Strona 7 z 22

: 29 sie 2007, 19:37
autor: ratraciak
Expressivo (lub jak ktoś woli głos wbudowany Jacek) nie powinien mieć nigdy nic wspólnego z KM. Wyobrażacie sobie zapowiedzi przystankowe w tramwajach tworzone przy pomocy Expressivo :D

: 29 sie 2007, 21:27
autor: fik
solaris8315 pisze:Plecieta głupoty. Automat na Śródmieściu mówi "przez Wawę Falenicę" :D
Aha, a jak były SKMki do Falenicy, to zapowiadał pociąg SKM do Warszawy Falenicy przez Wawę? :-s

: 29 sie 2007, 21:32
autor: Aleksander2560
Byłoby to conajmniej śmiechu warte...

: 29 sie 2007, 22:17
autor: piotram
Tu stacja Piotrków Trybunalski. Pociąg pośpieszny "Oleńka" (...) odjedzie z toru (...). Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi :shock:

: 29 sie 2007, 22:49
autor: kozioł
piotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi :shock:
Proszę wsiadać, drzwi zamykać :hahaha:
Może ktos się przejedzie i nagra to?

: 29 sie 2007, 22:51
autor: fik
piotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi
Ta, na to samo ostatnio zwróciłem uwagę. Pekapiarzom ktoś powinien przypomnieć, że to prędzej oni są od zamykania drzwi, a nie pasażerowie :twisted:

: 29 sie 2007, 23:07
autor: Tm
jakkolwiek sama idea słuszna

: 29 sie 2007, 23:32
autor: Gacek
Fikander pisze:
piotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi
Ta, na to samo ostatnio zwróciłem uwagę. Pekapiarzom ktoś powinien przypomnieć, że to prędzej oni są od zamykania drzwi, a nie pasażerowie :twisted:
racja, aczkolwiek zamknać drzwi w 16 wagonowym skąłdzie gdy ma sie minute jest hmmm...awykonalne...

: 30 sie 2007, 0:23
autor: piotram
kozioł pisze:
piotram pisze:Podróżnym przypomina się o obowiązku zamykania drzwi :shock:
Proszę wsiadać, drzwi zamykać :hahaha:
Taak, i "proszę zajmować miejsca w wagonach", kiedy już pociąg rusza :P

: 30 sie 2007, 9:27
autor: mariow
chyba nie ma w tym nic złego ze ostatni wysiadający/wsiadający pasażer zamknie za sobą drzwi ...

: 30 sie 2007, 10:02
autor: Premo
Fikander pisze:Aha, a jak były SKMki do Falenicy, to zapowiadał pociąg SKM do Warszawy Falenicy przez Wawę?
SKMki do Falenicy zapowiadano "na żywo"

: 02 wrz 2007, 7:32
autor: Emisja
A jakoś tak zachciało mi się wrócić do głównego tematu wątku:

Stacja Zagórz, czasem przed odjazdem megafonista na koniec zapowiedzi dodaje:
"...pasażerom i obsłudze pociągu życzymy spokojnej podróży"

miłe, dla ucha mechanika i kierpocia, prawda?

: 02 wrz 2007, 19:17
autor: Premo
Dziś byłem w Sulejówku. Tam naprawdę ciężko usłyszeć czy komputer mówi o kolei Miejskiej czy Wiejskiej

: 02 wrz 2007, 19:52
autor: MeWa
naprawdę wątpię, żeby mówili o wiejskiej... ](*,)

: 04 wrz 2007, 19:40
autor: JotPeCet
Dla mnie to nic innego jak siła sugestii. Proponuję posłuchać nazwy przystanku "NISKA", myśląc o "MISCE" ;)