Strona 66 z 586

: 19 gru 2009, 9:34
autor: rufio198
Walas pisze:Wczoraj:
Jakiś kibel Kolei Mazowieckich popsuł się pod semaforem wjazdowym na stację Pruszków->Warszawa koło 22:00.
Usterkował, Usterkował - po 15 minutach pojechał dalej.To 9274

: 19 gru 2009, 9:35
autor: Walas
rufio198 pisze:
Walas pisze:Wczoraj:
Jakiś kibel Kolei Mazowieckich popsuł się pod semaforem wjazdowym na stację Pruszków->Warszawa koło 22:00.
Usterkował, Usterkował - po 15 minutach pojechał dalej.To 9274
Od mamy wiem, która pracuje jako nastawnicza czy jak to się tam zwie.

: 19 gru 2009, 13:15
autor: R-9 Chełmska
Walas pisze:
rufio198 pisze: Usterkował, Usterkował - po 15 minutach pojechał dalej.To 9274
Od mamy wiem, która pracuje jako nastawnicza czy jak to się tam zwie.
wszyscy musimy to wiedzieć :-k

: 19 gru 2009, 22:12
autor: SławekM
Przed godziną 20 na stacji Warszawa Ursus doszło do śmiertelnego potrącenia. Pociągi nie mają większych opóźnień, ale kierowane są na inne tory.
Pod pociąg jadący z Krakowa do Warszawy wpadł człowiek. Nie udało się go uratować.

Pociągi kursują dwoma innymi torami, można spodziewać się opóźnień.
http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1634480,0, ... omosc.html

: 20 gru 2009, 12:26
autor: laczor
Dziś w Zielonce :arrow: "Pociąg do Czeremchy, w dniu dzisiejszym przybędzie z nieokreślonym opóźnieniem".
Miałem jechać nim na Wschodni, ale w końcu pojechałem jednostką na Wileński :-" Ciekawym jakie finalnie było opóźnienie tego pociągu :?:

: 20 gru 2009, 13:33
autor: rufio198
laczor pisze:Dziś w Zielonce :arrow: "Pociąg do Czeremchy, w dniu dzisiejszym przybędzie z nieokreślonym opóźnieniem".
Miałem jechać nim na Wschodni, ale w końcu pojechałem jednostką na Wileński :-" Ciekawym jakie finalnie było opóźnienie tego pociągu :?:
80 minut

: 20 gru 2009, 13:53
autor: laczor
A wiadomo jaka przyczyna :?:

: 20 gru 2009, 21:12
autor: rufio198
Zima. Zmarzł ten poniemiecki szmelc

: 20 gru 2009, 21:46
autor: Walas
Dziś:
O 15:45 na stacji Warszawa Śródmieście rozległ się taki komunikat:
Pociąg do Łowicza z godz. 15:49 przybędzie z opóżnieniem 10min.(czy jakoś tak)

: 20 gru 2009, 22:02
autor: przewoz
Pociąg do Łowicza z godz. 15:49 przybędzie z opóżnieniem 10min.(czy jakoś tak)
Podejrzanie mało jak na te warunki.

: 20 gru 2009, 22:06
autor: Walas
przewoz pisze:
Pociąg do Łowicza z godz. 15:49 przybędzie z opóżnieniem 10min.(czy jakoś tak)
Podejrzanie mało jak na te warunki.
Jechał za SKMką o 15:57. Moze poprostu coś z drzwiami czy czymś miał.

: 20 gru 2009, 22:33
autor: zofey
2005/2006. Szczecin-Terespol w Mińsku Mazowieckim. Też zgubili, ale nie prosili o informację.

: 20 gru 2009, 22:37
autor: Adam G.
Walas pisze:Dziś:
O 15:45 na stacji Warszawa Śródmieście rozległ się taki komunikat:
Pociąg do Łowicza z godz. 15:49 przybędzie z opóżnieniem 10min.(czy jakoś tak)
phi. ok. 18:00: "pociąg z Łowicza i Sochaczewa przybędzie z opóźnieniem ok. 160 minut" :D

: 20 gru 2009, 23:14
autor: Alf2
rufio198 pisze:Zima. Zmarzł ten poniemiecki szmelc
Nie obrażaj tego szmelca... gdyby jechała PESA to napewno byłoby wypadnięcie z planu... Tuż przed startem do czermchy nastapiła awaria pompy paliwowej kociołka ogrzewania i trzeba było szybko robić PK temu co przyjechał, stad opóźnienie odjazdu.

: 21 gru 2009, 8:43
autor: zofey
Myślę że gdybyśmy się 20 lat temu nastawili na tą technologię i dbali o te pojazdy to byśmy mieli z nich więcej pożytku niż z EN57.