rufio198 pisze:Sam jeszcze nie tak dawno broniłem 521- od jakiegos czasu uważam ze to chora linia.
Ja nie bronie, drzeć szat nie bede, ale mi po prostu szkoda niekombinowanego busa na tym odcinku jako zaplecza jak sie tramy wykrzaczą gdzieś po drodze (a te lubią dość często to robić)
JacekM pisze:spróbuj wytłumaczyć sens obecnego 521 tym ludziom, którzy nie zmieścili się do linii X, w dzielnicy Y, gdyż albowiem brygady potrzebne do wzmocnienia linii X stoją w korku na 521
Idac dalej trzeba by wyciąć wszystkie podmiejskie stojące na Modlińskiej i Al. Krakowskiej, zrobisz to i się podpiszesz pod tym
co do zapchanych autobusów różnych lini, jedynie mocno zapchany autobus miejski widziałem na Linii 517 w kierunku Ursusa. jakieś 3 miesiące temu, albo moja tolerancja zapchania jest znacznie większa (?przyzwyczajenie)