: 19 gru 2009, 9:34
Usterkował, Usterkował - po 15 minutach pojechał dalej.To 9274Walas pisze:Wczoraj:
Jakiś kibel Kolei Mazowieckich popsuł się pod semaforem wjazdowym na stację Pruszków->Warszawa koło 22:00.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Usterkował, Usterkował - po 15 minutach pojechał dalej.To 9274Walas pisze:Wczoraj:
Jakiś kibel Kolei Mazowieckich popsuł się pod semaforem wjazdowym na stację Pruszków->Warszawa koło 22:00.
Od mamy wiem, która pracuje jako nastawnicza czy jak to się tam zwie.rufio198 pisze:Usterkował, Usterkował - po 15 minutach pojechał dalej.To 9274Walas pisze:Wczoraj:
Jakiś kibel Kolei Mazowieckich popsuł się pod semaforem wjazdowym na stację Pruszków->Warszawa koło 22:00.
wszyscy musimy to wiedziećWalas pisze:Od mamy wiem, która pracuje jako nastawnicza czy jak to się tam zwie.rufio198 pisze: Usterkował, Usterkował - po 15 minutach pojechał dalej.To 9274
http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1634480,0, ... omosc.htmlPrzed godziną 20 na stacji Warszawa Ursus doszło do śmiertelnego potrącenia. Pociągi nie mają większych opóźnień, ale kierowane są na inne tory.
Pod pociąg jadący z Krakowa do Warszawy wpadł człowiek. Nie udało się go uratować.
Pociągi kursują dwoma innymi torami, można spodziewać się opóźnień.
80 minutlaczor pisze:Dziś w Zielonce"Pociąg do Czeremchy, w dniu dzisiejszym przybędzie z nieokreślonym opóźnieniem".
Miałem jechać nim na Wschodni, ale w końcu pojechałem jednostką na WileńskiCiekawym jakie finalnie było opóźnienie tego pociągu
Podejrzanie mało jak na te warunki.Pociąg do Łowicza z godz. 15:49 przybędzie z opóżnieniem 10min.(czy jakoś tak)
Jechał za SKMką o 15:57. Moze poprostu coś z drzwiami czy czymś miał.przewoz pisze:Podejrzanie mało jak na te warunki.Pociąg do Łowicza z godz. 15:49 przybędzie z opóżnieniem 10min.(czy jakoś tak)
phi. ok. 18:00: "pociąg z Łowicza i Sochaczewa przybędzie z opóźnieniem ok. 160 minut"Walas pisze:Dziś:
O 15:45 na stacji Warszawa Śródmieście rozległ się taki komunikat:
Pociąg do Łowicza z godz. 15:49 przybędzie z opóżnieniem 10min.(czy jakoś tak)
Nie obrażaj tego szmelca... gdyby jechała PESA to napewno byłoby wypadnięcie z planu... Tuż przed startem do czermchy nastapiła awaria pompy paliwowej kociołka ogrzewania i trzeba było szybko robić PK temu co przyjechał, stad opóźnienie odjazdu.rufio198 pisze:Zima. Zmarzł ten poniemiecki szmelc