: 29 sie 2007, 19:37
Expressivo (lub jak ktoś woli głos wbudowany Jacek) nie powinien mieć nigdy nic wspólnego z KM. Wyobrażacie sobie zapowiedzi przystankowe w tramwajach tworzone przy pomocy Expressivo 
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Aha, a jak były SKMki do Falenicy, to zapowiadał pociąg SKM do Warszawy Falenicy przez Wawę?solaris8315 pisze:Plecieta głupoty. Automat na Śródmieściu mówi "przez Wawę Falenicę"
Proszę wsiadać, drzwi zamykaćpiotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi
Ta, na to samo ostatnio zwróciłem uwagę. Pekapiarzom ktoś powinien przypomnieć, że to prędzej oni są od zamykania drzwi, a nie pasażerowiepiotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi
racja, aczkolwiek zamknać drzwi w 16 wagonowym skąłdzie gdy ma sie minute jest hmmm...awykonalne...Fikander pisze:Ta, na to samo ostatnio zwróciłem uwagę. Pekapiarzom ktoś powinien przypomnieć, że to prędzej oni są od zamykania drzwi, a nie pasażerowiepiotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi
Taak, i "proszę zajmować miejsca w wagonach", kiedy już pociąg ruszakozioł pisze:Proszę wsiadać, drzwi zamykaćpiotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi![]()
SKMki do Falenicy zapowiadano "na żywo"Fikander pisze:Aha, a jak były SKMki do Falenicy, to zapowiadał pociąg SKM do Warszawy Falenicy przez Wawę?