O stronach ZTM MZA i TW

Moderatorzy: Tyrystor, Dantte

Awatar użytkownika
florekf
Posty: 549
Rejestracja: 19 gru 2005, 22:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: florekf » 10 sie 2009, 18:04

Pojawiła się już belka bezpośrednio do map i schematów- a może również wspólny bilet (na starej stronie tak było)?

Poza tym w wersji angielskiej przy linii T użyto angielskiej nazwy KMKM Public Transport Enthusiasts Club
- brakuje apostrofu za słowem Enthusiasts
Obrazek

Teokryt
Posty: 3756
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 10 sie 2009, 18:50

http://ztm.waw.pl/download.php?z=51&i=321&l=1&m=1
Co macie pod tym linkiem ? bo mi się pokazuje nieznany plik a w Fx w WMP chce mi sie otwierać...
To powinny być rozkłady KM.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 10 sie 2009, 19:22

Teokryt pisze:Co macie pod tym linkiem ? bo mi się pokazuje nieznany plik a w Fx w WMP chce mi sie otwierać...
A u mnie Firefox chce to otworzyć w MS Excel...

Teokryt
Posty: 3756
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 11 sie 2009, 0:16

Działa stara strona WAP. Hurra!

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 11 sie 2009, 8:19

A ja jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony sprawnością działania strony przez modem GSM. =D>
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 11 sie 2009, 8:33

A tak narzekałeś ;P

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 11 sie 2009, 8:58

Na pady i brak backupu głównie. Nie mam zamiaru się jak pijany ściany trzymać swojego zdania.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

NR
(tygrys)
Posty: 1938
Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy

Post autor: NR » 13 sie 2009, 12:57

W wykazie przystanków w zespole przystankowym URSYNÓW ZACH. brak linii Z-9 z przystanku 02

Teokryt
Posty: 3756
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:48

Post autor: Teokryt » 14 sie 2009, 22:14

Ech, już sie cieszyłem że działa stara stona WAP - owszem dział jednak w zapisanych linkach do wyszukiwania niestety ciagle zmieni asie data i szybkie linki sa złe. Wystarczy zrobić tak by w linku:
http://62.129.227.243/ztm.wap/rozklady/ ... u]20090815[/u],group=4015.HTM,day=dp,sharr=1
Zastąpić podkreślona datę jakimś słowem - "latest" i niech kod oblicza i sam sprawdza czy jest najnowszy rozkład i według niego niech działa. opcjonalnie jeśli katalog jest stały to dorobić tablice wszystkich dni i już.
Bo takie codzienne podmienianie jest uporczywe i trzeba trafić w konkretny dzień z rozkładami.

drapka
Posty: 3502
Rejestracja: 29 lip 2008, 17:21
Lokalizacja: tutejszy

Post autor: drapka » 17 sie 2009, 8:45

Spieszę ze spóźnonymi pochwałami dotyczącymi nowej odsłony strony www.ztm.waw.pl Nie wchodząc w szczegóły - wreszcie mamy to, co być powinno, czyli wybite na pierwszym miejscu informacje istotne dla pasażerów. A ciekawostki i informacje prasowe odsunięte na nieco dalszy plan. I tak trzymać.
Gdyby tak jeszcze dało radę zrobić to, co w GOP-ie, czyli jak się kliknie na wybraną godzinę odjazdu, to pokazuje rozkład całego cały półkursu... Zamiast kursora pojawiła się w tym miejscu łapka, więc może...?
Popatrz, jaka franca!

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 17 sie 2009, 23:21

Okienko na nazwę ulicy w jakdojadę jest za małe - po wpisaniu np. Królowej Marysieńki wyświetlają się dwie - i skąd mam wiedzieć, którą chcę? Nazwa dzielnicy się nie mieści.

Sama strona robi ogólnie dobre wrażenie i mam nadzieję, że niedługo działy po angielsku i rosyjsku zostaną rozbudowane.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9681
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 18 sie 2009, 9:50

Przystanki są podpisane (a w zasadzie tylko ten w Wojcieszynie jest), natomiast przy ulicach nie ma w ogóle podanej lokalizacji...

Domino2001
Posty: 1468
Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)

Post autor: Domino2001 » 20 sie 2009, 15:08

ZTM Warszawa - hobby - fotogaleria - metro
Ciekawy jest opis pierwszego zdjęcia. Niezwykły tramwaj w tunelu na Woronicza.
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 20 sie 2009, 21:38

a, brakuje mi jeszcze jednej opcji w wyszukiwarce połączeń - omijaj tramwaje i omijaj metro
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9681
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 20 sie 2009, 23:11

JacekM pisze:a, brakuje mi jeszcze jednej opcji w wyszukiwarce połączeń - omijaj tramwaje i omijaj metro
a co z opcją omijaj mózg?

ODPOWIEDZ