 2011, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: michalek^ » 13 gru 2012, 16:02

Bernard pisze:Wolałbyś ITS, który nie powinien obsługiwać linii podmiejskich ze względu na największą ilość awarii i problemów z wysłaniem podmian?
Dziś w stronę Warszawy, na Warszawskiej, na skrzyżowaniu koło McDonalds , o 15:20 stał popsuty Ikarus- linia 731.

[ Dodano: |13 Gru 2012|, 2012 16:09 ]
Kurczę, szkoda że na Stalową nie poszły odkurzacze (przegubowe Jelcze). :razz: Pasażerowie mają w nich zimno jak w ikarusach, ale mają niską podłogę. Ciekawe co mieszkańcy Marek czy Legionowa powiedzieliby na taki tabor. Bo widać do MANów przywykli aż za bardzo. :smile:
Pragne zaznaczyć, że ja NIE MAM NIC DO IKARUSÓW, tylko czemu jest ich więcej w zimę? W lato nawet mogą na każdym kursie jeździć!

man1956
Posty: 1756
Rejestracja: 13 paź 2008, 1:38

Post autor: man1956 » 13 gru 2012, 17:20

Prosba o informację, jakie linie w DP i DS mają w obsłudze SU10 z Ostrobramskiej.

[ Dodano: |13 Gru 2012|, 2012 17:21 ]
Prośba o informację, jakie linie w DP i DS mają w obsłudze SU10 z Ostrobramskiej.

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 13 gru 2012, 18:22

DP: 1,2,3,04/153; 03/196; 3/198; 3/225; 1/245; 1,2,03/Z19
DS: 1,2,3,4,5/115; 1,2,3/153; 1/245; 1,2/Z19
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

michał1984
Posty: 2261
Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Post autor: michał1984 » 13 gru 2012, 18:48

Bernard pisze:DP: 1,2,3,04/153; 03/196; 3/198; 3/225; 1/245; 1,2,03/Z19
DS: 1,2,3,4,5/115; 1,2,3/153; 1/245; 1,2/Z19
02/245 chyba zapomniałeś w dp
Biedny moderator jak nie może sobie poradzić zamyka kolejne tematy.Brawo :)

Zablokowany