Strona 528 z 615
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 10:16
autor: Domas
Tak.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 10:17
autor: Paweł D.
I zrobić 1 i 33 co 6 minut przez cały dzień... No sorry, ale miejmy nadzieję, że to luźne myśli rzucone pomiędzy gryzami śniadania.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 10:37
autor: person
Paweł D. pisze:I zrobić 1 i 33 co 6 minut przez cały dzień... No sorry, ale miejmy nadzieję, że to luźne myśli rzucone pomiędzy gryzami śniadania.
A co, za często w międzyszczycie?

(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 10:38
autor: Blotny
I de facto 17 jeździłaby rzadziej, zamiast co 3,5, to co 4 minuty. Niby to tylko dwa składy, ale po wydłużeniu tej linii na Tarchomin ludzie dotkliwie odczuliby ich brak.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 10:42
autor: pawcio
Cholera wie, co wtedy (jak i po Tarchominie) stanie się z 37.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 10:43
autor: Paweł D.
Ja jednak bym poczekał i sprawdził jak ta 17-ka będzie pracować w rzeczywistości na poszczególnych odcinkach.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 11:31
autor: Bastian
Przypominam, że dyskutujecie nad
artykułem o
koncepcji, a nie o rozkładach. Nie wiadomo, czy to wszystko wejdzie, a cóż dopiero, o ile się zmieni w stosunku do tych zapowiedzi. Więc nie podniecajcie się zanadto i nie uderzajcie w tony katastroficzne

(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 11:32
autor: yavorius
Dwójka co cztery minuty? A powietrza toto nie wozi teraz? Czy nadal będzie linią okresową?
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 11:33
autor: fik
yavorius pisze:A powietrza toto nie wozi teraz?
Nie.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 11:52
autor: MichalJ
A właśnie, jak frekwencja "we dwójce"? Dawno nie jechałem...
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 12:04
autor: pawcio
Przecież wtedy 2 będzie jeździła do Mehoffera. To będzie zupełnie inna 2.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 12:06
autor: fik
Kilka razy kontrolowałem 2 w szczycie B i po około 100 osób było.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 15:16
autor: Autobus Czerwon
ZTM chce rozrzedzić częstotliwość 31 z 3 do 4 minut w godzinach szczytu?

To daje zmniejszenie podaży o 5 kursów na godzinę. Brawo ZTM, 31 jest ledwozabieralne, biurowców na Służewcu przybywa, a miasto już biegnie z odsieczą pt. poszerzmy Wołoską i zróbmy bezkolizyjne skrzyżowania na Marynarskiej.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 16:04
autor: Pan Piotr
Autobus Czerwon pisze:ZTM chce rozrzedzić częstotliwość 31 z 3 do 4 minut w godzinach szczytu?

To daje zmniejszenie podaży o 5 kursów na godzinę. Brawo ZTM, 31 jest ledwozabieralne, biurowców na Służewcu przybywa, a miasto już biegnie z odsieczą pt. poszerzmy Wołoską i zróbmy bezkolizyjne skrzyżowania na Marynarskiej.
W nowym układzie na Puławskiej ( KRÓLIKARNIA - PL. ZBAWICIELA ) mielibyśmy 37,5 kursu ( 5*7,5 ) na godzinę. To już chyba lekka przesada.
Gdyby 4 skierować od placu Zbawiciela skierować na Banacha, a 14 skasować, to byłoby jednak coś na zasilenie 31. Tylko pytanie ile jest na 14 w DP brygad dwuwagonowych? Plusem takiego rozwiązania byłoby to, że linia która najpóźniej wchodzi w układ koordynacyjny na ciągu Andersa-Marszałkowska-Puławska, najwcześniej go też opuszcza, analogicznie to 10 w al. JP2. 18 i 35 w takim wypadku skoordynowane od MURANOWSKIEJ do KRÓLIKARNI.
(!) Dyskusje o sieci linii tramwajowych
: 12 wrz 2014, 16:15
autor: ashir
Pan Piotr pisze:Tylko pytanie ile jest na 14 w DP brygad dwuwagonowych?
Wszystkie, czyli 8 brygad (w tym jedna niskopodłogowa).
