O stronach ZTM MZA i TW
http://ztm.waw.pl/download.php?z=51&i=321&l=1&m=1
Co macie pod tym linkiem ? bo mi się pokazuje nieznany plik a w Fx w WMP chce mi sie otwierać...
To powinny być rozkłady KM.
Co macie pod tym linkiem ? bo mi się pokazuje nieznany plik a w Fx w WMP chce mi sie otwierać...
To powinny być rozkłady KM.
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
A ja jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony sprawnością działania strony przez modem GSM. 
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
Na pady i brak backupu głównie. Nie mam zamiaru się jak pijany ściany trzymać swojego zdania.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
Ech, już sie cieszyłem że działa stara stona WAP - owszem dział jednak w zapisanych linkach do wyszukiwania niestety ciagle zmieni asie data i szybkie linki sa złe. Wystarczy zrobić tak by w linku:
http://62.129.227.243/ztm.wap/rozklady/ ... u]20090815[/u],group=4015.HTM,day=dp,sharr=1
Zastąpić podkreślona datę jakimś słowem - "latest" i niech kod oblicza i sam sprawdza czy jest najnowszy rozkład i według niego niech działa. opcjonalnie jeśli katalog jest stały to dorobić tablice wszystkich dni i już.
Bo takie codzienne podmienianie jest uporczywe i trzeba trafić w konkretny dzień z rozkładami.
http://62.129.227.243/ztm.wap/rozklady/ ... u]20090815[/u],group=4015.HTM,day=dp,sharr=1
Zastąpić podkreślona datę jakimś słowem - "latest" i niech kod oblicza i sam sprawdza czy jest najnowszy rozkład i według niego niech działa. opcjonalnie jeśli katalog jest stały to dorobić tablice wszystkich dni i już.
Bo takie codzienne podmienianie jest uporczywe i trzeba trafić w konkretny dzień z rozkładami.
Spieszę ze spóźnonymi pochwałami dotyczącymi nowej odsłony strony www.ztm.waw.pl Nie wchodząc w szczegóły - wreszcie mamy to, co być powinno, czyli wybite na pierwszym miejscu informacje istotne dla pasażerów. A ciekawostki i informacje prasowe odsunięte na nieco dalszy plan. I tak trzymać.
Gdyby tak jeszcze dało radę zrobić to, co w GOP-ie, czyli jak się kliknie na wybraną godzinę odjazdu, to pokazuje rozkład całego cały półkursu... Zamiast kursora pojawiła się w tym miejscu łapka, więc może...?
Gdyby tak jeszcze dało radę zrobić to, co w GOP-ie, czyli jak się kliknie na wybraną godzinę odjazdu, to pokazuje rozkład całego cały półkursu... Zamiast kursora pojawiła się w tym miejscu łapka, więc może...?
Popatrz, jaka franca!
Okienko na nazwę ulicy w jakdojadę jest za małe - po wpisaniu np. Królowej Marysieńki wyświetlają się dwie - i skąd mam wiedzieć, którą chcę? Nazwa dzielnicy się nie mieści.
Sama strona robi ogólnie dobre wrażenie i mam nadzieję, że niedługo działy po angielsku i rosyjsku zostaną rozbudowane.
Sama strona robi ogólnie dobre wrażenie i mam nadzieję, że niedługo działy po angielsku i rosyjsku zostaną rozbudowane.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
-
Domino2001
- Posty: 1468
- Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
- Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)
ZTM Warszawa - hobby - fotogaleria - metro
Ciekawy jest opis pierwszego zdjęcia. Niezwykły tramwaj w tunelu na Woronicza.
Ciekawy jest opis pierwszego zdjęcia. Niezwykły tramwaj w tunelu na Woronicza.
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.
