Strona 62 z 179
: 26 lut 2013, 1:02
autor: Szeregowy_Równoległy
fik pisze:BJ pisze:
Wiem. Ale to jest jakaś masakryczna bzdura

No nie wiem, gdy pomieszkiwałem na Dembowskiego przy CO, wszystkie cztery sąsiednie zakręty 604/N34 słyszałem doskonale; zabudowa Ursynowa zdecydowanie sprzyja rozchodzeniu się dźwięków.
Co musi być przykre, szczególnie, że odkąd Lud zaczął się skarżyć, niektóre Solbusy jeżdżąc Lanciego potrafią przez całą długość ulicy napierdzielać podkręconym do maksimum zewnętrznym Knapikiem, żeby pokazać, jak cicho było do tej pory.
: 26 lut 2013, 20:28
autor: Jakub
Po co niby włączać zapowiedź zewnętrzną. W ogóle skąd te informacje? Jeżdżąc tamtędy kilka razy w tygodniu nigdy nie miałem opisanej wyżej sytuacji.
: 26 lut 2013, 20:41
autor: mobil one
Szeregowy_Równoległy pisze:niektóre Solbusy jeżdżąc Lanciego potrafią przez całą długość ulicy napierdzielać podkręconym do maksimum zewnętrznym Knapikiem, żeby pokazać, jak cicho było do tej pory.
...a to coś nowego.Ciekawostka przyrodnicza-"napierdzielające" zapowiedzią zewnętrzną Solbusy.Prędzej bym się tego spodziewał po pewnym wozie z Utraty,który "lubi się przedstawiać" co przystanek

: 26 lut 2013, 20:44
autor: Domas
mobil one pisze:Prędzej bym się tego spodziewał po pewnym wozie z Utraty,który "lubi się przedstawiać" co przystanek

Parówki zakończyły wycie... służbę liniową od nowego roku.
: 26 lut 2013, 20:46
autor: mobil one
Ciężko kojarzysz...Czy na Utracie jest tylko skład złomu ?
: 26 lut 2013, 20:47
autor: Domas
Nie, jest jeszcze plac postojowy Mobilisu.

Wiem o który wóz Ci chodzi, nie martw się.
: 27 lut 2013, 0:41
autor: Adam G.
mobil one pisze:Szeregowy_Równoległy pisze:niektóre Solbusy jeżdżąc Lanciego potrafią przez całą długość ulicy napierdzielać podkręconym do maksimum zewnętrznym Knapikiem, żeby pokazać, jak cicho było do tej pory.
...a to coś nowego.Ciekawostka przyrodnicza-"napierdzielające" zapowiedzią zewnętrzną Solbusy.Prędzej bym się tego spodziewał po pewnym wozie z Utraty,który "lubi się przedstawiać" co przystanek

I nie tylko z Utraty, ja też lubię się przedstawiać. W tym także na 179 na Ursynowie

: 27 lut 2013, 13:23
autor: Jakub
Po co to w ogóle jest ta zapowiedź?
: 27 lut 2013, 13:44
autor: mobil one
Pomyślmy,może dla niewidomych ?
: 27 lut 2013, 14:39
autor: MichalJ
Niewidomi nie mieli dostać pilotów?
: 27 lut 2013, 14:48
autor: mobil one
Mieli je dostać w związku z instalacją tego systemu w TRAMWAJACH ?
: 25 mar 2013, 10:47
autor: draco
Pomysł ze zlikwidowaniem 195 i wyprostowaniem 210 uważam za całkiem rozsądny. Miałby on jeszcze więcej sensu, gdyby 210 pozostawiono też w weekendy. Trochę ludzi wtedy jeździ na zakupy do Reala czy na bazar na Płaskowickiej.
: 25 mar 2013, 12:08
autor: bepe
draco pisze:Pomysł ze zlikwidowaniem 195 i wyprostowaniem 210 uważam za całkiem rozsądny.
Pomysł jest bezsensowny. Na Ursynowie nie ma potrzeby zastępowania 195 w dojeździe do metra - jest 179 i 136, które spokojnie sobie poradzą. Zastępstwo potrzebne jest za utracony dojazd z północnego Ursynowa na Trakt Królewski. I zastępstwem tym powinno być 185 kursujące na Ursynowie po trasie obecnego 195 i zapewniające wygodną przesiadkę do 503 w ZP Dolina Służewiecka. Czy 185 powinno jechać z Ursynowa Zachodniego, czy z Natolina Północnego - można się zastanawiać.
: 25 mar 2013, 12:37
autor: Lukasz436
bepe pisze:draco pisze:Pomysł ze zlikwidowaniem 195 i wyprostowaniem 210 uważam za całkiem rozsądny.
Pomysł jest bezsensowny. Na Ursynowie nie ma potrzeby zastępowania 195 w dojeździe do metra - jest 179 i 136, które spokojnie sobie poradzą. Zastępstwo potrzebne jest za utracony dojazd z północnego Ursynowa na Trakt Królewski. I zastępstwem tym powinno być 185 kursujące na Ursynowie po trasie obecnego 195 i zapewniające wygodną przesiadkę do 503 w ZP Dolina Służewiecka. Czy 185 powinno jechać z Ursynowa Zachodniego, czy z Natolina Północnego - można się zastanawiać.
Jak był złożony projekt do UD (w którym 185 jechało po Ursynowie podobnie jak 195) to został skrytykowany przez samego burmistrza, na forum także była krytyka.
Jak widać to był dobry projekt ponieważ teraz takiego zastępstwa nie będzie. Nie będzie także częstego 503(195).
: 25 mar 2013, 13:24
autor: draco
Jakbym miał jechać z północnego Ursynowa na Trakt Królewski to pojechałbym metrem i doszedł te 600 metrów.