Strona 526 z 615
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 10 sty 2014, 22:08
autor: Matej
Dzisiaj jechałem gdzieś ok. 17:00 solówką w stronę Żerania, to wszystkie miejsca + kilka osób stojących było

(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 10 sty 2014, 22:16
autor: Łukasz
pawcio pisze:Brakuje 5 brygad tak na oko.
To jakieś kursy mogą się wbijać z Ratuszowej.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 10 sty 2014, 22:52
autor: MisiekK
Łukasz pisze:To jakieś kursy mogą się wbijać z Ratuszowej.
Tylko trzeba mieć wozy na te wbicia.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 10 sty 2014, 23:27
autor: R-9 Chełmska
Półtorak pisze:To teraz merytorycznie: jak się spisuje 28 na FSO?
Bardzo przyzwoicie, ludzie wolą jeździć tym do metra, niż 18/20 (choć zyskują w sumie 2 minuty).
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 11 sty 2014, 16:43
autor: draco
A co myślicie o takim rozwiązaniu?:
Przywrócić 12 jako częste na trasie Żerań - Most Gdański - Al. JP2 - Służewiec
17 bez zmian
Skrócenie 20 na Czynszową (uprzedzam, że to słaby aczkolwiek przyszłościowy punkt pomysłu)
28 out
37 out
41 Żerań Wsch. - Most Gdański - Al. JP2 - Metro Marymont (ew. Piaski, Nowe Bemowo, Koło jak starczy wozów)
A teraz wróżenie z fusów, czyli jak ponadto widzę układ linii po otwarciu M2C:
3: Gocławek - Annopol
6: wydłużone do Wiatracznej (z drugiej strony do Górczewskiej po otwarciu trasy na Powstańców Śląskich)
7: Pralka - Towarowa - Kasprzaka - Wolska - Górczewska (jedyna linia zabrana z Jerozolimskich, przewiduję wzrost zainteresowania dojazdami z Ochoty i Okęcia do Metra)
8: skrócenie wszystkich kursów do Cm. Wolskiego (w zamian na Górczewską 7)
10: Wyścigi - Górczewska (wydłużenie do Metra Marymont po otwarciu trasy na Powstańców Śląskich)
22: Piaski - Kawęczyńska
23: Nowe Bemowo - Kawęczyńska (zmiana na linię słabą)
Zastanawiam się, czy potrzebne byłoby dołożenie 21 na trasie Żerań - Dw. Wschodni
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 11 sty 2014, 18:49
autor: Os0
Aż szkoda komentować 7 czy 10.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 11 sty 2014, 19:18
autor: Georg
Przydałoby się uporządkowanie niektórych tramwajów, tzn. skrócenie godzin ich kursowania (chodzi mi o linie 6, 8 i 27 - 6-21 w DP; 7-19 w SB i 11-20 w Ndz). Kursy skrócone na 8 powodują dezinformację i przynajmniej na Wolskiej mają kiepskie zapełnienie. A z kolei wtedy kiedy jeździ, linia na PŚ i Połczyńskiej cieszy się dużym wzięciem. Całą zmianę blokuje Grochów (czyt. przejazd Al. Zieleniecką), który podobno musi być przez cały dzień.
Jeśli chodzi o 23 to mogłoby jeździć na wspólnym odcinku na przemian z 20 co 5/7,5/10. Tylko nie wiem, czy wtedy Czynszowa by dała radę.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 11 sty 2014, 21:12
autor: Glonojad
Doskonały pomysł - obciąć połączenie tramwajowe z (Nowego/Lotniska) Bemowa na W-Z. 171 i E-2 już się cieszą, tylko czy to o to chodzi?

(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 03 lut 2014, 19:53
autor: reserved
Czemu linia 25 w wybranych kursach jedzie z P+R Al. Krakowska i jest to wpisane w rozkład?
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 03 lut 2014, 20:01
autor: primoż
reserved pisze:Czemu linia 25 w wybranych kursach jedzie z P+R Al. Krakowska i jest to wpisane w rozkład?
BWL-ki z 9.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 03 lut 2014, 20:02
autor: KwZ
Teoretycznie zwiększa na południe od Bitwy podaż do centrum. Pytanie tylko, czy to jest potrzebne.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 03 lut 2014, 20:18
autor: pawcio
Jest tak jak są potrzebne dodatkowe kursy z Wiatracznej.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 03 lut 2014, 20:49
autor: reserved
Dziwie się, że do tego celu nową linię się daje z osobnymi rozkładami. Jeśli to jest tylko po to, żeby nie jechało jako "9" aż na Gocławek to chyba łatwiej dać po prostu kurs skrócony "9".
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 03 lut 2014, 20:59
autor: KwZ
To de facto jest kurs skrócony. Tylko dla pasażerów łatwiejsze do przyswojenia, że mamy jakieś 25 ekstra niż nagle wysiadać z 9, bo się nie zauważyło napisu "Kurs skrócony".
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 03 lut 2014, 21:01
autor: primoż
reserved pisze:Jeśli to jest tylko po to, żeby nie jechało jako "9" aż na Gocławek to chyba łatwiej dać po prostu kurs skrócony "9".
Pamiętasz jak było z kursami skróconymi do Potockiej na 17?