Warszawskie Linie Turystyczne
Moderatorzy: Poc Vocem, Wiliam
...oferta o wartości 7,5 mln zł. Ktoś pamięta jaki był budżet zamawiającego?
7 236 864,00 PLN
https://www.wtp.waw.pl/newsy/2025/04/23 ... stycznych/
W tym roku z powodu remontów 36 dotrze na Cm. Wolski, a T będzie kursowała najpierw z Kawęczyńskiej-Bazyliki do Zajezdni Wola, a później na Koło i w wybranych kursach na Boernerowo.
W tym roku z powodu remontów 36 dotrze na Cm. Wolski, a T będzie kursowała najpierw z Kawęczyńskiej-Bazyliki do Zajezdni Wola, a później na Koło i w wybranych kursach na Boernerowo.
Ja bym zwrócił uwagę na tabor linii 100 
Zwróciłem uwagę, ale czy to oznacza, że wysokiej podłogi nie będzie w ogóle? 
Skoro nic o Ikarusach nie napisali to na to wychodzi.
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
- AdamKlocusky
- Posty: 943
- Rejestracja: 25 mar 2021, 13:43
- Lokalizacja: Targówek
- Kontakt:
Wozy wysokopodłogowe będą wyłącznie w wakacje.
W sumie jakie założenie przyświecało oznaczaniu jednej linii "turystycznej" jako T a drugiej jako 36?

36 to nie było wzorowane na kursującym w Pradze 23 i stąd oznaczenie cyfrowe a nie literowe?Wiliam pisze:W sumie jakie założenie przyświecało oznaczaniu jednej linii "turystycznej" jako T a drugiej jako 36?
Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Tak próbowali przekonać nas autorzy tego niepotrzebnego potworka wożącego głównie powietrze. Obie linie nie mają z sobą w rzeczywistości nic wspólnego. Praska ma konkretny cel, który spełnia, warszawska jest wyrzucaniem środków podatników w błoto.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
-
gfedorynski
- Posty: 910
- Rejestracja: 09 sie 2010, 15:45
Jaki cel spełnia praska?
-
gfedorynski
- Posty: 910
- Rejestracja: 09 sie 2010, 15:45
Muszę powiedzieć, że doceniam, że urzędnicy najpierw wkładają wysiłek, żeby odpowiedzieć bemowskim radnym, że zupełnie #niedasię, a potem realizują pomysł.ashir pisze: ↑23 kwie 2025, 16:20https://www.wtp.waw.pl/newsy/2025/04/23 ... stycznych/
W tym roku z powodu remontów 36 dotrze na Cm. Wolski, a T będzie kursowała najpierw z Kawęczyńskiej-Bazyliki do Zajezdni Wola, a później na Koło i w wybranych kursach na Boernerowo.![]()
https://www.dpp.cz/zabava-a-zazitky/his ... linka-c-23gfedorynski pisze:Jaki cel spełnia praska?
Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
-
gfedorynski
- Posty: 910
- Rejestracja: 09 sie 2010, 15:45
Jakbyśmy mieli w Warszawie jakieś fajne miejsca, wysłalibyśmy tam T.
Przede wszystkim odciąża od turystów zapchane inne linie.
Mamy, ale mimo tego jeździmy po turystycznych pustyniach.gfedorynski pisze: ↑23 kwie 2025, 20:36Jakbyśmy mieli w Warszawie jakieś fajne miejsca, wysłalibyśmy tam T.
Jožin z bažin kouše, saje, rdousí.... -
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
Powyższy post jest tylko i wyłącznie moim prywatnym zdaniem z którym inni dyskutanci nie muszą się zgadzać.
